320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    aga mis sai Newkade pennust? See ei lähe arvesse?
    Ei. Nii sittasti löödud pennud ei lähe arvesse.

    Diaby on viimastel kuudel päris häid mänge teinud, ei tea kas Domenech teda ka kasutab järgmistes koondise mängudes.

    Kommentaar


      Üks värav ei tähenda et Diaby hea on - sitt jääb sitaks ja tuleks välja rookida.

      Kommentaar


        Algselt postitas malagar Vaata postitust
        Üks värav ei tähenda et Diaby hea on - sitt jääb sitaks ja tuleks välja rookida.
        Ma ei räägi ainult tänasest mängust. Hea esituse tegi ta mõlemas mängus Roma vastu (jah isegi selles away mängus oli ta üks meeskonna parimaid) ja WBA vastu. Hulli ja Burnley mängudes polnud ka väga viga.

        Kommentaar


          Wenger - There is good news on Walcott injury

          Kommentaar


            Algselt postitas malagar Vaata postitust
            Üks värav ei tähenda et Diaby hea on - sitt jääb sitaks ja tuleks välja rookida.
            ma ausalt ei tea, mis mul selle diabyga on aga mulle tundub ta parem kui noor paddy ja andekaim, kes täna arsenali eest väljakul käis. olen nõus ümber mõtlema juhul, kui ta saab mängida terve vigastustevaba hooaja ja tõestama sealjuures oma sittust. siiamaani on ta mu jaoks parim, mis punavalgete eest pärast pikkade jalgadega senegaallast on seal keskel mänginud.

            Kommentaar


              sa oled loll
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                ma ausalt ei tea, mis mul selle diabyga on aga mulle tundub ta parem kui noor paddy ja andekaim, kes täna arsenali eest väljakul käis. olen nõus ümber mõtlema juhul, kui ta saab mängida terve vigastustevaba hooaja ja tõestama sealjuures oma sittust. siiamaani on ta mu jaoks parim, mis punavalgete eest pärast pikkade jalgadega senegaallast on seal keskel mänginud.
                Põhimõtteliselt nõus. Igas mõttes. Kui kõrvade vahele jääks püsima selline asi nagu kogemus-mängutarkus siis on eeldusi küll vähemalt sama võimsaks kui Vieira saada. Füüsiliselt on absull kõik olemas. Kui juba võrdlusena tuua, mis Songist saanud on, siis oleks lausa hirmutav mõelda, kuhu Diaby võiks jõuda.

                Kommentaar


                  d****y = v****a... just.

                  kaks lolli
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Noh nüüd olles mitu mängu järjest mänginud näitab diaby arenemise märke positiivses suunas, aga paluks teda mitte Vieiraga küll võrrelda. Nii heaks ei saa ta kunagi.
                    Keskpooliku kohta diaby söödab liiga nirusti ja sellsie suure venna kohta võitleb palli värast liiga vähe ja liiga pehmelt ja ajastab palli ära võtmised sageli puusse. Ja üsna sageli kipub mängudes ära kaduma. Meil ei ole vaja keskväljale fabregase kõrvale klouni kes aegajalt sähvatab vaja on tõsist looma kes töötab korralikult 90+ minutit. Diabyst võib midagi saada kui ta suudab terve püsida ja oma söödu ja suhtumsie kallal töötab, aga näiteks Fabregasega koos ta vaevalt kunagi toimima hakkab - tekkib sama probleem mis Vieiraga - Diaby ei tee piisavalt musta tööd, mistõttu peaks Cesc seda rohkem tegema, mis jälle vähendaks viimase effektiivsust rünnakul.
                    Niikuinii saab mister klaas varsti jälle mõne mõra mistõttu see on mõttetu arutelu .

                    Kommentaar


                      võibolla olen ma vigane, aga mulle küll Diaby meeldib :/ präegu on ta küll ebaküps veel, aga minuarust saab temast veel asja kunagi
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Adebayor on siis täna jala valgeks saanud koondise eest, kui Togo lõi Kameruni 1:0. Head uudised siis.

                        Kommentaar


                          Diaby on hea ja ta saab üha paremaks. Olen temas koguaeg seda potensiaali näinud, mis hakkab nüüd vaikselt välja tulema. Ostke prillid!
                          How does Freddy Kruger wipe his butt?

                          Kommentaar


                            Jason Cowley: The night football was reborn
                            tasub lugeda küll.

                            Kommentaar


                              Pimeduse leeri tugevnemise hirmus (?) on board kiitnud heaks Fiszmani osalise aktsiamüügi ameeriklasele. Mis sisuliselt ei muuda muud kui pisut ehk jõujooni tuues ameeriklase jõulisemalt esile.

                              Alisher Usmanov (Red and White Holdings) 25%
                              Stan Kroenke 20.5%
                              Danny Fiszman 16.1%
                              Lady Nina Bracewell-Smith 15.9%
                              Muud (börsil kaubeldavad aktsiad) 17.3%
                              Richard Carr 4.4%
                              Peter Hill-Wood 0.8%

                              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                              Usbeki osalus klubis läbistas 25% taseme, mis aga näib vaid sümboolse tähisena. Aastaga juurdehangitud 1% viitab sellele, et Arsenali vist polegi nii kerge üle võtta ja 30% täissaamiseni on veel maad küll. 30%iline omandus on teatavasti selleks piiriks, mille omandamisel peab omandaja tegema ettepaneku kõigi aktsiate ostmiseks. Kuna hetkel näib tõenäoline, et ei usbekk ega ameeriklane ei saa endale detsembris nõukogust väljaheidetud Bracewell-Smithi osalust, on omanike osas justkui näiline tasakaal hetkeks saavutatud.

                              Alisher Usmanov (Red and White Holdings) 25%
                              Danny Fiszman 24.1%
                              Lady Nina Bracewell-Smith 15.9%
                              Stan Kroenke 12.4%
                              Muud (börsil kaubeldavad aktsiad) 17.4%
                              Richard Carr 4.4%
                              Peter Hill-Wood 0.8%

                              Kommentaar


                                krt, läksin jaaa
                                vabandust...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X