320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Arshavinile molli ! Head ööd !

    Kommentaar


      Aga jh, tra te pooli fännid hädaldate, meil oli MASTER Tomaš R ja Callas unfit ja kax normi väravat võeti ära, et jh üldiselt vedas teil, et punkti saite lol

      PS. Arshavin on

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Mängivad need, kes on väljakul, mitte need, kes võiks seal olla või peaks seal olema. Ja Arshavin on tõesti kõva mees. Kui ta nüüd oma hea mängu tõttu ei mandu, nagu EM-l juhtus, siis võib temast suuri tegusid oodata.
        Kommentaariks minu eelmisele postitusele kasutaja $$$ leitud väärt pilt.



        Kuid Arhavin on endiselt igat penni väärt. Mängust, kus kaitseliinist oli paar põhitegijat puudu, äärekaitsjad värskelt oma hädadest taastunud ning Silvestre jagamas filigraanseid tagasisööte, pole saadud punkt sugugi halb.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mängivad need, kes on väljakul, mitte need, kes võiks seal olla või peaks seal olema. Ja Arshavin on tõesti kõva mees. Kui ta nüüd oma hea mängu tõttu ei mandu, nagu EM-l juhtus, siis võib temast suuri tegusid oodata.
          Suuri tegusid? Nagu näiteks lüüa 4 väravat anfieldil?

          Hea mäng? Arshavin oli fenomenaalne, 4 lööki, 4 konkreetset väravat, puhas klass. Ma igaks juhuks ei julgeks enam suuremaid tegusid oodata...

          Kommentaar


            Kui seis oli 2:1 olin suht loobunud, sest kuskilt ei paistnud seda võitu ning siis heitsin magama, kuid mingigi lootusetera veel oli minus, nüüd tuleb välja, et seis jäi 4:4

            Arshavin 4 väravat, fenomenaalne! Kuid, vihaseks teeb see, et 90+3 lasti lüüa viigivärav

            Isegi highlightide pealt näitab, kui hästi suudab torres "dive" harrastada, kohe päris mitukorda.
            Fabianski andis kohe kindlasti lootust, et iga mänguga tuleb temasse see kindlus, ootame ja näeme

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Arvad, et ta on ühe mänguga oma hinda õigustanud ja nüüd võib loorberitele jääda? Neid, kes on kunagi korraks sähvatanud ja kellest keegi enam midagi ei tea, on teisigi.
              Arshavin on igas mängus terav olnud. Siin ennegi juba on öeldud, et hästi on ta mänginud. See ei ole enam sähvatus siis ju või mis?

              Kommentaar


                Arshavin on löönud 8 mängust 6 väravat Arsenalis. Ühe öö liblikaks teda nüüd küll kutsuda ei saa.

                Liikuv pilt eilsetest väravatest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Arshavin on löönud 8 mängust 6 väravat Arsenalis. Ühe öö liblikaks teda nüüd küll kutsuda ei saa.

                  Liikuv pilt eilsetest väravatest.
                  Enne eilset oli see väravate seis 7 mängust 2, mis nagu pole midagi erilist... EMil oli näha väga hästi, et Arshavin on üks tujutsev eit, kes ühea mängus lööb 4 kolli liverpoolile anfieldi, samas teine mäng ei viitsi isegi oma kotte sügada... Tüüpiline slaavlane, kelledel oskused lubaksid kõrgele jõuda, kuid peas pole kõik päris korras.
                  Kahju ainult, et see hea mäng eile juhuts olema ja 'poolilt tiitli röövis.

                  Kommentaar


                    Nende kaheksa mängu jooksul pole ta veel tujutsenud (esimene mäng polnud lihtsalt veel vormis) ja ega ta pole ründes ka mänginud. See vast põhjuseks miks ta igas mängus nelja väravat ei löö. See kord Bendtneri taga tegi siis super mängu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                      Enne eilset oli see väravate seis 7 mängust 2, mis nagu pole midagi erilist... EMil oli näha väga hästi, et Arshavin on üks tujutsev eit, kes ühea mängus lööb 4 kolli liverpoolile anfieldi, samas teine mäng ei viitsi isegi oma kotte sügada... Tüüpiline slaavlane, kelledel oskused lubaksid kõrgele jõuda, kuid peas pole kõik päris korras.
                      Kahju ainult, et see hea mäng eile juhuts olema ja 'poolilt tiitli röövis.
                      võibolla lihtsalt Hispaania oli liiga tugev Venemaa jaoks?

                      igatahes järjekordne 'Pooli kapifänn käes, nagu seeni peale vihma on teid viimasel ajal, varsti (loe kui ManU näiteks täna peksa saaks) läheb juba epideemiaks kätte ära
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Nende kaheksa mängu jooksul pole ta veel tujutsenud (esimene mäng polnud lihtsalt veel vormis) ja ega ta pole ründes ka mänginud. See vast põhjuseks miks ta igas mängus nelja väravat ei löö. See kord Bendtneri taga tegi siis super mängu.
                        ega ma ei mõtlnud, et ta peaks iga mäng nelja väravat lööma. Lihtsalt tasuks sellise mängijaga ettevaatlik olla. Pea kõikide venelastega, kes mänginud võõrsil, on hakanud endale liiga palju asju ettekujutam (ala ma olen uus maradon või isegi veelgi parem...) ja Arshavin pole ilmselt mingi erand...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                          Ja see on ka huvitav, et Liverpooli fännid halasid, et neil MASTER Stevie G puudu. Aga no Arsenalil ju ainult hetkel Almunia, Clichy, Callas, Djourou, Rosicky, van Persie, Adebayor ning lisaks Eduardo veel vigastusest unfit. Naljakas ka ikka
                          Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                          Aga jh, tra te pooli fännid hädaldate, meil oli MASTER Tomaš R ja Callas unfit ja kax normi väravat võeti ära, et jh üldiselt vedas teil, et punkti saite lol

                          PS. Arshavin on
                          Kes ???
                          101010

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
                            võibolla lihtsalt Hispaania oli liiga tugev Venemaa jaoks?

                            igatahes järjekordne 'Pooli kapifänn käes, nagu seeni peale vihma on teid viimasel ajal, varsti (loe kui ManU näiteks täna peksa saaks) läheb juba epideemiaks kätte ära
                            ma pole 'pooli kapifänn. täitsa avalikult võin öelda:" loodan, et liverpool võidab selle aasta tiitli.." blackburnil seda lootust pole

                            Kommentaar


                              Algselt postitas piimamees Vaata postitust
                              ega ma ei mõtlnud, et ta peaks iga mäng nelja väravat lööma. Lihtsalt tasuks sellise mängijaga ettevaatlik olla. Pea kõikide venelastega, kes mänginud võõrsil, on hakanud endale liiga palju asju ettekujutam (ala ma olen uus maradon või isegi veelgi parem...) ja Arshavin pole ilmselt mingi erand...

                              Mul tekkis selline haiglaslik huvi, et mitut venelast, kes on megalomaania hammasrataste vahele oma karjääri kihva keeranud, sina piimamees tead?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas coco Vaata postitust
                                Mul tekkis selline haiglaslik huvi, et mitut venelast, kes on megalomaania hammasrataste vahele oma karjääri kihva keeranud, sina piimamees tead?
                                Pigem võiksid oma haiglaslikku huvi rahuldada sellega, et lugeda ära, kes nendest vene nn suppertalendidest on end venemaalt väljaspool tõestanud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X