320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga , minuarust , või olen ma lihtsalt pime ;
    mängis/mängib viimasel ajal just vist vasak äärekaitset Gibbs , et ma ei imestaks kui tallegi võimalus antakse .
    Djoro üle heameel Velat loodaks kindlasti näha ka ees , sest Ben Haim ebakindel olnd viimasel ajal nagu Dunngi .

    Kommentaar


      Good riddance, till.

      Aga Djouroud paremkaitses näha ei tahaks, meenub üks mäng, kus ta sel positsioonil ribadeks tõmmati.
      Supplies!

      Kommentaar


        Oli ka lõpuks aeg

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Good riddance, till.

          Aga Djouroud paremkaitses näha ei tahaks, meenub üks mäng, kus ta sel positsioonil ribadeks tõmmati.
          Vaevalt, et ükskõik kes, kelle Wenger paremkaitsesse paneb, Robinhot taltsutada suudab.

          Edit: Kõige ülejäänuga panin päris kõvasti mööda...

          Kommentaar


            Väga huvitav...

            Miks jäid Vela ja Ramsey pingile?

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Samas Wenger varem ka üllatanud ning ikka hea tulemuse saanud
              Villa vastu t6esti yllatas, iseasi kas see oli hea tulemus. Loodetavasti seekord yllatust ei tule.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                MIS TOIMUB???
                Niipalju kui mina mängu korralikult nägin (alates 30. minutist) on väljakul toimuv suht masendav. ÜKS ohtlik olukord City värava all ja seegi standardolukorrast. Tavaliselt oli nii, et nii kui mõni sinisärk vastu tuli, siis jooksis kohe rünnak kinni ja kaotasime palli. Lõpuks lõi veel Ireland värava kah

                Kommentaar


                  ojamaa 4 arsenal!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro
                    Bendtner on ikka jõhkralt halb ründaja.
                    tee iga mängija kohta edaldi postitus.

                    Kommentaar


                      ei, siit tuleb kõva pakk

                      E:Ma hakkan varsti vistu nutma
                      Last edited by Shermann; 22.11.08, 17:30. Põhjus: ...

                      Kommentaar


                        Päris imelik kui sellise koosseisuga oleks võidetud, rohkem kui pooled põhimehed olid puudu.

                        Ekskapteni kojujätmine pole ka mingi imerohi, aga vähemalt liiguvad asjad õiges suunas. Selles suhtes on hea, et Gallas endale enne suve ise sellise pasa kokku keeras, nii pole terve hooaeg päris hukka läinud. Ehk õnnestub mõnes karikas isegi midagi ära teha, kui uuel aastal muidugi vigastustega joppab.

                        Kommentaar


                          kuidas Robinho mängis?

                          Kommentaar


                            Ma ei näinud mängu. Kas tõesti vääriti 3 väravalist kaotust? Poolajal vaatasin statistikat ja pallivaldamise % oli Arsenali käes nagu tavaliselt.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ma ei näinud mängu. Kas tõesti vääriti 3 väravalist kaotust? Poolajal vaatasin statistikat ja pallivaldamise % oli Arsenali käes nagu tavaliselt.
                              Joppas, et 5:0 ei saanud


                              Samas, sellise meeskonnaga ongi utoopia midagi ilusat korda saata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Hunchbacked Vaata postitust
                                Joppas, et 5:0 ei saanud


                                Samas, sellise meeskonnaga ongi utoopia midagi ilusat korda saata.
                                Sitty lõi väravad kiirrünnakutest?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X