320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gunner4Life Vaata postitust
    Arsenal 3-0Tottenham
    Väghemalt võideti ilma Henryta..see oli ka lahe kui Henry oli ikkagi meeskonnaga kaasas varumeeste pingil ja Henry õnnitlses kohe Emmanueli-Teamspirit noh . Igaljuhul..Arsenal oli hea ja loodame et nad jätkavad oma 4-4-2 formatsiooni sest niimoodi oleme suht võitmatud ma arvan

    PS:
    Olen uus siin foorumis ja andke andeks kirjavead
    saad andeks nii kirjavead kui rumala jutu

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      saad andeks nii kirjavead kui rumala jutu
      Põhjenda palun

      Kommentaar


        Algselt postitas saue6 Vaata postitust
        Põhjenda palun

        Algselt postitas Gunner4Life
        loodame et nad jätkavad oma 4-4-2 formatsiooni sest niimoodi oleme suht võitmatud ma arvan
        Võitmatut tiimi pole olemas, siililegi selge ju..Ei ole seda Brasiilia, Itaalia, Barca, Chelsea, Manu ega Juve või Milan...Arsenali kohta on võitmatu tiim eriti jabur ju öelda hetkel, tulemused räägivad enda eest...

        Aga üldiselt oli mu märkus mõeldud viisakana, ei tahtnud kedagi solvata.

        Kommentaar


          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
          Võitmatut tiimi pole olemas, siililegi selge ju..Ei ole seda Brasiilia, Itaalia, Barca, Chelsea, Manu ega Juve või Milan...Arsenali kohta on võitmatu tiim eriti jabur ju öelda hetkel, tulemused räägivad enda eest...

          Aga üldiselt oli mu märkus mõeldud viisakana, ei tahtnud kedagi solvata.
          Iga fänni jaoks on tema meeskond enne mängu võitmatu, muidugi on selline seisukoht ebarealistlik, aga nii peab ja nii on õige.

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Iga fänni jaoks on tema meeskond enne mängu võitmatu, muidugi on selline seisukoht ebarealistlik, aga nii peab ja nii on õige.
            Mis õigusega räägid sina kõikide fännide eest?

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mis õigusega räägid sina kõikide fännide eest?
              Noh näita mulle fänni , kes ei usu oma meeskonna võitu enne mängu ?
              Mõni kindlasti on aga parem seltskond heidab mängu ajaks küünilise realismi kõrvale ja usub oma mängijate võimetesse mäng võita.
              Edit: Ja niisama torkides - kes sina oled , et siin uutele foorumlastele andestama tuled

              Kommentaar


                Üks asi on see, et meeskond on võitmatu, teine asi on see, et enne mängu uskuda et võit tuleb...

                Aga su edit on muidugi üle prahi ja eks ma järgmine kord saadan uued liikmed pikalt nagu enamus tarkpäid, selle asemel, et andeks anda

                Kommentaar


                  heh .....

                  Kommentaar


                    vene juudid tahavad ka Arsenali ule v6tta ja seda vana tuttava
                    polooniumiga
                    ?
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      nädal aega vana uudis juba ja Ebaoluline - meie poisid ei hakka sellest seal isegi helendama mitte

                      Kommentaar


                        Mulle hirmsast meeldiks, kui Porto täna välja kukuks.
                        Kõige raskem sealjuures on CSKA-l võita sakslasi.
                        See tähendaks, et keegi peab sõitma jäisesse Moskvasse ning see keegi ei saa olla Arsenal. Chelski ehk, usun, et Romanil poleks selle vastu midagi.

                        Kommentaar


                          see oli piinlik aga töö sai tehtud ja energiat säästetud

                          Kommentaar


                            Jube jah, 90 min palliveeretamist.
                            Ja närvikulu, kui ikka CSKA eduseisus Porto 2 korda posti põrutas.
                            Arsenalil polnud vist mitte õhtegi väravavõimalust, isegi poolikut mitte.

                            Piinlik tõesti.
                            Õnneks CSKA poleks nkn edasi saanud, seega lõppkokkuvõttes suht suva.

                            Kommentaar


                              eboue väidetavalt sai viga . gallase võimalus Chelski vastu naasta 20 prossa. Mingi sats on vist bännitud ka. Krt tuleb vist mingit 2-6-2 mängida kantide vastu

                              Kommentaar


                                Quotes from Sportinglife on Porto-Arsenal:

                                76 mins: Arsenal slowing things down even more now with some nice passing.....83 mins: It's now Porto's turn to pass around innocuously. If theres a goal in this game I'll eat my hat. .... 86 mins: This is reminiscent of that game in the '82 World Cup when Germany and Austria colluded to keep out the Algerians. Not that I'm suggesting any funny business.....87 mins: Guess what? More largely unchallenged passing around by Arsenal. In a minute they'll give it back to Porto to do the same....repeat to fade.....88 mins: Merciful god, please let this turgid display end....90 mins: Now Arsenal aren't even pretending to compete. Blow the whistle ref.....and hallelujah he does.
                                "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                                Kommentaar

                                Working...
                                X