320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sa tõesti tõsimeeli usud seda????
    1. See on goal.com
    2. täna on 1. apr
    3. lõpus oli selgelt kirjutatud selgelt APRIL FOOL

    Kommentaar


      millest ma ilma jäin?

      Kommentaar


        1. aprilli naljast, et Giovinco liigub Arsenali

        Kommentaar


          Kusjuures kui ma seda alguses lugesin siis võis isegi uskuda seda, sest Arsenal tahab teda ja on huvi äratanud (kuigi Giovinco ise on öelnud et tahaks sinna jääda. Nüüd aga räägiti, et sisse tuuakse hoopis Cassano ning Giole poleks ruumi enam). Siis ma jõudsin kohani kus räägiti, et Giovinco on liiga pisike ja seetõttu ei saa läbi lüüa ning veel lisaks kirjutati, et selle raha eest ostetaks Malouda kuna ta maailma klassi mängija... Siis oli selge et ei lähe kuskile selline diil läbi ning tegemist aprilli naljaga.
          Teine nali oli ju ka, et Capello pani ameti maha ja sisse toodi Keegan

          Kommentaar


            Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
            sest Arsenal tahab teda ja on huvi äratanud
            Pole küll kordagi kuulnud, et Arsenal oleks temast huvitatud. See suvine spekulatsioon oli tüüpiline agendi pläma teenimaks oma kliendile paremat lepingut. Ja üldse, milleks meile Giovinco?

            Kommentaar


              Head ja halvad uudised.

              Kommentaar


                Väga haige tegelikult ikka. Saad 3 meest terveks ja nende arvelt läheb kohe 5-6 meest vigaseks (3 neist rahvuskoondise abil(Y)).
                Millal olid Arsenalil üldse viimati kõik mehed terved, et saaks rahulikult algrivistust valida? Mitte nii, et valid need mehed kes on terved.

                Kommentaar


                  No Nasri äkki saab gripist jagu ja Vela võib ka mängida kui vaja. Eduardot nagunii pole viimaselajal eriti kasutada saadud. RvP asemel saab vähemalt Adebayori kasutada. Jumal tänatud ,et Bendtner terveks sai!

                  Kommentaar


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Super, Fabregas the Fabulous on terve ja lõpuks tuli ründesse peamängu ka Adebayori näol ning Walcott "Välk" on ka kohal

                      Kommentaar


                        Ei tea kas Rosickyt on lootust see hooaeg mängimas näha

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Tulevad meelde legendaarse Djemba-Djemba üritused koguaeg tants peale väravat lahti lüüa, aga mitte keegi ei võtnud mitte kunagi vedu.

                          Kommentaar


                            julm bombardir oli ta ka ju. korra aastas sai tantsu lüüa.
                            How does Freddy Kruger wipe his butt?

                            Kommentaar


                              rütmikust siiski Ebouel on ju

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X