320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
    soovitaks põhimõtteliselt diilerit vahetada - ma pole küll ühtegi halavat ja vabandavat arsenali toetajat näinud.
    Piilu siia ka muuseas
    Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


    Tuleb välja, et FA Cup pole üleüldse tähtiski ja nüüd tulevad CL'i ja liiga võidud ära.
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas vtp Vaata postitust
      Piilu siia ka muuseas
      Eesti ja välismaised jalgpalliuudised, tulemused ja statistika, pildid ning videod, meelelahutuslikud ja arvamusartiklid, foorum ja kommentaarid.


      Tuleb välja, et FA Cup pole üleüldse tähtiski ja nüüd tulevad CL'i ja liiga võidud ära.
      delfis on ka igasugu toredaid kommentaare. ja tähismaade blogis kirjutatakse hoopiski, et ... eksole.

      Kommentaar


        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
        are we tottenham in disguise?!

        ja masohhistide jaoks algas VS2-lt just kordus...

        Algselt postitas SleepWalking
        soovitaks põhimõtteliselt diilerit vahetada - ma pole küll ühtegi halavat ja vabandavat arsenali toetajat näinud.
        Lolololololol
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Tibusi loetakse kevadel hooaja lõpus.

          Kommentaar


            Ma ei soovita sul tibudest rääkida, muidu tuleb onu vello ja viskab vastava pildiga.
            Supplies!

            Kommentaar


              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
              Lolololololol
              onu vello ei saa jälle millestki õigesti aru.

              Kommentaar


                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                  ja kui nyyd rääkida sellest gallase jalahoobist,siis tõenäoliselt 2 - 3 mängu bänni ta ka saab...tore oleks see igati,sest siis saab Senderos platsile....ja oi kuidas gunnerite tagala hakkab lekkima.
                  The Football Association will not take any action against Arsenal captain William Gallas over his confrontation with Manchester United winger Nani.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    The Football Association will not take any action against Arsenal captain William Gallas over his confrontation with Manchester United winger Nani.
                    Pealinna värk ju.

                    Kommentaar


                      Naeruväärne. Mis järgmiseks? Hakatakse korgid ees täklamisi lubama?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                        fa võttis vastu otsuse, mis lubab edaspidi vastasele molli panna.
                        ..........

                        Kommentaar


                          Ohh üllatust!

                          Kommentaar


                            Kas Nimetasse saab alla 21. ka sisse? ja kus veel jalkat saab vaadata peale Hiiu pubi ja Nimeta?

                            Kommentaar


                              Mul sama küsimus. Kas mingi taevakanal näitab tänast Arsenali mängu?
                              Ei taha eriti kodust välja vaatama minna.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Arsenali ja Milani mängu näitab ka Läti tv 6.
                                Edit:0:0 esimese poolaja järgi. Arsenal mängib kindlalt paremini kui Milan. Ootan teist poolaega ja loodan võitu

                                Kommentaar

                                Working...
                                X