320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Senderose mäng põhjustab veel mõne nõrga südamega arsenali fänni ataki! Uskumatult ebastabiilne. Siiski oli eilses mängus positiivseid emotsioone negatiivsetest kamalaga rohkem (eeskätt näitan näpuga hr Hlebi pihta).

    Kommentaar


      Hlebi suhtes on mul väga vastakad tunded. Kogu klubisoleku aja olen teda kaitsnud, öelnud- oodake, tast saab veel asja. Aga kurat, neid lihtsaid valesööte on liiga palju. Ehk tõesti asi selles, nagu Wenger ütles, et ta soovib palli läbi nõelasilma ajada. Aga noh, seni kuni võidud tulevad, pole hullu.
      Supplies!

      Kommentaar


        Algselt postitas daK Vaata postitust
        Senderose mäng põhjustab veel mõne nõrga südamega arsenali fänni ataki! Uskumatult ebastabiilne. Siiski oli eilses mängus positiivseid emotsioone negatiivsetest kamalaga rohkem (eeskätt näitan näpuga hr Hlebi pihta).
        huvitav, mis mängu ma vaatasin? senderos tegi ühe ebakindla liigutuse aga oli ülejäänud 89 minutit täielik staar.

        Kommentaar


          Sell - pole temast eriti vaimustuses olnud. Aga eile keerutas palliga ikka väga hästi, samuti rabas tavapärasest rohkem kaitses. Vaidlus teemal perfektse söödu otsingud vs pallikaotused/valesöödud jääb tema puhul tõenäoliselt alati aktuaalseks.

          Sliip - Eile oli ebakindlaid liigutusi rohkem - ainuüksi kanoute raputas ta paar-kolm korda maha ning tõmbas ta tagumiku 2 korda suluseisu lõksuga lohku. Ebastabiilsuse all mõtlengi seda, et ühel hetkel võidab ta suurepäraselt kahevõitluse (reeglina teisel korrusel), samas järgmine hetk üllatab jälle ebameeldivalt. Tema võitlusvaim ja 101% olukordadesse sisseminekut on arsenali toetajana väga sümpaatne jälgida, kuid kohatine mängu lugemine (mida peetakse kusjuures tema tugevaks küljeks) ja palli valdamine on muret tekitav.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            huvitav, mis mängu ma vaatasin? senderos tegi ühe ebakindla liigutuse aga oli ülejäänud 89 minutit täielik staar.
            vanadus hiilib ligi, ma vaatan. esiteks mina vaatasin mängu ainult poole silmaga ning teiseks ei ole Arsenali näol tegemist Leedsiga (mille käekäik mulle päriselt ka korda läheb) ja ikkagi tõi Senderose mäng nii mõnegi õudusvärina. igast tema jalaliigutusest õhkub ebakindlust, isegi kui tõelist sitta teab kui tihti ei juhtugi. Celticu Balde on täpselt samasugune mees - muidu igati ok mees, aga millegipärast hakkavad fännid hüsteeriliselt röökima, kui ta palli kohe kuhugi kaugele ette ei löö.
            Jack of all trades, Master of nuns

            Kommentaar


              Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
              igast tema jalaliigutusest õhkub ebakindlust, isegi kui tõelist sitta teab kui tihti ei juhtugi.
              mnjah - suure mehe liigutused näevadki kohmakamad ja ebakindlamad välja. nädalavahetusel nähtud gilberto esitusega keskkaitses võrreldes oli minu vana süda eilset vaadates küll oluliselt rahulikum.

              Kommentaar


                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                Tubli poiss, Max. Et oled huviline jne, aga paar tähelepanekut: kaitsja kirjutatakse siiski ilma üleliigse i-ta, nagu fitti juba tögas. Ning 4 tundi enne avalööki ei pruugi ka peatreener algkoosseisu teada- vabalt võib keegi soojendusel viga saada. Mis puutub korralikult kaitsmisesse, siis loodetavasti on Senderos platsil, hoolimata sellest, et kohati väga kohmakalt seal ringi liigub.
                No sorry tõesti.Ma ei ole 24/7 arvutis,et koguaeg õigel ajal kosseisud teatada.Noh see KaitsJa jah valest,aga kõigil ju juhtub.Aga mäng oli üsna hea ja Arsenal võttis oma.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                  No sorry tõesti.Ma ei ole 24/7 arvutis,et koguaeg õigel ajal kosseisud teatada.Noh see KaitsJa jah valest,aga kõigil ju juhtub.Aga mäng oli üsna hea ja Arsenal võttis oma.
                  aga tõesti.
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                    Kas ikka see 2. värav sagna söödust ei olnud? Lükkas ju tema Fabregase senderduse peaga edasi...
                    noh jah, pärast vaatasin, et ta seda palli seal natuke riivas,
                    aga minu jaoks oli see ikkagi fabregase assist
                    {9}

                    Kommentaar


                      Kena mäng täna

                      Kommentaar


                        Jah oli küll.5-0 võit meie õuele.Väravad lõid Diaby 10, Adebayor 25, 50, 80, Fabregas 70 nii et Adebayor tegi hattricki.Meie pool sai kollase Eduardo ja vastaste poolt sai kollase Eddie Lewis.Ise kahjuks mängu ei näinud ja ei saa täpsemaid kommentaare anda.
                        Järgmine mäng on Newcastel Unitetiga teisipäeval 25.09.

                        Kommentaar


                          jumal tänatud!

                          a mis see koosseis oli?

                          Kommentaar


                            väravaid kusagilt näha?

                            Kommentaar


                              Adebayor: löönud värava 18. mängus, sellest 16 on Arsenal võitnud. Palun veel.
                              Supplies!

                              Kommentaar



                                Crossbar Challenge

                                Kommentaar

                                Working...
                                X