320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Ehk tõesti näeb teda peale jõule mängimas nagu artiklis kirjutatud.
    Ennem tõuseb Sp*rs relegatsioonist välja.


    Samas huvitav oleks näha, mis positsioonil ta mängima hakkaks (see, et ta mängima hakkab sõltub muidugi paljuski ka sellest, kas ta üldse terve suudab püsida). Cesciga keskel äkki?

    Kommentaar


      tore uudis ,eduardo saab ennem terveks kui rosicky?

      Kommentaar


        Ma ei taha just pessimist olla aga minu arvates on Rosicky sama lootusetu juhtum nagu Manul oli O.G.S.

        Kommentaar


          Algselt postitas erxx Vaata postitust
          Ma ei taha just pessimist olla aga minu arvates on Rosicky sama lootusetu juhtum nagu Manul oli O.G.S.
          Sel juhul on Rosickyl veel lootust. Solskjaer tuli peale pikka vigastuspausi üheks hooajaks tagasi ning mängis suht resultatiivselt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Hunchbacked Vaata postitust
            Ennem tõuseb Sp*rs relegatsioonist välja.

            Samas huvitav oleks näha, mis positsioonil ta mängima hakkaks (see, et ta mängima hakkab sõltub muidugi paljuski ka sellest, kas ta üldse terve suudab püsida). Cesciga keskel äkki?
            Mulle tundub, et selline keskväljapaar jääb liiga õblukeseks Inglise liiga jaoks.
            Aga:

            Bring back, bring back
            Bring back my Bergie to me, to me
            Supplies!

            Kommentaar


              Nojah, eks ta rohkem mõttevälgatus oli. Nõrgaks jääb ta küll, kuigi konkreetset tanki sinna nii kui nii panna ei ole. Aga see selleks.

              Tähtsamate teemada juurde: Capi tossab http://www.independent.co.uk/sport/f...re-972544.html

              Kommentaar


                Vabsjee mitte kuskilt ei leia pilti

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Vabsjee mitte kuskilt ei leia pilti

                  paha poiss:
                  Lisatud failid

                  Kommentaar


                    Almunia
                    Eboue; Gallas; Silvestre; Glichy
                    Walcott; Fabregas; Song; Nasri
                    Van Persie, Bendtner

                    Kommentaar


                      Adebayor ja Diaby siis pingil üllatusena.

                      Kommentaar


                        Täiesti tavaline mäng: Almunia ja Robert Green on pidanud ennast natukene ka liigutama. Korra lõi Walcott latti

                        Aga ühe seniilse äärekohtuniku tegutsemine jätab küll soovida! Green peaks reeglite kohaselt ammu dušširuumis olema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Täiesti tavaline mäng: Almunia ja Robert Green on pidanud ennast natukene ka liigutama. Korra lõi Walcott latti

                          Aga ühe seniilse äärekohtuniku tegutsemine jätab küll soovida! Green peaks reeglite kohaselt ammu dušširuumis olema
                          Piirikal oli seal suht raske midagi teha, tema peab olema viimase kaitsjaga yhel joonel, mitte 16 kasti joonel...

                          Kommentaar


                            1-0! omavärav faubertilt, van persie lõi just posti ka.

                            Kommentaar


                              Teenitud võit. Adebayori ja Diaby sisse toomine tegi mängupildi tunduvalt paremaks. Nasri oli kahjuks teist mängu järjest suht kahvatu.

                              Kommentaar


                                Üldse , võimaluste realiseerimisega on raskused , lugesin .
                                Krdi post , latt , Green päästab ja mida veel .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X