320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas pedro
    wenger ostab...................eboue..................... .....
    A-P-P-I. Ma võiksin bakalaureusetöö selle mehe pasandamisest kirjutada. Ta oli hea täpselt ühe hooaja, võib-olla isegi poole hooajast. Ja sedagi vaid CL-s. 05/06, kui ta tekitas vastastele paremkaitsjana suurt peavalu, just ründeolukorras. Mida on see sitt käesoleval hooajal teinud, kui ta ründava äärena tegutsenud? Halligi! Välkot (inglane, issamumeie, Wenger ei tea vist seda) suutis viimase mängu 20 minutiga ka rohkem kui Eboue käesoleva aastaga kokku.

    Ljungberg, üks mu lemmikmängijaid läbi aegade, oli ka viimastel hooaegadel sitt, aga sellele klounile ei jõua keegi ligilähedalegi.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas pedro
      eboue ikka parem ost kui sheva

      aga jah sellest walcoti asjast ma aru ei saa. näitab järjest head mängu, kuid ikka istub stabiilselt pingil. samal ajal kui ebouel ei taha viimasel ajal miski õnnestuda, aga ikka alustab paremal äärel.
      Miks sulle see Sheva ette jääb niimoodi? Oli, mis oli... selge see, et loll ost.... sa üle juba!!!! Wenger võib küllnoori nekusi sisse tuua aafrikast ja prantsusmaalt, kuid millal võitis Arsenal kui üks Euroopa tippklubisid viimati mõne tiitli??

      Kommentaar


        Algselt postitas pedro
        Sheva on hea näide lihtsalt, kuidas klubi võib kulutada mõttetult suuri summasid. Erinev mõtteviis on arsenalil ja chelseal lihtsalt. chelsea ostab suuri staare kokku, samal ajal kui arsenal üritab noortest teha staare alles.
        aga mulle tundub, et chelsea plaanib oma noortetööd ka muuta ja viimasel ajal on olnud ütlemisi chelsea tegelaste poolt, et umbes " me otsime oma messit" jne. osteti ka noor argentiinlane. santo või santi oli nimi vist.

        Noored nekud on iga aastaga paremad ja kui juba praegu on nad teistega võrdsed, siis paari aasta pärast on võib olla juba paremad.
        Di Santo jah,kuigi 1,93 m pikkuse kohta oleks patt öelda, et tegu on uue Messiga Pigem sarnaneb Crespoga. Ning samuti jõudsid meie noored FA youth cupi finaali, mis on mainekaim noorteturniir inglismaal. Nii et noori on peale tulemas ning paari aasta pärast saame näha, kas nad ka esindusmeeskonna taseme välja veavad. Mina igatahes usun Siinjuures edu neile finaali teiseks mänguks

        Kommentaar


          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
          Miks sulle see Sheva ette jääb niimoodi? Oli, mis oli... selge see, et loll ost.... sa üle juba!!!! Wenger võib küllnoori nekusi sisse tuua aafrikast ja prantsusmaalt, kuid millal võitis Arsenal kui üks Euroopa tippklubisid viimati mõne tiitli??
          Vaata, siin taga on erinev elufilosoofia, millest on siin foorumis ka palju juttu olnud. Chelsea oli sisuliselt pankrotis, kui tänane Yorkshire'i ebajumal nad koos saba ja sarvedega (milleks siis on Chelsea Village) tšukotka kubernerile müüs. Ja tema tegi sellest enda mängukanni. Kahtlemata on seda põnev vaadata ja lihtne toetada. Just nagu mängiks SimCityt ja kasutaks tšiite, millega teha endale piiramatu hulk raha. See on fun ja aegajalt vaatemänguline (jah, loomulikult võidetakse) aga ei saa olla pikaajaline projekt ning ei hakka vähemalt silmnähtavas tulevikus olema rahaliselt kasulik.

          Teisalt võime seda vaadelda ka kogu tippjalgpalli rikkumisena, sest teistel puudub reaalselt sarnane võimalus samamoodi raha põletada ning klubi majandamisel tuleb lähtuda pigem rahavoogudest kui lootusest ja teadmisest, et kusagil on onu, kes lõpuks nagunii kogu puhveti kinni maksab.

          Kolmest reaalsest liigatiitlile konkureerivast klubist on Arsenalil kõige vähem raha eelkõige tänu meeletutele investeeringutele staadionisse. Ehk siis (ja ma vaatan elu läbi punavalgete prillide, midagi pole teha) minu meelest on see märkimisväärne, et pärast ca poole miljardi naela laenamist ja kulutamist suudab Arsenal samal ajal
          1) teenindada laenu;
          2) olla aprillis veel põhimõtteliselt konkurentsis liigatiitlile;
          3) olla kasumis ning selle abil tagada pikaajaline finantsiline jätkusuutlikkus.

          Ehk siis Toure, Eboue, Flamini ja Fabregas on Arsenali jaoks suhteliselt paratamatu lahendus. Arsenali puhul ei oleks kõik kolm eelnimetatud kriteeriumit enam täidetud, kui oleks soetatud Sheva või Tevez.

          ManUre teeb seda muidugi kolmandat moodi. Glazerite võetud laen Old Ratfordi tagatisel mõjutab ka nende finantse oluliselt kuid edu palliplatsil pole seni sundinud kulutusi väga piirama. Ja ka see on aktsepteeritav viis klubi majandada.

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Jah, enne seda mängu oldi 6 punniga ManU-st ees. Kindlasti on see suur kompliment Eduardole, et temata pole arsenal nii hea. Kuid sellise tasemega meeskond peaks sellest välja siiski tulema.
            ah, loosung... psühholoogiline mats rohkem ju,
            RvP vigastuse ajal mängis pika neegri taga põhil. Hleb, alles pärast seda kui viimane tagasi paremale nihkus (siis, kui eboued aafrika karikal olid), sai kodustatud horvaat algkoosseisu koha
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
              Miks sulle see Sheva ette jääb niimoodi? Oli, mis oli... selge see, et loll ost.... sa üle juba!!!! Wenger võib küllnoori nekusi sisse tuua aafrikast ja prantsusmaalt, kuid millal võitis Arsenal kui üks Euroopa tippklubisid viimati mõne tiitli??
              FA cup 04/05 ,kui ma ei eksi.

              Kommentaar


                Algselt postitas pedro
                mina ei usu. kui isegi scott sinclair, kes on inglismaa jalgpallis ikka tõeline haruldus, ei saa chelseas mängida, siis ma ei näe, kes praegustest noortest seda tegema peaksid. chelseal on kahe meeskonna jagu staare ja kuradi raske on noortel ennast sinna sisse pressida.

                aga rääkides noortemeeskonnast, siis on teie taktika sama. ostate 16 aastased parimad kokku( nii tehti ka näiteks sinclairiga vist) ja siis võidate nendega. siin ei saa rääkida heast noortetööst ainult.
                No vaid edela Londonist mängijaid otsides ka kaugele ei jõua või mis?

                Kommentaar


                  Algselt postitas pedro
                  seda küll.
                  lihtsalt räägin, et chelsea noortetiim komplekteeritakse samamoodi nagu põhimeeskondki. siin ei saa rääkida, et teil oleks nii hea noortetöö, et saite tänu sellele Youth cupi finaali jne. oleks näiteks barnsley'l samad võimalused noori kokku osta üle maailma, siis oleksid nad samamoodi youth cup'i finaalis.

                  ostetakse parimad ulmesummade eest kokku lihtsalt.
                  ainus, kes teil tulnud läbi noortesüsteemi põhimeeskonda, on Terry.
                  sinclair ka varsti ma usun.

                  aga no samas, kui raha on, siis miks mitte seda kulutada.
                  meeldiks näha chelsea's sellises vanuses tegelasi nagu näiteks benzema, ben arfa, dos santos.
                  mul tundub, et te ostate pigem vanemaid tegijaid juba. nagu Anelka, Ballack jne. aga no olete nii Premier'is kui ka CL'is esikohakonkurentsis, niiet pole midagi öelda asi toimib.

                  olgu. arsenali teema on see ikkagi.

                  Arsenal võiks Gallase maha müüa ja osta Mexese suvel.
                  Manu vastu läheb teil väga raskeks, aga mina usun, et teete üllatuse Old Traffordil seekord.
                  Pole sel' Gallasel häda midagi. Vahest käitub nagu ajuteta ahv aga, kes meist ei käituks, kui kops üle maksa läheb.
                  Hooaja alguse poole tegi ilusid mänge ja lõi peaga ka paar väravat.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Pole sel' Gallasel häda midagi. Vahest käitub nagu ajuteta ahv aga, kes meist ei käituks, kui kops üle maksa läheb.
                    Hooaja alguse poole tegi ilusid mänge ja lõi peaga ka paar väravat.
                    Gallas on ajudeta ahv!! Missugune loll hakkaks ähvardama, et mängib meelega halvasti kui klubist lahkuda ei saa? Nüüd on mehel pill lahti.... peale lahkumist pole midagi võitnud Way to go William!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                      Jah, enne seda mängu oldi 6 punniga ManU-st ees. Kindlasti on see suur kompliment Eduardole, et temata pole arsenal nii hea. Kuid sellise tasemega meeskond peaks sellest välja siiski tulema. Selge on see, et Arsenali poisud on veel noored kuked ja õppida on veel küll ja küll. Kogemused puuduvad ning ühe halva tulemuse korral ei saada seda peast ära ning see hakkab ka mõjutama järgnevaid mänge ja nende tulemusi. Meeskonnas pole venda, kes suudaks mehi nn. üles kütta. Need ongi Arsenali peamied puudused ning suuresti täna "vaimsele mahajäämusele" on ka raske midagi võita. Arsene peab suvel kindlasti otsima kogemusi, mitte odavaid neegreid sisse tooma.
                      5 punktiga.
                      Poisud- sina oled poisu, ära ole siin midagi nii üleolev.
                      Vaimne ebakindlus, siin nõustun. Kui läks hästi, siis läks väga hästi ja kui sitasti, siis.. siis on nii nagu praegu.
                      Gallas on hea liider niikaua kui hästi läheb. parimaid liidriomadusi näen hetkel Flaminis. Eks näis kus ta neid järgmisel hooajal rakendab.
                      Ostmisest on teised juba rääkinud.
                      Veelkord, poisud ja neegrid jäta oma ema jaoks.

                      Ning lõpetuseks:
                      5. Arsenal ( Meeskond suudab kyll suurtele edukalt vastu hakata kui tabeli alpool kuuluvate meeskondadega kaotatakse piisavalt palju punkte ning loppkokkuvottes saavutatakse UEFA cupi vääriline koht. Da Silva on täielik pettumus samas kui Van Persie lööb 20+ kolli)
                      Ennustamine pole just tänuväärne töö, mis?
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                        Vaata, siin taga on erinev elufilosoofia, millest on siin foorumis ka palju juttu olnud. Chelsea oli sisuliselt pankrotis, kui tänane Yorkshire'i ebajumal nad koos saba ja sarvedega (milleks siis on Chelsea Village) tšukotka kubernerile müüs. Ja tema tegi sellest enda mängukanni. Kahtlemata on seda põnev vaadata ja lihtne toetada. Just nagu mängiks SimCityt ja kasutaks tšiite, millega teha endale piiramatu hulk raha. See on fun ja aegajalt vaatemänguline (jah, loomulikult võidetakse) aga ei saa olla pikaajaline projekt ning ei hakka vähemalt silmnähtavas tulevikus olema rahaliselt kasulik.

                        Teisalt võime seda vaadelda ka kogu tippjalgpalli rikkumisena, sest teistel puudub reaalselt sarnane võimalus samamoodi raha põletada ning klubi majandamisel tuleb lähtuda pigem rahavoogudest kui lootusest ja teadmisest, et kusagil on onu, kes lõpuks nagunii kogu puhveti kinni maksab.

                        Kolmest reaalsest liigatiitlile konkureerivast klubist on Arsenalil kõige vähem raha eelkõige tänu meeletutele investeeringutele staadionisse. Ehk siis (ja ma vaatan elu läbi punavalgete prillide, midagi pole teha) minu meelest on see märkimisväärne, et pärast ca poole miljardi naela laenamist ja kulutamist suudab Arsenal samal ajal
                        1) teenindada laenu;
                        2) olla aprillis veel põhimõtteliselt konkurentsis liigatiitlile;
                        3) olla kasumis ning selle abil tagada pikaajaline finantsiline jätkusuutlikkus.

                        Ehk siis Toure, Eboue, Flamini ja Fabregas on Arsenali jaoks suhteliselt paratamatu lahendus. Arsenali puhul ei oleks kõik kolm eelnimetatud kriteeriumit enam täidetud, kui oleks soetatud Sheva või Tevez.

                        ManUre teeb seda muidugi kolmandat moodi. Glazerite võetud laen Old Ratfordi tagatisel mõjutab ka nende finantse oluliselt kuid edu palliplatsil pole seni sundinud kulutusi väga piirama. Ja ka see on aktsepteeritav viis klubi majandada.

                        Jah... kindlasti on sul ka mingis mõttes õigus kuid miks on see Chelsea tõus siis nii taunitav. Mõistan isegi, et mingi hetk oli tõesti see väga imelik, kui mängijateturul Chelseale oli üks hind ja ülejäänudele teine ja hoopis madalam. Eks see meie tõus ongi üks suhtelislet eksperimentaale olnud, sest ega ükski teine klubi pole ju nõnda teinud. Kuid hetkel on minu silmis asi paremuse poole läinud ning lgp. härra Kenyoni sõnul on ka mõne hooaja pärast oodata ka aastat, kus tulevad esimesed plussnumbrid. Vaatame kasvõi eelmist suve, kus ainukene ost oli pmst Malouda, kes maksis keskmised 13M. Nii et mingisugusest kinnisilmi kulutamisest enam ünneks rääkida ei saa. Samuti on klubi nimi tõusmas suurte brändide sekka ning vallutamas hiiglaslikku aasia turgu. Nii et klubi hakkab vaikselt jalgu alla saama. " lihtne toetada" on küll väga imelik termin.Seesugune klubi toetamine pole minule kahjuks Kui ma pisut enne milleniumi vahetust hakkasin klubile pöialt hoidma. See oli ilus oktoobrikuu päev 1999 aastal kui ma esimest korda koos isaga sattusin Stamford Bridgele. Vastaseks oli kuulus Man united. Kui enne mängu olin ma suhteliselt erapooletu, siis peale sellist elamust olin kindel,et see on see " minu klubi". Ning kas peale seda Batesi hiilgavat äriplaani ja klubi sõna otseses mõttes persse keeramist ning abramovitsi tulekut pean ma kõigele sellele selja pöörama? Võibolla polnud seesugune moodus klubi taset tõsta parim, kuid kindlasti on see üks võimalus ning olen kindel, et on tulemas ka teisi miljonäre, kes aitavad klubi sitast välja. Kuigi ma siiralt loodan, et seda ei juhtu, sest ma saan teist täiesti aru tegelikult. Arsenal-Manu-Liverpool on oma klubi aastakümneid ehitanud saamaks suurklubiks ja siis tuleb üks Chelsea kuskilt Londoni kirdeosast ja teeb sama protsessi ära aastaga. Kuid selline on elu ning kui ma poleks Chelsea fänn, oleksin ma sama vihane või hämmeldunud kui teie

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Jah... kindlasti on sul ka mingis mõttes õigus kuid miks on see Chelsea tõus siis nii taunitav. Mõistan isegi, et mingi hetk oli tõesti see väga imelik, kui mängijateturul Chelseale oli üks hind ja ülejäänudele teine ja hoopis madalam. Eks see meie tõus ongi üks suhtelislet eksperimentaale olnud, sest ega ükski teine klubi pole ju nõnda teinud. Kuid hetkel on minu silmis asi paremuse poole läinud ning lgp. härra Kenyoni sõnul on ka mõne hooaja pärast oodata ka aastat, kus tulevad esimesed plussnumbrid. Vaatame kasvõi eelmist suve, kus ainukene ost oli pmst Malouda, kes maksis keskmised 13M. Nii et mingisugusest kinnisilmi kulutamisest enam ünneks rääkida ei saa. Samuti on klubi nimi tõusmas suurte brändide sekka ning vallutamas hiiglaslikku aasia turgu. Nii et klubi hakkab vaikselt jalgu alla saama. " lihtne toetada" on küll väga imelik termin.Seesugune klubi toetamine pole minule kahjuks Kui ma pisut enne milleniumi vahetust hakkasin klubile pöialt hoidma. See oli ilus oktoobrikuu päev 1999 aastal kui ma esimest korda koos isaga sattusin Stamford Bridgele. Vastaseks oli kuulus Man united. Kui enne mängu olin ma suhteliselt erapooletu, siis peale sellist elamust olin kindel,et see on see " minu klubi". Ning kas peale seda Batesi hiilgavat äriplaani ja klubi sõna otseses mõttes persse keeramist ning abramovitsi tulekut pean ma kõigele sellele selja pöörama? Võibolla polnud seesugune moodus klubi taset tõsta parim, kuid kindlasti on see üks võimalus ning olen kindel, et on tulemas ka teisi miljonäre, kes aitavad klubi sitast välja. Kuigi ma siiralt loodan, et seda ei juhtu, sest ma saan teist täiesti aru tegelikult. Arsenal-Manu-Liverpool on oma klubi aastakümneid ehitanud saamaks suurklubiks ja siis tuleb üks Chelsea kuskilt Londoni kirdeosast ja teeb sama protsessi ära aastaga. Kuid selline on elu ning kui ma poleks Chelsea fänn, oleksin ma sama vihane või hämmeldunud kui teie
                          ei viitsi lugeda sellist teksti. Krt liigenda kenasti ära kui pikajutumees oled
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                            See oli ilus oktoobrikuu päev 1999 aastal kui ma esimest korda koos isaga sattusin Stamford Bridgele. Vastaseks oli kuulus Man united. Kui enne mängu olin ma suhteliselt erapooletu, siis peale sellist elamust olin kindel,et see on see " minu klubi".
                            Olen suhteliselt rahul, et sa ei sattunud samale staadionile 3 nädalat hiljem, äkki toetaksid praegu üht teist meeskonda.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              5 punktiga.
                              Poisud- sina oled poisu, ära ole siin midagi nii üleolev.
                              Vaimne ebakindlus, siin nõustun. Kui läks hästi, siis läks väga hästi ja kui sitasti, siis.. siis on nii nagu praegu.
                              Gallas on hea liider niikaua kui hästi läheb. parimaid liidriomadusi näen hetkel Flaminis. Eks näis kus ta neid järgmisel hooajal rakendab.
                              Ostmisest on teised juba rääkinud.
                              Veelkord, poisud ja neegrid jäta oma ema jaoks.

                              Ning lõpetuseks:

                              Ennustamine pole just tänuväärne töö, mis?
                              Eks ta ole jah. Kuigi vaadates viimast kaht kuud siis ma niipalju ei pannudki mööda ju. Ok poisud poisudeks ei oll mul otseselt nende vastu midagi( va. Gallas ja Eboue). Ma arvan, et kui hooaja algul oleks Arsenalile pakutud kolmandat kohta oleks fännid selle kindlasti vastu võtnud. Kuid eks süües kasvab isu ning nüüd ma eeldan, et ollakse pettunud.... või mida ma eeldan, ma ju näen. Siiski pole liiga veel läbi ja kõik on võimalik. Kindlasti võib aga seda öelda, et vaadates hooaja eelseid spekulatsioone, võib juba praegu öelda, et Arsenal on mänginud üle ootuste hästi.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                                Olen suhteliselt rahul, et sa ei sattunud samale staadionile 3 nädalat hiljem, äkki toetaksid praegu üht teist meeskonda.
                                Jah... mine tea. Kuid kahjuks või õnneks seda ei juhtunud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X