320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vaadake et võidate või kaotate kindlalt, mitte mingi viimase minuti kobinaga...
    Säästke mu närvirakke!!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas OOOOO Vaata postitust
      Vaadake et võidate või kaotate kindlalt, mitte mingi viimase minuti kobinaga...
      Säästke mu närvirakke!!!!
      kindlat võitu /kaotust siit küll ei tule
      1-1 praegu

      Kommentaar


        3:1 - Bendtner, Adebayor, Nasri .

        Eelistanuks Songi Diaby asemel algkooseisus, aga okei .

        Kommentaar


          nimelt kui liita kõigi meistriliiga meeskondade latti- ja postilöögid kokku ja meeskonnad selle arvestuse järgi ritta panna, juhib tabelit arsenal 13 säärase intsidendiga.

          top of the league!

          Kommentaar


            Kommentaar


              praegu on 21. aga ostetud pole ikka kedagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                praegu on 21. aga ostetud pole ikka kedagi.
                Kedagi pole vaja osta kui Van Persie on sellises hoos. Ära peab mainima ka selle, et Nasri on igati üle ootuste esinenud, ManUs, Chelseas ja Poolis on selliste summade eest ostetud poolikud pingipoiste staatuses.

                Kui nüüd ostmisteemadel tõsisemalt rääkida, siis ootaks vast rahulikult kuu lõpuni ja kui ei tulegi kedagi siis hullemaks ikka ei saa minna.

                Kommentaar


                  Aga keskväljale sooviks ikkagist kedagi? - Kui mudugi Wenger Songi ei kasuta?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Aga keskväljale sooviks ikkagist kedagi? - Kui mudugi Wenger Songi ei kasuta?
                    Song sobib ahju kütmiseks. Alonso on endiselt mu märg unenägu, aga ei usu et sel rindel enne suve midagi tõsisemat toimub. Pealegi hooaja lõppedes on Wengeril argumendiks see, et Denilson on piisavalt kogenud ning poleks põrmugi üllatunud kui Cesci kõrval hakkab tihedamini nägema ragbiäss Ramseyt.

                    Kommentaar


                      Mina isiklikult sooviks jätkuvalt Yaya Touret aga tema saamine hetkel paistab olevat võimatu.

                      Eduardo aga mängis eile reservide eest kogu kohtumise. Stoke City-iga tehti 2:2 viik. Võit jäi vast Randalli varase punase kaardi taha. Arsenali poolt tegi skoori mõlemal korral Wilshere.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Mina isiklikult sooviks jätkuvalt Yaya Touret aga tema saamine hetkel paistab olevat võimatu.

                        Eduardo aga mängis eile reservide eest kogu kohtumise. Stoke City-iga tehti 2:2 viik. Võit jäi vast Randalli varase punase kaardi taha. Arsenali poolt tegi skoori mõlemal korral Wilshere.
                        Mina jätkuvalt yaya'd ei soovi.
                        Mees on pikalt palli veeretanud barcelona päiksepaistes - tema rassiga, sellises vanuses, ideaalsetes tingimustes minevikus mängides - uduses porilombis tema enam ära ei harju.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Ära peab mainima ka selle, et Nasri on igati üle ootuste esinenud, ManUs on selliste summade eest ostetud poolikud pingipoiste staatuses.
                          Platsil on veel kallimad poolikud.

                          Kommentaar


                            E: Reservide mängu videokokkuvõte.

                            Arsenali ja Sony innovatiivne projekt

                            Kommentaar


                              Tundub, et Arshavini saaga hakkab ka lõpule jõudma
                              Arsenal hope at last to conclude a deal for Andrei Arshavin in the next 48 hours after Zenit St Petersburg said they would be prepared to accept an improved offer of around £15million.
                              Kristiine JK

                              Kommentaar


                                Mis te selle vene oksmaaga peale hakkate? Teil ju võistkond palju paremaid noori täis(;
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X