320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Chamakhist on ka juttu olnud, soliidne ründaja.

    Kommentaar


      Algselt postitas ZackyV Vaata postitust
      Chamakhist on ka juttu olnud, soliidne ründaja.
      Mingi suuline kokkulepe olevat juba Chamakhiga sõlmitud.
      Melo võiks näiteks Senderosi vastu vahetada.

      Kommentaar


        Eboue agent won't rule out Italian job

        "Arsenal offered us a contract extension, proposing to us a four-year deal," Franjo Vranjkovic told Calciomercato.it. "Emmanuel could free himself soon as at zero cost, but Wenger's offer is very good.
        Päris huvitav. Arvasin, et suvel esimesi lahkujaid, aga võta näpust.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
          Eboue agent won't rule out Italian job



          Päris huvitav. Arvasin, et suvel esimesi lahkujaid, aga võta näpust.
          Mina tahaks küll ,et Eboue jääks. Hea mees pingilt võtta, kuigi vahel laseb emotsioonidel üle pea kasvada.

          Kommentaar


            Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
            Et võib kohe 9 punni korstnasse kirjutada? Korjanuks Pool kuskilt need viis punga rohkem oleks ilmselt vastupidist juttu räägitud (esinelja vastu 18st 14).
            ja kui chelsea saanuks kuskilt 8p rohkem, olnuks nemad esimesed, eksole ju

            Muidugi ei tohiks liigatiitlit jahtides ka keskmike ega tagumise otsa satside vastu kopertada, sarnaselt Arse viimastele hooaegadele.
            muidugi ei tohiks, Mask seda..:

            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            - liigatabeli alumise 12ne vastu võttis manku 67 punkti 69st võimalikust (ainus plekk oli viik newcastle'ga)
            - ülemise 8 vastu võeti 20 punkti 42st
            - teise-kolmanda-neljandaga mängudest 5 punkti 18st

            vana tõde sai jälle kinnitust, tundub mulle. liigat ei võideta liverpoolis ega londonis, pigem vihmasel ja porisel pärastlõunal boltonis või stoke'is.
            ..peabki silmas
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Selle Sleepi kirjutise otsisin isegi enne postitamist üles ja selle vihmaste ning poriste pärastlõunate jutuga olen täiesti päri. Aga kõik hooajad pole vennad. Paaril hiljutisel hooajal on esimesed meeskonnad teiste arvelt üsna kopsaka punktisaagi korjanud ja sellises olukorras võivad vabalt need suured mängud määravaks saada.

              Mida ma tegelikult öelda tahtsin, oli see, et kolm eelmainitud kohtumist järjestikku kaela saada võib meeskonnale üsna muserdavalt mõjuda, Uniteditgi ähvardas sel aastal pärast Liverpooli sauna täielik lagunemine. Võidud seevastu oleksid kõvaks motivatsioonipurakaks, sest nn suurte vastu pärast seda rohkem mänge poleks, mis on hooaja tagumise otsa tihedat graafikut arvestades igati positiivne. Paras ratastega tädi jutt eksole, nagu see Liverpooli 5 punktigi.

              Kommentaar


                Suve esimene ost tehtud

                Arsenal.com lahendab ka pikkuse vaidluse. Eks kaaluti ja mõõdeti mees ikka ilusti ära ja pikkust siis belglasel 182 cm-i.

                Kommentaar


                  Tore. Loodetavasti ei jää see ainukeseks üleminekuks sel suvel. Kõigepealt võiks näiteks Adebayorist ja Ebouest lahti saada ja neile asendajad tuua.

                  Kommentaar


                    kena tõesti, nyyd võiks keskväljale ka mõne mehe leida, ise loodaks et tuuakse võitlusvaimu ja kogemusi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                      Tore. Loodetavasti ei jää see ainukeseks üleminekuks sel suvel. Kõigepealt võiks näiteks Adebayorist ja Ebouest lahti saada ja neile asendajad tuua.
                      Kas ma olen valesti aru saanud ,et Adebayor on fännide lemmik?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jose Vaata postitust
                        Kas ma olen valesti aru saanud ,et Adebayor on fännide lemmik?
                        Ei ole lemmik pärast eelmise hooaja "lähen ei lähe" saagat. Kui ma õieti mäletan, tõsteti tal ka selleks hooajaks palka ja mees vastas palgatõusule sellega ,et laiskles platsil ja veetis enamus ajast suluseisus. Hea näide ,et mustanahalised töötavadki vaid piitsaga.

                        Kommentaar


                          No kui suudetakse Adebayor maha partseldada, Chamakh asemel näiteks kasvõi tuua ning Felipe Melo keskele poolikusse, oleks igati korda läinud juba see värk.

                          Kommentaar


                            Tehing kiirelt ja probleemideta sooritatud. Big thumbs-up for Gazidis.

                            E: Pilti ka.

                            -----------
                            Oskab keegi öelda, kunas uue hooaja särginumbrid avaldatakse?

                            Kommentaar


                              Eelmine hooaeg jagati numbreid millagi jaanipäeva aegu ehk kohe-kohe võiks midagi selguda.

                              Vermaeleni kaitseomaduste kohta ei oska kahjuks midagi arvata, aga kuna ta kaptenipaela kandis, siis küllap suudab liini pisut majandada ja vajadusel kellelegi ka kurjasti öelda. Peamäng tundub samuti asjalik olevat, lisaks selle on ta vasakujalgne. Ühtlasi pole Wenger varem kaitsja eest taolist summat maksnud. Võib arvata, et numbriks saab ta näiteks Senderose 6, Phili päevad tunduvad loetud olevat, kuigi kunagi ei või teada.

                              Kommentaar


                                Blue Rock ja midfielder oskavad vast kõige paremini kommenteerida, aga Ajaxi särgis tuli tal päris mitu sauna Hollandi liigas see hooaeg vastu võtta (1-4 Vitessele, 2-6 PSV-le ja 0-4 R.Spartale) mis just väga suurt optimismi ei süsti, ja ega tal nüüd seljakotiga kogemusi ka turjal pole, mida Wenger lubas uueks hooajaks klubisse tuua. Arsene vaistus mul erilist põhjust kahelda ei ole ja usun, et belglane saab siiski hästi hakkama.

                                Loodetavasti tuuakse siis natuke kogemust keskväljale Fabregase kõrvale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X