320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
    Kas mingit kaebust vm ei anna UEFA'le teha. SEe ekuradi Laporta viskab juba pinda oma jutuga. Üritab lihtsalt sedasi Fabregast kätte saada. Vastik tont. Teeb ka kõvasti Real Madridi ja Perez'i maha kui tegelikult on ta ise täpselt samasugune lohh.
    no Arsenali fännid peaksid Barca suhtes suht moka maas hoidma mis puudutab üleminekuid. ja just Fabregase ja Merida suhtes.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      no Arsenali fännid peaksid Barca suhtes suht moka maas hoidma mis puudutab üleminekuid. ja just Fabregase ja Merida suhtes.
      Keegi ei sundinud neid ju Arsenali tulema.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Keegi ei sundinud neid ju Arsenali tulema.
        Keegi pole seda öelnudki... sa ikka tead, kuidas nad Arsenali tulid?

        Kommentaar


          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
          Keegi pole seda öelnudki... sa ikka tead, kuidas nad Arsenali tulid?
          ma ei tea. räägid ehk?

          Kommentaar


            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
            Keegi pole seda öelnudki... sa ikka tead, kuidas nad Arsenali tulid?
            Sul on mingi ilkumis periood?

            Mu posti point oli see ,et kedagi ei saa sundida. Kui Fabregas üks päev otsustab, et ta tahab lahkuda, siis head teed talle.

            Las need klubide presidendid toidavad meediat juttudega.. Nii kaua kuni Fabregas truudust vannub pole mõtet muretseda.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Sul on mingi ilkumis periood?

              Mu posti point oli see ,et kedagi ei saa sundida. Kui Fabregas üks päev otsustab, et ta tahab lahkuda, siis head teed talle.

              Las need klubide presidendid toidavad meediat juttudega.. Nii kaua kuni Fabregas truudust vannub pole mõtet muretseda.


              Seda motlesin mina ja Lorenzo...

              Arsenal varastas nii Fabregase kui Merida barcast sest mängijad olid liiga noored, et lepingule alla kirjutada Hispaanias, kuid Ühendkuningriigis on teised seadused.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                Arsenal varastas nii Fabregase kui Merida barcast sest mängijad olid liiga noored, et lepingule alla kirjutada Hispaanias, kuid Ühendkuningriigis on teised seadused.
                huvitav, kas pandi poisid kotti ja alles londonis näidati päevavalgust? ja kas vargapealik wenger kandis suusamaski seda kõike läbi viies? nendele küsimustele artikkel ei vastanud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...Barcelona.html

                  Seda motlesin mina ja Lorenzo...

                  Arsenal varastas nii Fabregase kui Merida barcast sest mängijad olid liiga noored, et lepingule alla kirjutada Hispaanias, kuid Ühendkuningriigis on teised seadused.
                  Ja see on muidugi Arsenali süü ,et Hispaanias on kehtestatud sellised reeglid. Sellel teemal sai juba muiatud minu mäletamistmööda Lazio teemal, kui räägiti Federico Machedast.

                  Edit: Tahtsin just sarnast juttu selle varastamise kohta kribada nagu SW.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mask Vaata postitust
                    Ja see on muidugi Arsenali süü ,et Hispaanias on kehtestatud sellised reeglid. Sellel teemal sai juba muiatud minu mäletamistmööda Lazio teemal, kui räägiti Federico Machedast.

                    Edit: Tahtsin just sarnast juttu selle varastamise kohta kribada nagu SW.
                    Hmmm aga miks nad siis kohtus kaotasid?

                    Kommentaar


                      küsimus ju pole selles, kas poisid viidi kotis ära või kuidas. küsimus on selles et kuidas seda operatsiooni läbi viidi. ja muidugi kasutati lihtsalt teadlikult teise riigi seadusandlust ära. ses mõttes küsimus on antud puhul pigem aumehelikkuses. üks klubi kasvatab mängija üles ja teine lihtsalt napsab tasuta ära, maksmata mingeid kasvatusrahasid ega midagi.

                      Liverpooli vennad on veel eriti ülbed, kes ei varjagi, et nii on lahe noori talente Hispaaniast napsata. väike meenutus (sorri muidugi et OT, oleks võinud tegelt näiteks Liverpooli teemasse postitada)

                      "Liverpool signed Spanish prodigy Daniel Pacheco in the summer of 2007.

                      His transfer continued a trend of teenagers leaving Barcelona for the Premier League.

                      With youngsters in Spain unable to sign professional contracts until the age of 18, starlets such as Cesc Fabregas, Gerard Pique, Francisco Merida and now Pacheco have all been snapped up by English clubs."
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        ja ma pole jälle kindel, kas ma mõistan seda eetilist dimensiooni siin. ma pole küll olnud 16 alates ajast, kui indrek toome oli oli võimul - samas nad räägivad, et 16-17-18 aastane olevat võimeline juba täiesti ise täiesti mõistlikke otsuseid enda osas vastu võtma. lisades siia juurde inimeste, kapitali ja tööjõu vaba liikumise ja selle vaimu liidus - saage üle.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                          Hmmm aga miks nad siis kohtus kaotasid?
                          Sinu stiilis jätkates, kas sa ise lugesid seda linki mille sa postitasid?

                          Ja jälle tagasi alguse juurde jõudes, keegi ei sundinud Fabregast ega Meridat Arsenaliga liituma. Kui sa tahad kedagi vihata, siis vihka neid mängijaid, kes reetsid neid üles kasvatanud klubi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                            huvitav, kas pandi poisid kotti ja alles londonis näidati päevavalgust? ja kas vargapealik wenger kandis suusamaski seda kõike läbi viies? nendele küsimustele artikkel ei vastanud.
                            You made my day
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              ühesõnaga
                              sa oled 15-16-17 aastane prodigy, ning sulle pakub lepingut üks euroopa tippklubisid
                              loogiline, et sa ei jää ootama ja lootma, et äkki kasvatajaklubi pakub mulle paari aasta pärast lepingut, kui on võimalik kohe teha profileping
                              jääd vaid juhul kui sa tõesti jumaldad oma kasvatajaklubi, ning tahtejõuga surud ennast läbi ja teed lepingu
                              aga lojaalseid, ühele klubile truud mängijad, on haruldasemad kui lumeinimene
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                jhm, noorukile on see 1000 boundi x24 kuud ilmselt liiga suur raha, millest ära öelda, et saaks 2 aasta pärast Barcas võibolla lepingule.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X