320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Häid iganädalasi Suurbritannia-reise sullegi! Ja nüüd bugger off -ma
    Tänks, reise on olnud ja kindlasti tuleb veel. Lambateemast veel... ma loodan et kunagi saan aru miks eestlane tunneb end eriti kõva inglasena kui ta pidevalt kasutab inglaste poolt väljamõeldud solvangud waleslaste kohta. Eks SINA söödki neid.

    Kommentaar


      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
      Lambateemast veel... ma loodan et kunagi saan aru miks eestlane tunneb end eriti kõva inglasena kui ta pidevalt kasutab inglaste poolt väljamõeldud solvangud waleslaste kohta.
      äkki püstitaks hoopis sellise sisulise ja teemasse mineva küsimuse, et kas see, et vandersell on eestlane, teeb lambapõrutajad vähem lambapõrutajateks?

      Kommentaar


        Algselt postitas aronniin Vaata postitust
        Mis te selle vene oksmaaga peale hakkate? Teil ju võistkond palju paremaid noori täis(;
        Ära alahinda veel Arshavini, mina ei laida hetkel midagi tema kohta, ütlen seda sp nüüd, et Zenidiga oldud kokkuleppele raha osas jõutud .

        Tuleb inglise jalgpalli nüüd, elame näeme kuidas kohaneb .
        Kuigi, minuarust on tal suurkasutegur üldiselt .

        Kommentaar


          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
          ütlen seda sp nüüd, et Zenidiga oldud kokkuleppele raha osas jõutud .

          Wenger - We have NOT agreed Arshavin fee
          (arsenal.com)

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust

            Wenger - We have NOT agreed Arshavin fee
            (arsenal.com)
            Hmm, tuleb tõdeda, et ennem uskugem Arsenali kodukat kui goal.com, kus väideti (oli vist Zenit) , et Arshavini osas kokkuleppel, ei imestaks kui Wenger seda niisama ütles, suht tagasihoidlik ostudega ju siiski .

            Kommentaar


              Kas keegi tänase mängu mingit striimi ei viitsi jagada?

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Suured tänud!

                  Kommentaar


                    Hmm... Vaatasin TV Antsuga Arsenal TV-d Evertoni mängu alguses. Livescore näitas, et mängitud oli 4 minutit aga TV näitas, et 81 min mängitud ja 2:1 Arsenal ees. Ei tea kas mingi eelmise mängu kordus või äkki näeb peale mängu sealt homseid uudised ka?

                    Kommentaar


                      Terve mäng ollakse, kui hunnik sitta ja lõpus Van Persie ikka päästis, 1:1. Sellise mänguga läheb raskeks top 4 lõpetada.

                      Kommentaar


                        Magasin värava maha. Kuidas ta lõi?

                        Kommentaar


                          we have no brain.
                          cesc

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ClubLife Vaata postitust
                            Magasin värava maha. Kuidas ta lõi?
                            Discover how to watch football live streaming. Check out football betting tips. Catch up on the latest football news. Watch football videos.


                            Algselt postitas jalkaaa14 Vaata postitust
                            we have no brain.
                            cesc
                            Jah tõesti ajudest jääb puudu aga kuidagi tuleb ilma temata veel hakkama saada. Paistab ,et kedagi Jaanuaris ei lisandu kah.

                            Kommentaar


                              Ei tea mis kamm on, Robin Van Perse on veel ainuke, kes suudab väravaid lüüa. Emmanuel oli küll väga kahvatu. Suht kasutu töllerdamine ja võimlemine aint käis. No hea vähemalt et viigigi kätte said. Astoniga on nüüd vahe 5 punni.....
                              Ainuke lahendus on see, et Aston kaotab gigantidele ja Arse võidab (v.a. MANU ).

                              Kommentaar


                                minu lemmikmeeskonnad on arsenal, manu ja chelsea, kuid kõige rohkem meeldib mulle liverpool.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X