320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vapustav tõrje Bendtnerilt.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Vapustav tõrje Bendtnerilt.
      väidetavalt peaks Bendtner liituma Liverpooliga uuel hooajal

      Kommentaar


        kodus võib j'llegi pool olla väga ohtlik
        AILTON

        Kommentaar


          oleks hleb ronaldo diving skillse posessinud oleks me selle kindla penalti kah saanud :S
          PS. RvP on masendav. Mitu mängu ta nüüd tegi siis, kahe vigastuse vahel? ühe käe sõrmedel annab ära lugeda need mängud..

          Kommentaar


            seal ei olnud ju suluseisu eks? see kus pool meetrit väravast palli otsas koperdasite...

            Kommentaar


              Theo Walcott tuli sisse ja juba mõne minuti pärast pidin äärepealt paari olukorra tõttu püksi tegema. Siis aga läks ta paremale äärele ja vaibus.

              Kommentaar


                Sarnane mängupilt nagu Milani vastugi.
                Kahju ,et vaid viik jäi...
                Palli hoidmis %: Arsenal :61% - Liverpool: 39%

                Kommentaar


                  Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                  st totteringham's day!!!

                  karjamaalt teenitud punkt tähendas ajaloo varaseimat st totteringham's day-d. senine rekord pärines hooajast 2003/04 aga toona läks tervelt 4 päeva kauem (13.03).

                  palju õnne kõigile, eriti tarkadele sinna hooajaeelse ennustuse teemasse.
                  kas võib väita et ära sõnusid?
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Eeee... ei.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                      kas võib väita et ära sõnusid?
                      mille ma ära sõnusin?
                      vaatasin tabelit ja tottingtonil on endiselt vähem punkte kui arsenalil jõuludeks koos oli.

                      Kommentaar


                        Dadaa tiitel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas pedro
                          Huvitav mäng on tulemas homme. Liverpool istub kaitses ja Arsenal saab rahulikult oma söödumängu näidata. Peaasi, et kontratel ei lasta Torresel ära teha. Olen kindel, et vähemalt ühe värava Arsenal lööb.
                          Küsimus on selles, kas Wenger kasutab Adebayori kõrval Bendtnerit või Van Persiet. Kumbki ei näita head mängu eriti, kuid ma tahaksin rohkem näha hollandlast ikka- võib üllatada oma vasakuga veel. Bendtneri tehnika on kohutav.

                          Parima tehnikaga kaitsem2ngija keda ma n2inud olen ;D . Poolil ongi sellist venda vaja seal .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            Parima tehnikaga kaitsem2ngija keda ma n2inud olen ;D . Poolil ongi sellist venda vaja seal .
                            Loodan, et Nick paneb üsna varsti sind su sõnu sööma!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas pedro
                              Huvitav mäng on tulemas homme. Liverpool istub kaitses ja Arsenal saab rahulikult oma söödumängu näidata. Peaasi, et kontratel ei lasta Torresel ära teha. Olen kindel, et vähemalt ühe värava Arsenal lööb.
                              Küsimus on selles, kas Wenger kasutab Adebayori kõrval Bendtnerit või Van Persiet. Kumbki ei näita head mängu eriti, kuid ma tahaksin rohkem näha hollandlast ikka- võib üllatada oma vasakuga veel. Bendtneri tehnika on kohutav.
                              Kasutagu Walcotti.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas pedro
                                Huvitav mäng on tulemas homme. Liverpool istub kaitses ja Arsenal saab rahulikult oma söödumängu näidata. Peaasi, et kontratel ei lasta Torresel ära teha. Olen kindel, et vähemalt ühe värava Arsenal lööb.
                                Küsimus on selles, kas Wenger kasutab Adebayori kõrval Bendtnerit või Van Persiet. Kumbki ei näita head mängu eriti, kuid ma tahaksin rohkem näha hollandlast ikka- võib üllatada oma vasakuga veel. Bendtneri tehnika on kohutav.

                                Van Persie on väikese vigastusega, aga arvatavasti suudab ta mängida ja ma arvan, et teda algkoosseisu ei panda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X