320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängu lõpp oli ikka väga hale.

    Nojah, 2:2

    Kommentaar


      No kurat võtku mida see clichy tegi :/

      Kommentaar


        Oeh, Eduardost väga kahju.
        Glichy saab vist anaali Gallaselt duširuumis. Pasapeeter raisk.
        slimm.ee

        Kommentaar


          johhaidii

          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            jah, mõni pilt, mida vb. näinud pole veel. Ja samuti video hetkest.
            MARTIN TAYLOR stravičnim je startom slomio nogu najboljem hrvatskom reprezentativcu Eduardu da Silvi, tijekom susreta Birminghama i Arsenala.

            Kommentaar


              Algselt postitas JanK Vaata postitust
              Glichy saab vist anaali Gallaselt duširuumis. Pasapeeter raisk.
              kindel, et sul õige avatar? äkki peaksid vahetama.

              Eduardost on muidugi kahju, aga Clichy'le küll kaasa ei tunne. pigem vastupidi, tubli Gael.

              Kommentaar


                mega kahju arsenalist täna, eduardost eriti, clichy tegevus annab ka soovida.

                Kommentaar


                  Mäng oli iseenesest põnev aga ma ei saa aru mis viimasel ajal Gallasega lahti on. Meeskonna kapten ei tohiks käituda nagu väike laps. Aga jh ei vedanud teil täna, Birmingham mängis suhteliselt hästi arvestades et nad olid mängijaga vähemuses.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -Ussu Vaata postitust
                    jah, mõni pilt, mida vb. näinud pole veel. Ja samuti video hetkest.
                    http://www.index.hr/sport/clanak/vid...ci/375586.aspx
                    1. pilt on ikka suht jube, Taylor ei läinud mitte heade kavatsustega palli võtma...
                    Little things worry little minds.

                    Carlo Ancelotti, 2009

                    Kommentaar


                      aahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh. rõve. em kõik vsjo. kahju. mängu teine poolaeg oli muidu täitsa hea va lõpp..

                      Kommentaar


                        kuigi arsneal on mu vihatuim klubi, siis praegu on mul eduardost ja kogu arsenalist ja kogu EMst väga
                        minge Kingissepa praami peale

                        Kommentaar


                          gallas näitas lõpuvile kõlades, millise emotsiooniga täna mängiti/mängult tullakse ise nägin õnneks ainult teise poolaja lõppu ja kõigi nägudest oli näha, et oodatakse lõpuvile ja mingit mängulusti mina küll ei näinud. sellest ka see clichy viga. väga jube vigastus ikka. sarnane vigastus andis näiteks cisse karjäärile väga korraliku löögi loodetavasti saavad teised sellest sportlikku viha juurde ja võitlevad ja võidavad eduardo nimel.

                          Kommentaar


                            Cisse muidu oli ka supervend selles mõttes,kaks korda murdis jala ära,aga ikka tuli tagasi.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                              kindel, et sul õige avatar? äkki peaksid vahetama.

                              Eduardost on muidugi kahju, aga Clichy'le küll kaasa ei tunne. pigem vastupidi, tubli Gael.
                              No selles mõttes, et niimoodi ikka oma tiimile ei teeks.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Tra see on ikka üks nendest klassikalisest täiesti v****s vigastustest a la Busst, Cisse jne. Siit annab tagasi tulla...

                                Loodetavasti need haiged fotod püsivad eemal foorumist.
                                Kusjuures ma praegu olen selle pildi juures

                                Edit: st ma ei ole siin foorumis lingitatud pilte näinud.



                                Edasi pole vaadanud. Pole selleks füüsiliselt ega emotsionaalselt valmis. Tärnidtärnidtärnidtärnid..
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X