320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mul kahju teist, arsenali fännid.

    tegelikult siiski ei ole.

    Kommentaar


      nojah, kirjutan siis uuesti, et puudu jäi loovusest. Liigutati suht okeilt seda lühikest söötu, kuid ilma reaalse tuluta. Adebayor jäeti täiesti kasutamata. Kuhu jäid pikemad söödud keskväljalt Adeka suunas?või noh saate aru küll. Ei mängitud loovalt, vaid üritati kindlalt joont hoida ja lühikese sööduga väravasse joosta. Esimene värav oli lihtsalt Gibbsi ebaõnn. Ronaldo karistuslöök oli küll hea aga kuidagi pehmelt läks Almunia seda tõrjuma, jäi mulje et andis liialt alla vms.
      Egas midagi Premieris kohtume varsti, saate tagasi proovida teha.
      AILTON

      Kommentaar


        Mängu kindel tipphetk oli Shermanni lahmimine, Wenger seebiks!

        Kommentaar


          Kümneminutiline jalgpalliõhtu oli kuidagi liiga lühike. Mulle paistis Arsenal eile poisikeste meeskonnana, mis on kaugel valmis produktist. Näiteks Walcott vs Ronaldo - võrdlus mänguplatsil on noore inglase suhtes hävitav.
          Vaatasin Arse 2006. aasta ML finaalis mänginud tiimi ja imestasin, miks nii paljud neist meestest lihtsalt minema lasti. Päris nii ka vist meeskonda ikka ei ehita.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kümneminutiline jalgpalliõhtu oli kuidagi liiga lühike. Mulle paistis Arsenal eile poisikeste meeskonnana, mis on kaugel valmis produktist. Näiteks Walcott vs Ronaldo - võrdlus mänguplatsil on noore inglase suhtes hävitav.
            Vaatasin Arse 2006. aasta ML finaalis mänginud tiimi ja imestasin, miks nii paljud neist meestest lihtsalt minema lasti. Päris nii ka vist meeskonda ikka ei ehita.
            Wengeri taktika!!!Ta ju ennegi selliste asjadega silma paistnud ja ei imestaks kui see suvi jälle paremad mehed müüki paneb ja noored tundmatud nimed sisse toob
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              tänavu saabus siis kevad natuke hiljem
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Bendtner sai oma pettumusest üle nii.

                Kommentaar


                  liputamise teemal jätkates: ostke elevant ära

                  unikaalne mälestusese, kasutatud umbes 7 minutit.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    liputamise teemal jätkates: ostke elevant ära

                    unikaalne mälestusese, kasutatud umbes 7 minutit.
                    Tundub, et seal mõnusalt peal tallutud.

                    Kommentaar


                      Hämmastavalt vähe mängujärgset analüüsi siinsete Arsenali fännide poolt. Umbes nagu Manu & Chelski teemadki juba...

                      Kommentaar


                        Pettunud Arsenali-toetaja poos end fännisärgiga üles
                        14:58

                        Jalgpallihullus Kenyas poos Londoni Arsenali meeskonna toetaja ennast pärast lemmikklubi 1:3 kaotust Meistrite liiga poolfinaalis Manchester Unitedile üles. Kohaliku politsei teatel kasutas 29-aastane Suleiman Alphonso Omondi endalt elu võtmiseks Arsenali fännisärki, kirjutab AFP. «Vaatamsime pubis mängu ja pärast kohtumise lõppu läks Suleiman nuttes tänavale,» kirjeldas Suleimani sõber Calvin Otieno sündmusi. «Me ei olnud tema kavatsustest teadlikud, surmajuhtumist kuulsime alles hommikul.»

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                          Hämmastavalt vähe mängujärgset analüüsi siinsete Arsenali fännide poolt. Umbes nagu Manu & Chelski teemadki juba...
                          Ma sellise poolikfännina ei hakka sõna võtma las targemad fännid räägivad.
                          Aga pettumus oli ikka nii suur, et ei saanud öösel magadagi. Kartsin ,et uinudes näen taas kuidas Gibbs käpuli käib ja Parki asemel hoopis Anderson värava lööb.

                          Kommentaar


                            Mis seal ikka, õnnetu avavärav lõi noortel jalad nõrgaks, tuli teine vastu mängukäiku ka justkui ja meeskonna kaitsetöö tervikuna oli nõrk. Pärast esitust Old Traffordil oli selge, et ainus võimalus edasipääsuks on ise võimalikult aktiivselt rünnata ja mitte lasta Unitedil suruda, mis aga juhtus oli ristivastupidi, ründemäng oli taas sama hambutu.

                            Pärast teist väravat kadus mul isu mängu korraliku edasi vaadata. Kaotus kui selline ei tulnud mingi tohutu üllatusena, niigi kaugele saamiseks läks meil tegelikult omajagu õnne vaja (pendlad Romaga, veerandi vastane Villareal). Pettumuse valmistas see, et nii hullult lasti endast üle sõita. Loodetavasti laenas Wenger punaninalt mängujärgseks kõneks ühe korraliku ruupori.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                              Pärast teist väravat kadus mul isu mängu korraliku edasi vaadata.
                              Mnjah, ka staadionilt olid kuskil 70-daks minutiks umbes pooled Arsenali pealtvaatajad tribüünidelt lahkunud.

                              Ega isegi Wenger suutnud mängu vaadata. Enamus kaadreid mis temast nägime, oli tal pilk jalge ette maha surutud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust

                                Ega isegi Wenger suutnud mängu vaadata. Enamus kaadreid mis temast nägime, oli tal pilk jalge ette maha surutud.
                                minu arust oli tal lihtsalt uni ja püüdis uinuda.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X