320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti Gibbs jäi terveks, sest muidu läheb kaitses väga hapuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Loodetavasti Gibbs jäi terveks, sest muidu läheb kaitses väga hapuks.
      Täpselt minu mõte. Ma muretsesin päris kõvasti kui psyho platsile tuli ja ta jalga näppis ning selle peale Gibbs tegi ikka üpris haput nägu. Hea et kindlalt edasi saime. Nüüd siis Manu järgmisena.

      Enne neid aga FA karika mäng Chelsea vastu. Loodame siis sarnast tulemust

      Kommentaar




        welcome home ja palju pirukaid!
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
          Ma muretsesin päris kõvasti kui psyho platsile tuli ja ta jalga näppis ning selle peale Gibbs tegi ikka üpris haput nägu.
          Ma saan nii Psychost kui Gibbsist aru- esimene oli ilmselgelt mures potentsiaalse U21 mängija pärast, teine aga ei saanud aru, miks aristipaberiteta tüüp teda näppima tuleb.

          Aga jaa, poolfinaaliks peaks endale pulsilugeja muretsema.
          Supplies!

          Kommentaar


            Arsène Wenger did an embarrassing-dad dance with his team of whippersnappers for Arsenal's second goal in the crushing of Villarreal.

            Pilti-pilti! 101 kokkuvõtetes ei ole kuskil.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              see või?

              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Pange keegi siis juba see Adebayori, Eboue ja Song'i tants ka üles. Siis on kogu krempel olemas

                Kommentaar


                  teistsugune versioon (mitte nii naljakas)


                  see ka eilsest mängust:

                  Kommentaar


                    Sagna ja Gibbs võivad eemale jääda Chelsea vastu.

                    Kommentaar


                      Lugesin ka sama. Loodetavasti Sagna saab ikka terveks. Gibbs kindlalt väljas. Kui mõlemad väljas siis on vangerdada vaja. Et Silvestre vasakule ja Song keskkaitsesse. Arshavin ja/või Denilson ka mängu ja olemas.

                      Kommentaar


                        Täna on Fabianski sünnipäev. Palju õnne... Tänastest sündmustest olulisuselt järgmine on FA Cupi poolfinaal Chelseaga. Kaitses võib probleeme tekkida, kui Gibbs täna noogutust ei saa... Veidi rõõmustavam on Arshavini naasmine meeskonda. Ootan huviga millise formatsiooni Arsene valib. 4-2-3-1 suudaks mahutada nii Arshavini, Nasri kui ka Theo, kuivõrd ma näeks parema meelega 4-4-2, kuna Chelsea keskaitse ja Essien on kamba peale võimelised Adeka nullima, samas kui Ade+RvP oleks juba palju keerulisem ülesanne. Ehk siis läheksin sellise koosseisuga:

                        ----------Fab-----------
                        Eboue-Toure-Bould-Silvest
                        Theo-Cesc-Song-Arshavin
                        ----vPersie----Ade------

                        Kommentaar


                          Muig.
                          Aga Song, Song, Song. Üsna uskumatu tranformatsioon. Kui ta peaks praegu keskkaitsesse taganema ja Denilson oma tavapärasel positsioonil mängima, ei tunneks ma end eriti kindlalt.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Gibbs siiski platsil ja ründes, nagu acca soovis, on duo Adebayor-van Persie.
                            Kooseis on siiski väike üllatus, kuna pingil istuvad nii Arshavin, kui Nasri. Ise oleks soovinud Songi Denilsoni asemel aga nii käib kah.

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Nagu näha siis Chelsea kooseisuga tagasi ei hoia. Imelik ,et Eduardo ka enam isegi pingile ei pääse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X