320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    UUH . Mulle isegi meeldis eelmine välisvorm, aga see ka kena

    Kommentaar


      Galerii sellest uuest vormist

      Kommentaar


        meenutab särk üleüldiselt nagu mingit vanat retrot, kuid need jooned on kenad

        Kommentaar


          senderos tuleb milanist järgmiseks hooajaks arsenali tagasi või mis?

          Kommentaar


            Pole sugugi Arsenali moodi, et nii vara uue kuuega avalikult välja tullakse. Tavaliselt peab ikka juulikuuni ootama. Kuigi minu eelistus on sinikollasel võõrsilvormil, siis üleni sinine on ka täitsa kena.
            Supplies!

            Kommentaar




              Endal poleks midagi selle venna vastu

              Kommentaar


                Minu arvates pole Chamakhi vaja. Oleks vaja meest, kes on õigel aja õiges kohas ja suudaks rünnakuid lõpetada. Näiteks Dzeko sarnast meest.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Minu arvates pole Chamakhi vaja. Oleks vaja meest, kes on õigel aja õiges kohas ja suudaks rünnakuid lõpetada. Näiteks Dzeko sarnast meest.
                  Eks see loeb palju ka sellest, kuidas suudab mees liigaga kohaneda.

                  Kommentaar




                    Fabianski saab siiski mängida.

                    Kommentaar


                      Täna siis Emeratesil esimene (kaheosaline) noorte FA cupi finaal Liverpooli vastu.
                      Mäng just hakkas paar minutit tagasi ja live pilti siit: http://atdhe.net/7230/watch-arsenal-vs-liverpool

                      Kommentaar


                        Attendance 33 662.

                        Pool staadioni tühi, milles asi?
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          Attendance 33 662.

                          Pool staadioni tühi, milles asi?
                          38 000 kopikatega pidavat youthi rekord olema nagu kõrva jäi (võibolla kuulsin valesti).

                          Aga ilus on vaadata seda noorte mängu. Wilshere on nagu mees teiselt planeedilt omavanuste seas.

                          Edit: Noored võitsid siis lõpuks 4-1 ja eks kohtunik natuke halastas ka Liverpoolile. Korduskohtumine toimub 26. mail Anfieldil. Väravad: 20. Sunu, 34. (p) Wilshere, 57. Watt ja 66. Emmanuel-Thomas.

                          Kommentaar


                            Liputaja võttis täiesti legaalse viienda värava ära. Aga nagu üks manc cnut ütleks: poisid imikute vastu.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Nii palju talenti, nii palju talenti! Pingilt tulnud poisid on samal ülikõrgel tasemel, nagu alustajadki. Steve Bouldil on karm töö valida algkoosseis+vahetused, samas teades, et on veel kümmekond poissi, kes oma tasemelt vääriksid mängimist. Wilshere, fenomenaalne. Kuigi valesöötude ja pallikaotamise suhtes oli see üks nigelamaid mänge, mida ma tema esituses olen näinud, oli noor Jack siiski oma vastastest peajagu üle. Loodan kogu südamest, et Frimpongi vigastus on kerge ning ta saab korduskohtumises kaasa teha. Kindlasti üks minu lemmikuid, samas see koosseis teeb lemmikute valimise fännidele küll väga keeruliseks... Tore on meeskonna rasketel aegadel omada niivõrd toredat noortesüsteemi, mis peale võidurõõmu pakub oma ilusa mänguga ka imelisi jalgpallielamusi!

                              Kommentaar


                                Pilte heategevus ballilt

                                Prillidega Ebouet on imelik näha:

                                Kommentaar

                                Working...
                                X