320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lock Vaata postitust
    Arsenull.Ega õnne kah polnud
    Seda pole enam viimased 2-3 kuud olnud.

    Kommentaar


      Algselt postitas varix Vaata postitust
      Hooaja vorm näib olevat võidud-viigid-kaotused. MASENDAV
      Pakun, et sajal protsendil meeskondadest on selline vorm. Vaid Preston North Endil ülemöödunud sajandil ning Arsenalil neli aastat tagasi polnud sellist vormi. Masendav tõesti.

      Aga ma aimasin halba, kui Max ennustatavat skoori ei postitanud. Mis seal ikka.

      P.S. Tundub et Song on oma koha platsil leidnud, oli vist CC mäng Blackburni vastu, kus samuti keskkaitses edukalt toimetas.
      Supplies!

      Kommentaar


        Arsenali hooaja võttis kenas stiilis kokku soccernet.com'is The Insider. Ei saa rohkem nõustuda. Kahju tõesti.
        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

        Kommentaar


          Pettumusest üle saanuna tuleb siiski tunnistada, et Arsenal on selle noore kooseisuga ikkagi väga korraliku hooaja teinud.
          Ausaltöeldes hooaja algul ma nii palju küll ei oodanud , sest paljud vanad Arsenali tegijad oldi ju maha müüdud (Henry, Ljungberg jne)

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Ausaltöeldes hooaja algul ma nii palju küll ei oodanud , sest paljud vanad Arsenali tegijad oldi ju maha müüdud (Henry, Ljungberg, A.Cole jne)
            mis cashley selles nimekirjas teeb?

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust


              Aga ma aimasin halba, kui Max ennustatavat skoori ei postitanud. Mis seal ikka.
              ahahhaaaa ma ju ütlesin

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                mis cashley selles nimekirjas teeb?
                Nime pärast :P

                Sain oma veast juba aru, tänud. Millegi pärast mäletan ,et Cole mängis ka eelmine aasta Arsenalis O_O.
                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                ahahhaaaa ma ju ütlesin
                Aja silmad lahtu, Max postitas kooseisu.

                Siin:
                Algselt postitas Max313 Vaata postitust
                Koosseis homseks mänguks võib välja näha selline:

                ------------Almunia-------------
                --Toure--Gallas--Senderos--Clichy--
                --Eboue--Fabregas--Hleb--Walcott--
                --------van Persie---Adebayor----

                Kommentaar


                  Ta postitas koosseisu, aga ennustus jäi postitamata.

                  Kommentaar


                    Noh koosseis läks perse nagu ka hooaja lõpp.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pedro
                      Aga mul oleks küsimus Arsenali fännidele. Kas teile ei hakka vastu selline asi, et põhikoosseisus pole ühtki inglast?
                      Vastan ise. Ei ole neid inglasi seal varem eriti olnud, ei ole praegu ja tn ei ole neid ka lähitulevikus. Seega sellest on täiesti poogen ühel eestlasest Arsenali fännil !

                      Kommentaar


                        Näed, suuvooder ilmus välja. Kui mina fänniks "sain" oli klubis vähe võõrmängijaid. Aga toetama hakkasingi konkretselt ühe võõrmängija pärast. Seega tõesti, minul isiklikult on täiesti poogen. Mängijad tulevad ja lähevad, klubi jääb.

                        Aga hää meel on näha, et Liverpooli punasel meeskonnal on koduseid mängijaid jalaga segada. Eilses mängus näiteks 11, eks.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -Marko- Vaata postitust
                          Vastan ise. Ei ole neid inglasi seal varem eriti olnud, ei ole praegu ja tn ei ole neid ka lähitulevikus. Seega sellest on täiesti poogen ühel eestlasest Arsenali fännil !
                          No see nüüd päris tõsi ei ole ikka. Vanasti oli neid seal hulgem, üks kaunim ja tehnilisem jalgpallur kui teine. Steve Bould näiteks kogu oma elusuuruses tuleb kohe silme ette. Ei saa tõesti aru, miks Wenger nii hirmsasti Arse suurepärast kuvandit muutma asus. Tulemus on käes: järjekordne hooaeg ilma trofeedeta.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Hetkel oleks aeg juba vaadata kuidas järgmine hooaeg võita kõik mis võita annab.

                            Readingu vastu ootaks Walcotti algkoosseisu

                            Kommentaar


                              No eilse mängu järel küll ei ole põhjust rääkida inglaste vähesusest - lausa 2 tükki käis ju neid platsilt läbi, mis on selle hooaja kohta tugev tulemus.

                              Aga jah, mängime ja mängime ilusti ja kenasti, aga ära ei suuda lüüa. Eelmise hooajaga võrreldes veel erinevuseks see, et kui eelmine aasta üritati palliga väravasse joosta (mis pahatihti ei õnnestunud) ent oma värav suudeti puhtana hoida, siis see hooaeg pole oma puuri hoidmine enam nõnna edukalt välja tulnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kastjan Vaata postitust
                                Eelmise hooajaga võrreldes veel erinevuseks see, et kui eelmine aasta üritati palliga väravasse joosta (mis pahatihti ei õnnestunud) ent oma värav suudeti puhtana hoida, siis see hooaeg pole oma puuri hoidmine enam nõnna edukalt välja tulnud.
                                liigas on sel hooajal sisse lastud eelmisest hooajast mängu kohta vähem väravaid (0,82 vs 0,92). puhtaid linu on samuti juba olemas samapalju, kui mullu kogu hooaja kohta kokku (12).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X