320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Kui Ronaldo teeks sama Unitedile, mis sa tunneksid?
    järjest rohkem hakkame mõistma Levadat, kes 'flaminiid'-teinud Dmitrjevi-Vassiljevi pikema jututa reservidesse kupatas
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      millest sa räägid? millise pooliku satsiga?
      tead arsenali järgmise hooaja koosseisu juba?
      Nagunii astuvad sama reha otsa. Väikese irooniaga soovitaks Arsenalil ka paar füsioterapeuti juurde hankida.
      MU FCUK

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        No sama kogemusteta ja poolik sats, mis pidi käesoleval hooajal kuue hulgast välja jääma. Tra, Wenger vallandada!
        ära sa ullita midagi...mis sa üritad siin asja pahupidi keerata nagu tagurpidi maha kukkunud leiba . Suured sõnad olid ikka we will win the double ja we will win the title

        Kommentaar


          Algselt postitas alvarez Vaata postitust
          ära sa ullita midagi...mis sa üritad siin asja pahupidi keerata nagu tagurpidi maha kukkunud leiba . Suured sõnad olid ikka we will win the double ja we will win the title
          Hooaja algul küll keegi seda ei rääkinud. Pärast üle ootuste head algust tekkisid nii mõnegi peas sellised mõtted, aga hooaja lõpp läks nii nagu ta läks. See aga ei tähenda, et hooaja alguses seatud plaane ei täidetud.

          Kommentaar


            Suure tõenäosusega näeb 08/09 Home Kit välja selline:

            Tundub suht retro. Selle hooaja särgiga võrreldes meeldib mulle, et jälle on krae peal Gunners. See külgedel olev valge osa ka väga ei meeldi, aga vast harjub ära...

            Kommentaar


              esmamulje on halb. Nagu oleks aja liikunud aastasse 2000

              Kommentaar


                Oleneb mida retro all mõelda. Mõne jaoks 6-10 aastat tagasi juba piisavalt kauge aeg.

                Mulle meeldib praegune ja isegi väga. Ainuke mure, et vale nimi seljal.
                Supplies!

                Kommentaar


                  Mu arust täitsa normal särk ju.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Mõnus kalts.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ei tea, suht kole tundub. Täitsa valged käised olid paremad.

                      Kommentaar


                        ametlikult on hleb ka oma lepingu välja ostnud siis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                          ametlikult siis
                          Ei ole. Kui, siis siis, aga mitte nüüd.

                          Aga tore on, äkki Villi Kallas võtab oma ihaldatud nr 13, tuuakse sisse mõni superstaar, kes saab nr 10 ja elu Arsenalis on taas lill. Lill, ma ütlen!

                          Iseenesest oleks muidugi kahju, kui ta ära läheks, kasvõi psühholoogilisest aspektist. Ja ma olen teda nende aastate jookul kõvasti kaitsnud, aga krt, lõppprodukt on ikka tal suht sitt olnud.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Ei ole. Kui, siis siis, aga mitte nüüd.

                            Aga tore on, äkki Villi Kallas võtab oma ihaldatud nr 13, tuuakse sisse mõni superstaar, kes saab nr 10 ja elu Arsenalis on taas lill. Lill, ma ütlen!

                            Iseenesest oleks muidugi kahju, kui ta ära läheks, kasvõi psühholoogilisest aspektist. Ja ma olen teda nende aastate jookul kõvasti kaitsnud, aga krt, lõppprodukt on ikka tal suht sitt olnud.
                            See oleks tegelt esimene kord kui Hleb mingi tõsise lõppproduktini jõuab

                            Kommentaar


                              Hlebi lahkumine oleks minu jaoks isegi kõvem löök, kui Flamini lahkumine. Hleb ja Fab olid selle hooaja võtmeks. Kui neid väljakul polnud, ei olnud mängus mingit loomingulist ning käis mingi lame veeretamine. Kui nüüd Hlebi lahkumine ametlikuks saab, oleks suvel vaja vähemalt 4 kõrge klassiga mängijat. Teades kui tõrges on Wenger kulutama ei usu ma ausalt, et kõik need mängijad soetatakse ja "squad depthi" kuidagivõrd parandatakse. Pigem leiab Wenger Flamsterile ja Glebile asendused ja loodab ülejäänud meeskonna arengule...

                              Algselt postitas Wenger

                              When there is a problem in England, people say 'you have to buy'. But you have to consider as well the development of your players internally.

                              It isn't just down to money because we have bought players for nothing and they became world stars. It is as well down to the quality of the scouting, the quality of the work in training and the quality of the development in the players.

                              I believe much more in that, working in an intelligent way to make a player improve.

                              Kommentaar


                                No väidetavalt on Ben Arfa väga suure tõenäosusega suvel just teie ridadega ühinemas. See oleks hea täiendus.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X