320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
    no mis kuradi paigutust see värk näitab? Eboue ei ole elu sees seal keskel, ning lisaks Bendtner vasakul?
    Aga võta näpust. Kaks sõna: Bendtner vasakääreks! Vähemalt ei saa väravavõimalusi tuksi keerata nii palju. Üldse oli kummaline õhtu, kui isegi Arsene "I did not zee zi inzident" Wenger tunnistas, et Motta kukkumise eest võinuks heal juhul isegi penalti anda.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Ei ole praegu kusagilt videot vaadanud, aga selles kordusest mida 1x näitas tundus mulle, et käsi oli seljas, kuid muud kontakti polnud. Viga - JAH, dive -JAH. Ses mõttes et ta oleks võinud vabal püsti jääda kui oleks soovinud. Õigesti tegi et kukkus loomulikult.

      Kommentaar


        Mina seal pennalt küll ei näe.
        1:54 videos

        Kommentaar


          heal kordusel on sitt kaameranurk. Minu seisukoht endiselt sama. Käsi seljas ja seepeale motta hüppas pikali.

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            heal kordusel on sitt kaameranurk. Minu seisukoht endiselt sama. Käsi seljas ja seepeale motta hüppas pikali.
            Eks see video näita seda nats halva kaameranurga alt aga eilses TV6 korduses oli paremini näha (selja tagant).

            Kommentaar


              jah seda ma räägingi. Seal oli näha et käega susas seljas

              Kommentaar


                1. Pigem see ei olnud penalti IMHO.
                2. Jube mäng, 22 venda kelle esimene puudutus nagu vägistajal.
                3. Better be lucky than good... Vucinici penalt oli muidugi klass, aga seal oli paar Arse venda, kes tegid sisuliselt samasuguse löögi aga Toni kukkus valele poole perseli.
                4. "I should start every game, I should be playing every minute of every match and always be in the team." - Ma ei oleks iialgi arvanud, et võin mõne Arse mängijaga samal meelel olla.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Palju huvitavam kui eilse mängu analüüsimine on mu meelest püüda ära arvata koosseisu Blackburni vastu.

                  Essa!

                  ---------Almunia
                  Sagna-Djourou-Gallas-Gibbs
                  Walcott-Song-Denilson-Аршавин
                  -------Eduardo-Vela
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Oli, mis oli, aga Arsenal on edasi . Kuigi nurgalöökide kallal tuleks tööd teha

                    Kommentaar


                      Corners 14:8 Arsenalile

                      Kommentaar


                        ma just mõtlesin mängu ajal, et Arsenal vist on ainukene inglise tiim, mis ei suuda standardolukordi normaalselt mängida. Nurgalöökidest ei tulnud sittagi ja samas Roma omade ajal jäi tihti pall kasti või selle ümber seiklema

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Palju huvitavam kui eilse mängu analüüsimine on mu meelest püüda ära arvata koosseisu Blackburni vastu.
                          ilma bendtnerita? ma ei usu.
                          proovi veel.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            proovi veel.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Nagu oodata oligi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                miks mu post ära kustutati?! igatahes kiiret ja valutut tervenemist ja cannu, how do you like them apples?
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X