320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algkoosseis:
    Fabianski
    Sagna; Toure; Djourou; Gibbs
    Eboue; Song;Ramsey ; Nasri
    Van Persie; Bendtner

    Vahetused:
    Almunia; Wilshere; Gallas; Adebayor; Vela; Denilson; Diaby

    Kommentaar


      Bendtner on ikka lootusetu aga muidu hea tempokas mäng.
      Cardiff võiks rohkem palle osta...
      0-0 siis poolajaks.

      Kommentaar


        Roppu moodi on vedanud ,et Cardiff ei juhi

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Roppu moodi on vedanud ,et Cardiff ei juhi
          mis kanal mängu näitab ?

          Kommentaar


            Ma vaatasin streami.

            Suht hale mäng ikka Arsenali poolt aga hea seegi ,et 0:0 ja kodus ehk saadakse ikka Cardiffist jagu. Adebayor on ikka väga kesises vorumis. Tal raskusi isegi pallile pihta saada.

            Kommentaar


              Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
              mis kanal mängu näitab ?


              Teine poolaeg oli võrreldes esimesega parem. Võimalusi tekitati, aga ära ei suudetud lüüa paraku . Cardiff mängi hästi ja natukene olid ka viiki väärt, aga Londonis loodetavasti tehakse nad tümaks

              Kommentaar


                Ei saa mina aru, miks mitte VELA?

                Kuid veel, Arsene soovib enda ridadesse meelitada Micah Richardsit .
                Pakutud on vist 7 mil. naela ta eest, vanust on ka ainult 20!

                See oleks ülihea ost, vähemalt minuarust .
                + on tal, et suudab mängida nii keskkaitset ning äärekaitse kohta .

                Meie kasuks räägib ka see, et ta on ise väitnud, et soovib keskkaitses City's mängida, aga seal olevat teised mehed ees tal!

                Kommentaar


                  Mulle tundub, et jaanuaris ei tule ühtegi uut nägu klubisse

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                    Ei saa mina aru, miks mitte VELA?
                    Vela haigestus mängueelsel soojendusel...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Mulle tundub, et jaanuaris ei tule ühtegi uut nägu klubisse
                      Parem mitte keegi, kui Arshavin...

                      Kommentaar


                        Parim kokkuvõte tänasest mängust Cardiffi toetajast:

                        "well in me 30 years of supporting the mighty bluebirds
                        ive never seen 4000 total tossers as i seen today?
                        they have to be the boringist bunch of pricks ive ever ****ing seen"

                        Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel
                          kas ma saan õigesti aru, et need 4000 arsenali fänni, kes täna mängul käisid, pole kunagi inglismaal käinud ega arsenali mängimas näinud?

                          Kommentaar


                            Einomida peepunkti, pardon mu prantsust. Krt, tee asi kasvõi vene keeles selgeks, sest mitte ei saa aru.

                            Aga kodus peaks kahe väravaga võitma, siis oleksin rahul. Või Tilli Kallase riistast 90+ minutil, see sobiks ka.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                              Parim kokkuvõte tänasest mängust Cardiffi toetajast:

                              "well in me 30 years of supporting the mighty bluebirds
                              ive never seen 4000 total tossers as i seen today?
                              they have to be the boringist bunch of pricks ive ever ****ing seen"

                              Haahahahahaa, loomulikult, sest enamus truuu Arse fännidest pole käinudki Inglismaal ega Arse mängudel
                              Sa oled tõsiselt lahe! Elasid mõned aastad Inglismaal õppides/töötades ja oled nüüd õige fänn valmis. Kuigi olen sellega nõus, et fänlusel ja fänlusel on vahe, siis praegune meenutab seika põhikoolist, kus üht vaesemast perest pärit poissi mõnitati seepärast, et tal polnud kodus süüa.

                              Mäng ise oli päris jube, puhkasid need kes oleks võinud mängida ja kaks meest kellele praegu kõige enam toetutakse pidid olude sunnil mängima. Kena muidugi, et Ramsey, Gibbs ja Bendtner said mängida.

                              Kommentaar


                                Paar näidet on juba olemas Huvitav kuidas mingi Eestis sündinud ja elav inimene reageerib niimoodi kui keegi nagu mina viskab nalja mingi suvalise Inglise klubi gloryhuteritest nn. fännide kohta. I rest my case.

                                Mis muidugi ei ole vastuolus faktiga et Arse oli täna kehv ja nende TEGELIKUD Londonlastest toetajad kes käisid täna Cardiffis olid samal tasemel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X