320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas AaviK Vaata postitust



    eelnevalt teemast läbi käinud, ma ei tea aga mulle jubedalt hakkas meeldima
    Pid˛aama.

    1010101
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Algselt postitas AaviK Vaata postitust



      eelnevalt teemast läbi käinud, ma ei tea aga mulle jubedalt hakkas meeldima
      Mulle täitsa meeldib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jose Vaata postitust
        Mulle täitsa meeldib.
        Täitsa vahva on näha, et tiigrihüpe programm veel hingitseb. Ka puuetega lastel on õigus internetile, foorumis võiks neil siiski mõningased piirangud olla.

        Kommentaar


          erinevad spekulatsioonid mis viimastel päevadel on siis lagedale tulnud:

          Thomas Vermaelen, Ajax
          Giorgio Chiellini, Juventus
          Pavel Progebnjak, Zenit
          Carlos Tevez, MSI

          ning Adebayor -> Chelsea

          erinevad nimed kellega ikka ja jälle spekuleeritakse - Bassong, Gary Cahill, Dzeko, Barry, Santa Cruz, Hangeland, Mexes. Ning lisaks olevat Arsenel ka Mertesackeri ja Gomezi koha pealt huvi.

          Chiellini tundub "paberil" hea, iseasi kuidas ta kohaneb. Vermaelen ei ole selline "suur ja tugev" mida otseselt väga vaja oleks. Tevez - väga ebatõenäoline.
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Spurs threw everything, including keeper Jansson, forward in search of their equaliser but the Gunners held on to win the League at White Hart Lane
            Seekord jutt veel Academy liigast...

            Kommentaar


              Käivad päris suured jutud, et Florentino Perez tahab Wenger'it Real Madridi treeneriks (jälle).

              Kommentaar


                Vermuelen tundub küll huvitav figuur, isegi väikene soov rohkem näha teda kui Chiellinit.

                Kommentaar


                  tglt olex soov wengerit realis näha

                  Kommentaar


                    Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
                    Täitsa vahva on näha, et tiigrihüpe programm veel hingitseb. Ka puuetega lastel on õigus internetile, foorumis võiks neil siiski mõningased piirangud olla.
                    Hea ,et sa nii südamlik oled.Kui sa seda mulle ütlesid,siis sa feilisid,kuna ma pole laps.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jose Vaata postitust
                      Hea ,et sa nii südamlik oled.Kui sa seda mulle ütlesid,siis sa feilisid,kuna ma pole laps.
                      Passikoopia plz. Kui 18 täis oled, siis võta oma nimel mulle SMS-laen, homme maksan tagasi. Ausõna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                        Passikoopia plz. Kui 18 täis oled, siis võta oma nimel mulle SMS-laen, homme maksan tagasi. Ausõna.
                        Mina küll mingit SMS laenu ei hakka võtma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jose Vaata postitust
                          Mina küll mingit SMS laenu ei hakka võtma.
                          Sa oled siis 18 täis?

                          Mis puutub transfer-jamadesse, siis ainus Chiellinit te küll ei saa
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Chiellini tundub "paberil" hea, iseasi kuidas ta kohaneb. Vermaelen ei ole selline "suur ja tugev" mida otseselt väga vaja oleks. Tevez - väga ebatõenäoline.
                            Mis kuradima loogika järgi Tevez on ebatõenäoline ja Chiellini pole? Kammoon, Chiellinile oleks Arsenali minek karjääris samm tagasi (noh, fännibaasilt ja ajalooliselt ja vist ka rahaliselt on Juventus suurem klubi kui Arsenal). Või on see mingite inglise klubide noorfännide arusaam, et igasuguste väikeste ja mõttetute liigade (ehk siis kõik liigad peale Premier Liiga) mängijad kõik ihalevad Inglismaal mängida?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Mis kuradima loogika järgi Tevez on ebatõenäoline ja Chiellini pole? Kammoon, Chiellinile oleks Arsenali minek karjääris samm tagasi (noh, fännibaasilt ja ajalooliselt ja vist ka rahaliselt on Juventus suurem klubi kui Arsenal). Või on see mingite inglise klubide noorfännide arusaam, et igasuguste väikeste ja mõttetute liigade (ehk siis kõik liigad peale Premier Liiga) mängijad kõik ihalevad Inglismaal mängida?
                              Kaua köhid ostame Giovinco ka ära.
                              Kogu see "potentsiaalsete" üleminekute ja Wenger Reali jutt ning £13 milkut suvist kuluraha on muidugi utter bollocks. Pange edaspidi oma usutavate sõnavõttude taha ka allikad, goal.com ei loe.

                              Kommentaar


                                Juve tahab ise see hooaeg endal meeskonda kõvasti ümber teha. Juba tehti algust ka kui Ranieri sai kinga. Ei usu, et Chiellini tuleb. Ükskõik kui väga seda ka tahaks. Giovinco saab nüüd uue treeneri all ka raudselt mänguaega, järelikult ei saa kahjuks ka teda. Ja see 13 milli. No mida veel.
                                Goal.com ruulib (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X