320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mad Jens on legend.
    Flamini ei saa kahjuks kunagi legendiks.

    Kommentaar


      Nägemist siis Flaminile ja Lehmannile.
      Ei ole mõtet Flaminit maha teha, raha paneb rattad käima.

      Kommentaar


        Samal põhjusel tegi ta ju ka Marseille'le tüssu, ei?

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Samal põhjusel tegi ta ju ka Marseille'le tüssu, ei?
          Ma ei olnud sellega isegi kursis aga nüüd uurisin nats ringi. Flamini on ikka tõeline m**n. Jumal tänatud ei nahhui tõmbas.

          Kommentaar


            oota mis, läks ilma rahata ära või kuidas?

            Kommentaar


              tasuta, ikka tasuta

              Kommentaar


                tra, päris valus laks ikka Flamini kaotamine

                Kommentaar


                  Tõepoolest, ühe (1) särava hooaja põhjal niimoodi väita. Kui natuke mälus sobrad, siis eelnevatel aegadel ei näinud Wenger temas eriti rohkemat kui aukude lappijat erinevatel positsioonidel.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                    Tõepoolest, ühe (1) särava hooaja põhjal niimoodi väita. Kui natuke mälus sobrad, siis eelnevatel aegadel ei näinud Wenger temas eriti rohkemat kui aukude lappijat erinevatel positsioonidel.
                    No oli suht noor siiani ja paraku tegi nüüd arenguhüppe. Tema puhul pole ju tegemist mingi hulga sisse kobistatud väravatega (mille puhul tihti ründajaid ühe hooaja õnnestumiste järel kiputakse ülehindama) vaid tüüp lihtsalt omas keskvälja ja tegi seal mis tahtis.

                    Kommentaar


                      eide said endale FA karika

                      Kommentaar


                        Tundub, et First team on Arsenalis ainus, kes midagi võita ei suuda.
                        U-16 meeskond võitis atlanta turniiri.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Ma ei olnud sellega isegi kursis aga nüüd uurisin nats ringi. Flamini on ikka tõeline m**n. Jumal tänatud ei nahhui tõmbas.
                          Ma küll täpselt ei saa aru, miks ta m**n peaks olema. Et lahkus Arsenalist? Et lahkus ilma fee-ta? Mõlemat? Midagi neljandat?

                          Kommentaar


                            Usun, et Arsenal jääb suvel veel nii mõnestki mehest ilma. Ei taha parastada, aga jah, Wengeri peas on vahepeal täiesti arusaamatud mõtted. Premier pole koht, kus pooliku satsiga terve hooaeg ja CL vastu pidada.
                            MU FCUK

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
                              Usun, et Arsenal jääb suvel veel nii mõnestki mehest ilma. Ei taha parastada, aga jah, Wengeri peas on vahepeal täiesti arusaamatud mõtted. Premier pole koht, kus pooliku satsiga terve hooaeg ja CL vastu pidada.
                              millest sa räägid? millise pooliku satsiga?
                              tead arsenali järgmise hooaja koosseisu juba?

                              Kommentaar


                                Pakun, et Neevitser pidas silmas käesolevat ja mõningaid eelmisi hooaegu. Paljuski nõustun temaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X