320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    ..Hoyte polnud isegi põhitiimiga Austrias kaasas, kui ma ei eksi.
    hoyte on u19 koondisega em'il.

    Kommentaar


      Näed siis, lausa nii sitt.
      Supplies!

      Kommentaar


        jep, suutis isegi inglaste 7-2 võidumängus sitta panna.

        Kommentaar


          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
          Enne suve ei soovita purkse kellelegi, olen seda omal nahal tundnud. Aga milline see kihlvedu oleks? Et Bendtner lööb rohkem väravaid kui Adebayor? Selle peale muidugi mitte, sest väravalöömine sõltub mängitud mängude ja minutite arvust. Aga et 38 mänguga 15 lööb, selle peale võin vabalt õlled-peedid panna. Mida sa mulle osta tahad?
          Kui Ade kihlvedu sõltub minutite ja mängude arvust, siis millest see 15 värava kihlvedu sõltub? Aga noh, ei peagi loogiline olema.

          KULDVASIKA KARIKAS VOL2 (esimene oli mulle niigi edukas): võitja teeb prae, Sleep toob veinid. Bendtner over/under 15 väravat liigas. vandersell 15 või üle, mina alla.

          Wengerile võid kirjutada: FU, lõpeta liinide staaride müümine ja parem ehita nende ümber.

          P.S. Kuidagi naljakas, et kihlvedu Ade - Bend ei soovi keegi võtta, kuigi tuu valge poizz pidi vähemalt sama hea olema ja Adel on umbes kaheksa korda rohkem konkurente. Ütleb nii mõndagi või siis kaval diversioon.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            P.S. Kuidagi naljakas, et kihlvedu Ade - Bend ei soovi keegi võtta, kuigi tuu valge poizz pidi vähemalt sama hea olema ja Adel on umbes kaheksa korda rohkem konkurente. Ütleb nii mõndagi või siis kaval diversioon.
            Ok, võtan vastu!

            Kommentaar


              Ma natuke kahtlen ,et Adebayor City's väga tihti mängida saab, kui ta jätkab laisklemist.

              Kommentaar


                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                Ok, võtan vastu!
                Pead rohkem internetis olema. Jäid hiljaks, ma tervet kommuuni ka toita ei suuda.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Pead rohkem internetis olema. Jäid hiljaks, ma tervet kommuuni ka toita ei suuda.
                  Nüüd ei julge sina? Sain aru, et sa eelmises postis provotseerisid...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Nüüd ei julge sina? Sain aru, et sa eelmises postis provotseerisid...
                    Kahele sai pakutud, kumbki ei tahtnud tegemist teha. sell pakkus midagi kõhtu vahele kah ja lukku ta läks. Lihtne! Kui ma midagi muud põnevat enne hooaega ei leia, siis võin selle lisaks ka võtta, kuid siis juba burkside peal: näiteks COB.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Wengerile võid kirjutada: FU, lõpeta liinide staaride müümine ja parem ehita nende ümber.
                      Sa vist ei ole väga kursis, aga liinistaarid Ade ja Villy said sisekliimas selliste asjadega hakkama, et taolist pesu me isegi siin teemas ei pese. Kahjuks keegi Villyt ei taha.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas acca Vaata postitust

                        Kas Togo kvalifitseerus musta mandri karikavõistlustele?

                        aa, kas adekas ei loobunudki koondisest umbes peale eelmist mm-i? lihtsalt ähvardas?
                        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                        (Seinfeld, The Pitch)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Martin Vaata postitust
                          Kui Ade kihlvedu sõltub minutite ja mängude arvust, siis millest see 15 värava kihlvedu sõltub? Aga noh, ei peagi loogiline olema.
                          Esmalt tahtsin teha ettepaneku lisada mängud/väravad koefitsent, mis oleks võrdne 15 väravaga 38. mängus aga olgu, kui peaksid võitma, siis ostan sulle nii suure prae, et siga ka ei söö!
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Esmalt tahtsin teha ettepaneku lisada mängud/väravad koefitsent, mis oleks võrdne 15 väravaga 38. mängus aga olgu, kui peaksid võitma, siis ostan sulle nii suure prae, et siga ka ei söö!
                            Oleks Wilde veel alles, siis Wilde majaburks oleks paras panus siia (pagan, et kodukas kinni on, seal oli kena pilt ka sellest).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ma usun ikkagi, et Arsenali puhul on praegu küsimus puhtalt ja ainult finantsiline
                              Täpselt nii.
                              meeskonna tugevdamisega pole sellel midagi tegemist. Varade realiseerimine on kaudne, sest silmis on vaid võlamaksed.
                              Meeskonna tugevnemine toimub noorte mängijate arenemise protsessi käigus ning suuremate vajakajääkide puhul toimetatakse mõistuse piirides ka mängijateturul(nt. Arshavin). Praeguses finantskliimas on juhatus võtnud ülikonservatiivse lähenemise, kuna Highbury korterimajandilt planeeritud kiire tulu on tulemata ning samas on tasuda kaks ülisuurt laenu. Eeldatavasti on hetkestrateegiaks igasuguste riskide minimaliseerimine ning kui Wenger suudab meeskonna kvaliteeti oluliselt langetamata kahe mängija müügist ~£40m teenida, siis miks mitte?
                              Ning kes ikka Songi tahaks.
                              Ole mureta ja vaata, kuidas Songi väärtus selle hooajaga mitmekordistub.
                              Miks aga juba enne staadionit ja kriisi olulisi varasid müüma hakati ning meeskonda hoopiski ei tugevdatud - no seda ei tea Wenger tõenäoliselt ise kah.
                              Millistest varadest antud juhul jutt käib? Nagu Sleep ennist mainis, on AW ametiaja algusest saadik klubi varadesse toimunud märkimisväärne investeering. Staadionile eelnevalt rajati maailmatasemel treeningkeskus, ehitati üles klubi noortesüsteem(ja seejuures väga hea süsteem, mille esimesed viljad on näha eelmise aasta u-18 esinduse karikaduublis), loodi ülemaailmne skautimisvõrgustik ning klubi on pidevalt seotud erinevate 'väljaspool jalgpalliväljakut' ürituste ja tegevusega...

                              ---

                              Algselt postitas vaikiv mees
                              aa, kas adekas ei loobunudki koondisest umbes peale eelmist mm-i? lihtsalt ähvardas?
                              Kes teda teab. Ühel hetkel räägib mees oma piiritust truudusest klubile ning viie minuti pärast ähvardab palgatõusu ärajäämise korral klubist lahkuda... Pärast MM'i on ta kindlasti Togot esindanud. Kui mälu ei peta, siis ehk isegi ACN kvalifikatsioonimängudes.

                              Kommentaar


                                Arsenal on rikka mehe Flora? või õigemini Flora on vaese mehe Arsenal?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X