320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Savi kes vastu tuleb. Peaasi, et see ainult mõni Hispaani klubi poleks.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      kui lõpuviimistlemine välja jätta on Arsenal kindlasti üks kõvemaid satse euroopas hetkel, oi kuidas ma eile rõõmustasin kui "inglased" ikka oma võtsid. Vahava värk!

      Kommentaar


        võimas mäng, Arsenal oli selgelt võimsam kahe mängu kokkuvõttes

        Kommentaar


          Millal Canizares osteti? Oi, Almuniaga on hoopis mingisugune 6nnetus juhtunud.
          AILTON

          Kommentaar


            Peaksid oma naljasaate saama. Ei, ausalt.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              siin foorumis näeb ikka sellist huumorit, et suu jääb lahti kohe..

              Kommentaar


                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                Millal Canizares osteti? Oi, Almuniaga on hoopis mingisugune 6nnetus juhtunud.

                Tegelt oli väravas hoopis Wes Brown kes oli juukseid sirgendanud.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Tore on näha, et Eduardo pooleldi jalul ja naeratus näol

                  Kommentaar


                    No kuramus, 77 minutit mängitud ja ikka skoor avamata.
                    Kusiseks kisub seis.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Jääb vist 0-0, kui keegi viimastel minutitel väravat jälle ei löö
                      Edit: ja jäigi =/

                      Kommentaar


                        ragby väljakul paremat ei saagi..

                        Kommentaar


                          Ei noh kui te tiitlit ei taha , siis võtame selle hea meelega endale!
                          MU FCUK

                          Kommentaar


                            st totteringham's day!!!

                            karjamaalt teenitud punkt tähendas ajaloo varaseimat st totteringham's day-d. senine rekord pärines hooajast 2003/04 aga toona läks tervelt 4 päeva kauem (13.03).

                            palju õnne kõigile, eriti tarkadele sinna hooajaeelse ennustuse teemasse.

                            Kommentaar


                              kohtunik on idioot, koguaeg seisab ees pallil ja segab söötu, no nii närvi ajab selline tegutsemine.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                                kohtunik on idioot, koguaeg seisab ees pallil ja segab söötu, no nii närvi ajab selline tegutsemine.
                                Mida sa nutad?
                                See seis peaks ju teile hästi sobima.
                                Arsenal on ikka iseenda hale vari viimastes mängudes.
                                Sellise mänguga küll tiitlit ei saa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X