320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas malagar Vaata postitust
    Enamik siin vabandaks ka sarivägistamise endise või veel hullem praeguse inglise koondislase poolt välja.
    Aaaa, kui keegi teine tapab, siis võin mina tappa loogika. Lahe. Way to go!
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Oh, palun Indrek, jäta. Pole mõtet tuuleveskitega võidelda.
      Supplies!

      Kommentaar


        Pealegi ma ei eita,et Henry daivis - seega ka ei vabanda. Frankofiilid ju teadupärast ülbed ja ei alanda ennast John Bulli tuimade poegade ees vabandamisega .

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Oh, palun Indrek, jäta. Pole mõtet tuuleveskitega võidelda.
          Ma see Don Quijote,
          aus rüütel La Manchast ....

          Kommentaar


            kas jensu naljanipust mingit videot ei ole? ta on nii nummi

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              kas jensu naljanipust mingit videot ei ole? ta on nii nummi
              Download
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                electronic arts
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Arsenal oli selgelt alahinnanud vastast ning sellise punnitatud tükitöö tegemisega saadi siiski vaid õnnelik õppetund. Mõni Arsenali staar võiks oma suhtumise ka üle vaadata, siis ei peaks oma hädades vastaseid süüdistama hakkama.

                  Kommentaar


                    Perset me siin alahindasime - pigem see et kõik väetid tulevad suurte meeskondade vastu üle oma võimete mängima üldjuhul. Suuri on Inglsie Liigas ainult 4 aj nende vastu käiakse kõik välja üldjuhul.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Aga saan aru, kui oma mansa on Readingust 10 punga maas, siis peab ju kusagilt kommenteerimisega lohutust otsima.
                      Oh pagan. See pärl oli kahe silma vahele jäänud. Vabandan ja parandan vea.

                      Mis vahe kus Spurs tabelis asub. 10 punkti readingist taga, mis teha, oleme sellega harjunud, et krutitakse lootused ülesse ja siis läheb nagu tavaliselt. Selline lihtsalt on olla Spursi huviline.

                      Sinu jaoks on see mida Henry tegi põhjendatud. Ei saa ju sind selles süüdistada. Eks sinulgi on Arse*** fännina oma harjumused tekkinud, keegi kukub karistusalas, keegi teeb "laureni", keegi on lihtsalt saksa ****, keegi istub valge kepiga treeneripingil. Ega see ei vähenda sinu õigust arvamust avaldada.

                      Eks avaldasingi oma arvamust (nagu avaldasin seda ka kui Zokora tegi oma surevat luike) Inglise jalgpalli pailapse suhtes, sinu jaoks on ta püha, minu jaoks on ta Premiershipi *****de top-10-s kindlasti mitte keskmik ja see mis ta tegi, ajas oksele. Head päeva!
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                        Oh pagan. See pärl oli kahe silma vahele jäänud. Vabandan ja parandan vea.
                        Oleks võinud tervet postitust tsiteerida. Mannetu kukkumise all ei mõistnud ma teda mitte õigeks.

                        Mis puutub top tärnidesse, siis võiksid ise peeglisse vaadata. Sa oled Arsenalivastasusest, vabandust, Tottenhami toetamisest, nii pimestatud, et ülalolev postitus ütleb juba kõik ära. Eriti küps oli ´lihtsalt saksa tärnid´ põhjendus.

                        Ja päev on täitsa kena, aitäh.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Ma ei ole "pimestatud" Arse**** vastasustest (kuigi hell yeah sa seda usud + shit, jälle tärnid....), vaid ****i mängimisest, hoolimata kas mänguriks on Henry, Lauren, Lehm*nn, Savage, Gerrard, Zokora või kes iganes.

                          Mis teha, et ****induse teemadel pean kirjutama rohkem siin teemas, aga see on rohkem ajalooline paratamatus ( mitte minu Spursi fänlus) ja ei ole midagi teha, et Arse****s on lihtsalt ****imeetril ****ikontsentratsioon kogu aeg punases.

                          Päeva osas hakkab vist jälle sulama ja löga tuleb välja. Aga ehk saab ikka talveilma edasi nautida.

                          P.S. Tärne kasutasin selle pärast, et tärnide asemel tahtsin kasutada roppusi, aga nii ei saa alaealised sellest aru.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            -6 on täitsa OK, mulle meeldib.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Eii viitsi igat vellot tsiteerida - lihtsalt selline küsimus, et mida halba Lauren siis kukekülalaste meelest teinud on ?

                              Kommentaar


                                Ega ilmaasjata teda klubikaaslased "Küünarnuki-Laureniks" ei kutsunud. Klassikaline niggling-****, väikesed maaslamajale peale astumised, väikesed "kogemata" küünarnukid, väikesed "kahejalgsed" punase udu hüpped...
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X