320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selgus päev, mil võõrsil ´pooliga mängitakse. Ehk siis vaid mõni päev hiljem kui algselt plaanis oli:

    14 Tue UEFA Champions League N Quarter-Final 2L
    (The above match will be played on April 14 or 15)
    18 Sat The FA Cup N Chelsea 17:15
    21 Tue Barclays Premier League A Liverpool 20:00
    Homme saame CL vastase teada ja ma ei imestaks sugugi, kui üks ülalmainitud meeskondadest vastas on.
    Supplies!

    Kommentaar


      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
      Selgus päev, mil võõrsil ´pooliga mängitakse. Ehk siis vaid mõni päev hiljem kui algselt plaanis oli:


      Homme saame CL vastase teada ja ma ei imestaks sugugi, kui üks ülalmainitud meeskondadest vastas on.
      Karm nädal.

      Kommentaar


        Vastaseks Villareal, keda 05-06 hooaja poolfinaalis võideti 1-0. Loodetavasti läheb sama hästi ja saame poolfinaalides madistada ManU või Portoga

        Kommentaar


          Ise samuti loosiga rahul, pole kurta

          Kuid, oleks soovinud näha Liverpool - Barca vastaseisu, tõesti soovinuks näha Barca kaitsjaid Torresega madistamas

          Kommentaar


            Walcott siis on vahepeal taas vigastada saanud

            Loosiga tuleb vist rahule jääda...

            Kommentaar


              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
              Muidugi, kui juutuubis selline pealkiri panna, siis on see ka tõde.
              Prillid ma juba muretsesin endale, sülje lendu aga ikka ei näe.
              No selles videos on küll sülje lend täiesti nähtav.

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Kas seal ei ole mingit seda loogikat, et kui oled näiteks valiktsüklit juba võinud alustada, siis tohid ka selle lõpuni mängida? Ja järgneva võimaliku finaalturniiri ka? Lisada veel aastaarvu suhtes soodne sünniaeg (nt millalgi jaanuaris) ja tulebki mõnel mehel mitu aastat juurde.
                Oled keerulist rada pidi õigele järeldusele jõudnud. Praegu tohivad U-21 sarjas kaasa mängida 1988 ja hiljem sündinud. Ma ei viitsi uurida, aga finaalturniir on neil ilmselt alles 2011. aastal, seega on siis enamik 23 aastased.

                Kommentaar


                  kuigi times räägib, et hooaeg võib lõppenud olla (põlvevigastus tekkis muide treeningkeskuses kõndides) - jääb nüüd veel üle loota, et tegemist on tuntud giggsi-sündroomiga. noh, et pärast maavõistlusmänge toimub ootamatu tervenemine.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                    kuigi times räägib, et hooaeg võib lõppenud olla (põlvevigastus tekkis muide treeningkeskuses kõndides) - jääb nüüd veel üle loota, et tegemist on tuntud giggsi-sündroomiga. noh, et pärast maavõistlusmänge toimub ootamatu tervenemine.
                    ma olen kuulnud, et see on gerrardi-sündroom, aga heal lapsel mitu nime.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas molbert Vaata postitust
                      No selles videos on küll sülje lend täiesti nähtav.
                      Siin on Kõnealuse mängu match-report ning väljavõte artikli lõpust.
                      The Germans were winding the clock, Ballack cleverly going to ground under a challenge from Fabregas, who was cautioned for shouting an insult at the prostrate midfielder. Arsenal, though, were the real fallen giants last night.
                      Kui Fabregas antud olukorras sakslasele tõesti näkku ilas, siis miks see mängujärgsest ülevaatest välja jäi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust

                        Kui Fabregas antud olukorras sakslasele tõesti näkku ilas, siis miks see mängujärgsest ülevaatest välja jäi?
                        Kust sa seda välja loed?
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Fabregas võib naasta Man City vastu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Arsène Wenger
                            Walking off the pitch he felt his knee lock up and it started to swell. If it is his cartilage it is three weeks minimum, five weeks to play. That means beginning of May
                            Link.
                            Loodame, et tegemist on tõesti IF-sündroomiga, aga arvestades Arsenali õnne vigastustega, ei imestaks kui sellest jamast tõepoolest 5+ nädalat tuleks...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                              Kust sa seda välja loed?
                              Mina ei loegi seda kuskilt välja, lisasin lihtsalt infot usutavamast allikast kui eelmise lehe youtube klipp, mille alusel paar kasutajat Cesci süüdistavad.


                              Positiivsetest uudistest nõnda palju, et Eduardo ja Almunia ning ... trummipõrin ... Silvestre on tänaseks kohtumiseks Newcastle vastu mängukõlbulikud.

                              Kommentaar


                                Miks Wenger üldse Silvestre ostis?? Kõige mõttetum ost üldse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X