320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega minagi ei tea Vermaelenist midagi eriti, aga arvan ,et oli hea ost.
    Loodan ,et Adebayor müüakse maha, ja ostetakse eelmise suve sihtmärk Huntelaar kelle Madrid olevat müüki pannud.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas youngGun Vaata postitust
      Ega minagi ei tea Vermaelenist midagi eriti, aga arvan ,et oli hea ost.
      Loodan ,et Adebayor müüakse maha, ja ostetakse eelmise suve sihtmärk Huntelaar kelle Madrid olevat müüki pannud.
      Tore oleks, kui nad palliksid RvP'ga ründes, aga vähe tõenäoline. Ennem tulema Chamakh, kellest ka rohkem juttu olnud siin ja seal. Tõsiselt tahaks Melot, nagu Gilberto koopia :/

      Kommentaar


        kas Vela tatikas pole juba kyps?

        Kommentaar


          Diaby tahab vist järgmine hooaeg kriitikutel suu kinna lüüa.

          Velast rääkides, siis ta on veel minu arvates natuke liiga "roheline" ,et algkooseisus alustada.


          Vermaeleni intervjuu:

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust

            Velast rääkides, siis ta on veel minu arvates natuke liiga "roheline" ,et algkooseisus alustada.

            Ma olen siiski veendunud, et ründaja peale küll oma "piiratud" raha praegu kulutada pole mõtet. Mingisugused Chamakhid jms oleks antud juhul raharaisk.
            Ründepositioon on Arsenalil hetkel kõige paremini kaetud positsioon praegu.

            Kui Toure ja Silvestre on mõlemad minekul, siis oleks vaja veel üht kaitsjat ja siis ühte mõrvarist kaitsvat poolikut, kes üle viie mängu punase kaardi korjaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas erxx Vaata postitust
              Ma olen siiski veendunud, et ründaja peale küll oma "piiratud" raha praegu kulutada pole mõtet. Mingisugused Chamakhid jms oleks antud juhul raharaisk.
              Ründepositioon on Arsenalil hetkel kõige paremini kaetud positsioon praegu.

              Kui Toure ja Silvestre on mõlemad minekul, siis oleks vaja veel üht kaitsjat ja siis ühte mõrvarist kaitsvat poolikut, kes üle viie mängu punase kaardi korjaks.
              Chamakist jutt oli antud olukorras siis, kui togonaator peaks lahkuma ning RvP tulevik pole ka üpris selge hetkel...

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Ma olen siiski veendunud, et ründaja peale küll oma "piiratud" raha praegu kulutada pole mõtet. Mingisugused Chamakhid jms oleks antud juhul raharaisk.
                Ründepositioon on Arsenalil hetkel kõige paremini kaetud positsioon praegu.

                Kui Toure ja Silvestre on mõlemad minekul, siis oleks vaja veel üht kaitsjat ja siis ühte mõrvarist kaitsvat poolikut, kes üle viie mängu punase kaardi korjaks.
                Aga millegipärast oli just rünnakus asi kinni Chelsea ja ManU vastu erinevates sarjades. Muidu olen nõus sinuga.

                Kommentaar


                  yaya või alonso oleks üsna asjalikud, teine variant aga kukub ilmselt piiratud rahakoti pärast ära.

                  Kommentaar


                    Viimased kõlakad räägivad seda, et Wenger plaanid Benzemat Arsenali tuua. Ennem on tal aga vaja Adebayor maha müüa ja seda eelistatult Itaalastele, mitte Londoni rivaalidele, kes olevat ka huvitatud. Benzemast on huvitatud ka ManU ja Real Madrid ja nende ülepakkumine läheb raskeks aga viimase otsuse teeb ikkagi Benzema.

                    Kommentaar


                      Plaanigu, mis ta plaanigu - piiratud rahakotiga ei too nevaeva ta Karimi Arsenali.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        Plaanigu, mis ta plaanigu - piiratud rahakotiga ei too nevaeva ta Karimi Arsenali.
                        Nagu ma juba ütlesin teeb viimase otsuse siiski Benzema ja Lyon tahtvat vähemalt 30m naela, mis Wengeril olevat olemas+ Adebayori müük.

                        Kommentaar


                          BARACK OBAMA INSPIRES ARSENAL - Robin van Persie aims to be best player in the world

                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Viimased kõlakad räägivad seda, et Wenger plaanid Benzemat Arsenali tuua. Ennem on tal aga vaja Adebayor maha müüa ja seda eelistatult Itaalastele, mitte Londoni rivaalidele, kes olevat ka huvitatud. Benzemast on huvitatud ka ManU ja Real Madrid ja nende ülepakkumine läheb raskeks aga viimase otsuse teeb ikkagi Benzema.
                          Miskipärast ma arvan, et see uudis käib üheskoos taoliste teadetega.

                          Kommentaar


                            Kui ta Benzema suudaks tuua, mis on minu silmis vägagi kaheldav, oleks Wenger tehtud poiss vutti maailmas.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shermann Vaata postitust

                              Miskipärast ma arvan, et see uudis käib üheskoos taoliste teadetega.
                              Täitsa võimalik ,aga uudist ise muidu lugesin siit.

                              Kommentaar


                                lugesin ka siis Ribery uudist, karp jäi lahti, kui aus olla. Kas Wenger on võtmas aru pähe?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X