320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    on selle eduardoga kuidas on aga Arsenali mäng oli järjekordselt hale ja haleduse tipp oli gallase käitumine...
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      t*ra ausalt, mida sa vingud siin? tunne muret kuidas su enda meeskond mängib.
      nägid sa hlebi ja fabregase nägusid, pärast edu' intsidenti? ma arvan, et kui sa näeksid, kuidas su hea sõbra jalg lahtiseks luumurruks libistatakse, ei oleks sul pärast seda erilist stiimulit endast kõik anda ja ilusat jalgpalli mängida!

      Kommentaar


        Taylor võiks palliplatsil nii kaua eemal olla, kuni Eduardo uuesti mänguvalmis saab. Üsna mõistlik karistus oleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
          on selle eduardoga kuidas on aga Arsenali mäng oli järjekordselt hale ja haleduse tipp oli gallase käitumine...

          Sinu jutt on hale. Esimene poolaeg olid Arsenali vennad lihtsalt shokis sellest mis Eduardoga juhtus. Peale pausi olid nad ennast kogunud ja mäng tuli päris hästi välja. Ainuke tilk tõrva meepotis teisel poolajal oli Clichy rumal viga ning see maksis Arsenalile 2 punkti ja üldse ei imestaks kui ka meistritiitli (ptüi, ptüi, ptüi)

          Samuti ei saa aru mis selles Gallase käitumises nii haledat oli. Täiesti tavaline käitumine inimese poolt kes on pettunud. Või pole sinu arvates ta inimenè?! Kuna mängidka ise jalgpalli (õigemini üritad mängida), siis kindlasti on ka sul selliseid hetki olnud kus võidupunktid libisevad viimastel minutitel käest. Seega peaksid teda mõistma.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Jama vigastus küll ja kõik, aga ikka juhtub. Ei tasu nüüd ülemaailmset näljahäda ka selle kaela ajada. Head paranemist.

            Kommentaar


              Ma armastan Arsenali ja ka Newcastle`t.

              Kommentaar


                arsene täispikkuses intervjuud asja kohta pärast mängu pole võimalik kuskilt saada?
                olen otsinud, aga ei leia.

                Kommentaar


                  Arsenal TV kindlasti pakub.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                    arsene täispikkuses intervjuud asja kohta pärast mängu pole võimalik kuskilt saada?
                    olen otsinud, aga ei leia.
                    Vaata Skysports.com, seal kohe täitsa olemas, ära reeda mängu kylastades Arsenali kodukat.

                    Kommentaar


                      "päevakangelase" ilme peale sisse sõitmist on ka normaalne ju :/
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Omfg, tõesti kahju Arsenali klubile.
                        Loodan, et Eduardo tuleb ikka tagasi.

                        Peale sellise irve nägemist loodan kl lifetime bani peale!:

                        Kommentaar


                          Ohh sa kurat, tõsiselt kahju.
                          Jubedad pildid ikka. Loodan parimat.

                          Kommentaar



                            mina igatahes andsin oma allkirja
                            “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                            Kommentaar


                              ma andsin kord allkirja Savisaare vastu, aga ikka pole ta Tallinna linnapea postilt taandunud. minu usk sellistesse asjadesse on seega kadunud.
                              kuigi Taylor võiks tõesti bänni saada.

                              Kommentaar


                                Ma küll ei ole Taylori poolt, aga selliseid asju juhtub. Eduardost on muidugi kahju, päris jõhker, aga minu arvates see päris eluaegset mängukeeldu ei vääri. Loodetavasti saab Eduardo varsti terveks ja loodetavasti Taylor enam sellised vigu ei tee.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X