320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Almunia--Sagna-Gallas-Djorou-Glichy--Eboue-Ramsey-Denilson-Walcott--Adebayor-van Persie

    Kui ma lugeda oskan, siis Twentele tehti 3 pealelööki:Ramsey 35 meetri pealt pall piima järele, Glichy sai samalt kauguselt väravaraamid vahele, aga Twemte kiiper bareeris löögi. Lahtise palli lõi Sagna küljevõrku. Ehk siis sitt mäng on. Twentel võis ka löökide arv umbes sarnane olla, aga nemad tundusid selgelt ohtlikumad. Ja vähem tegid vigu. Meil kaotati pahatihti lohakate söötudega pall. Aga midagi päris katki veel ei ole

    Kommentaar


      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
      Barneti ja ungarlaste vastu. Burgenlandi mängu ei jõudnud erilise tähelepanuga vaadata. Headel päevadel võib Denilson olla Ramsey hale vari
      Palju sa Ramseyt mängimas oled näinud, et nõnda põhjapanevat järeldust oskad teha? (treeningmängud mingite lambi ainide vastu ei loe)

      Esimene poolaeg nähtud ja ega ei ole küll eriti mõnus keskväli. Ehk ikka tuuakse enne üleminekuakna sulgumist mõni vähe asisem dmc/mc.

      Kommentaar


        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
        Palju sa Ramseyt mängimas oled näinud, et nõnda põhjapanevat järeldust oskad teha? (treeningmängud mingite lambi ainide vastu ei loe)
        “If you are a good football player you are a good football player whether it’s in the Champions League or in another game,” he said. “That means when you have the ball you make an intelligent decision. If you play against your friends on the beach or in a big game it’s exactly the same. If you are a good player you are a good player.

        Kommentaar


          Jajah, ma Ramsey potentsiaalis ei kahtlegi. Lihtsalt huvitas, mille alusel sa teda nõnda kiidad ning väidad et Denilson on tema hale vari. (seda isegi headel päevadel) Iseenesest võiks ju veel juurelda kumb on kumma vari kui mõlemal on hea päev.

          Professori väljaütlemisi ei tasuks ka alati puhta kullana võtta. Ehk tsiteerides klassikut teemal "keskväljale on meil panna ka suurepärane mängija Alexander Song":

          "And as for Song, well now he's a very good midfielder. A few weeks ago he was a very good centre-half. I can imagine he'd be a very good keeper should we suffer a series of injuries in that department too."
          Last edited by olegtoivo; 13.08.08, 22:06. Põhjus: mõned lisandused

          Kommentaar


            Ma arvan, et ma ütlesin sellise lause

            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
            Headel päevadel võib Denilson olla Ramsey hale vari
            Seda järeldasin Barneti mängust

            Kommentaar


              Algselt postitas malagar Vaata postitust
              Sitt leht - mahavisatud raha, liiga hele.
              Pane enda monitori kontrastid paika siis, minu arust väga super leht on.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Nähes ainult teist poolaega võib öelda, et vähemalt lüüakse ära ja ei jääda puterdama, aga Eboue on minu jaoks ikka veel müstika.
                2:0 seis kah kui keegi veel ei tea. Gallas ja Adebayor.

                Kommentaar


                  Täna Ramseyl polnud hea päev

                  Teise poolaja algul tundus aina rohkem ja rohkem, et mõned vigastused keskväljal hakkavad aina rohkem ja rohkem tunda andma. Aga lõpp hea kõik hea .

                  Värvad sündisid 63. ja 83. minutil. Kõigepealt karistuslöök, mille keerutas värava ette RVP. Twente puuri ees toksas Gallas, kes näitas täna õhtul, miks ta on kapten, palli Boschkerist mööda. Tagajärieks oli see, et Twente võttis loomulikult rohkem riske. Sellega lõikasid nad endale valusalt näppu: pikk pall Arsenali väljakupoolelt Walcottile, kes andis passi Twente karistusala keskele, sealt lõi Adebayor loomulikult värava ja Twente võib nüüd ainult unistada CL'i grupifaasist

                  Kommentaar


                    Üpris masendav mäng meie poolt. Õnneks Twente oli veel masendavam. Mõtlesin juba enne mängu, et ilma Cesci, Rosicky, Hlebi, Nasrita(?) ei maksa siit ilusat ja loovat jalgpalli oodata... Djourou oli imo päris korralik, Walcott oli nähtamatu, Ade oli sulus, Robinil puudub sära, Ramsey söödab liiga palju taha ja kõrvale, Denilson võitles kõvasti, aga tegi liiga palju ebavajalikke vigu. Ülejäänud olid nagu ikka...

                    Kommentaar


                      njh, suht kohutav mäng,
                      päris jube hakkas kohe, tänu jumalale, et see arnautovic komistas
                      ja siis ka veel küljevõrku lahendas.
                      au Twentele, hea mäng nende poolt, arsenalil vedas
                      {9}

                      Kommentaar


                        Algselt postitas acca Vaata postitust
                        Üpris masendav mäng meie poolt. Õnneks Twente oli veel masendavam.
                        Algselt postitas tzempion Vaata postitust
                        au Twentele, hea mäng nende poolt, arsenalil vedas
                        Kuidas siis tegelikult oli? Ma ei vaadanud mängu.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Kuidas siis tegelikult oli? Ma ei vaadanud mängu.

                          einohh, twentel olid minu arust selgelt paremad võimalused, denneboom vahepeal konkreetselt jooksis denilsoni ja clichy vahelt läbi, aga põrutas üle palli 1-1 olukorrast ja siis muidugi need arnautovici võimalused..
                          arsenal aga kasutas oma 2 võimalust ära ja võit tuli.

                          mina hindan twente mängu suhteliselt heaks ikkagi, sest kohati isegi tundus, et arsenal ei olegi see, kes domineerib ning sellega ma pole harjund
                          {9}

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            3xGlichy+bareeris
                            Siiski C+p
                            Algselt postitas varix Vaata postitust
                            aga Eboue on minu jaoks ikka veel müstika.
                            ´Mis mõttes? Kas ta polegi veel sinu jaoks konkreetne emm? Mu meelest on see juba üldteada tõde.
                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Twente puuri ees toksas Gallase till, ja seda mitte esimest kordat
                            Fixed, nagu nad väljamaal ütlevad.

                            Aga üldiselt olen nõus nendega, kelle hinnangul oli püssimeeste mäng pask.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Uus signing tulemas enne Twente mängu

                              Kommentaar


                                aga see ei tähenda, et need härrad teises mängus osaleda saavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X