320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wenger lubas 1-2 mängijat tuua, üks kaitsja ja teine dmf, oleks korras asi.

    Kommentaar


      Algselt postitas GolTV
      Here he comes with the shake, the bake and now the make.
      Üks kommentaatoritest oli eile paras tola, täna siis jälle. Rosicky oli eile päris ablas, oleks nüüd et saaks ilma igasugu pisivigastusteta.

      Kommentaar


        Ilus, ilus, ilus on vaadata!

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ilus, ilus, ilus on vaadata!
          Aamen sellepeale

          Kommentaar


            Wilshere on ikka ulmeline vend.

            Kommentaar


              Ma loodan, et Wenger annab Wilsherele hooaja jooksul niimõneski mängus rohkesti minuteid, et too saaks veel paremini kohaneda olukorraga, imelaps noh!

              Kommentaar


                Wilshere oli tõesti väga hea täna.

                Vähemalt saadi esimene karikas see hooaeg!

                Kommentaar


                  Nii kaua pole midagi võitnud, et see karikas teeb mul päriselt ka meele rõõmsaks Eelmine hooaeg jäime ju sellestki ilma

                  Kommentaar


                    Picture special: Emirates Cup celebrations

                    Kommentaar


                      Järjekordne kuulujutt, aga keegi oskab öelda mis mehega on tegu?
                      24/7 breaking football news from around the globe | Get all the latest football news, transfers, rumours, video and much more from Tribal Football.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                        Järjekordne kuulujutt, aga keegi oskab öelda mis mehega on tegu?
                        http://www.tribalfootball.com/arsena...afellay-261059
                        umbes arshavini backupi tüüpi mees. kuulujutte on igasuguseid jah ... Suboticile oleme väidetavalt teinud 14millise pakkumise. Chamakh pidavat londonis olema ja ei imestaks kui mingi diil sealt tulekski.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Chamakhi eest tahab Bordeaux saada 15 milli €. No sellist raha ei maksaks küll tema eest. Aga samas nende põhjendus on loogiline. "Kui Gomis on väärt 15 milli siis on Chamakh väärt vähemalt sama palju." Ma ise mõtleks tegelt samamoodi.
                          Siiski jätaks selle ründaja ostmata sel aastal. Olemas juba küllalt neid. Ostaks parem kaitsva pooliku ja kaitsja.
                          Vieira kohta ütleks nii palju, et mina ei näe tema tagasi võtmisel praegusel hetkel küll mõtet. Kui siis ainult vahetusmeheks. Mehe parimad aastad selgelt möödas, aga kes teab. Järsku veel üllatab. Leiab uuesti motivatsiooni kui Arsenali tuleb.
                          Wenger võiks korra oma prantsuse liiga poliitikat jätkata ja osta Sakho kaitsesse! Ja visaku see Silvestre minema sealt. Willy ka.
                          Viimased kuulujutud on ka, et Eboue't ei müüdagi maha kuna Viola honopallid ei pakkunud nii palju kui Wenger ta eest tahtis Kurat küll, Kolo müüb maha ja siis Eboue jätab alles

                          Kommentaar


                            noh. kõiki kõlakaid ei pea ka uskuma.
                            võib aga ei pea.

                            eboue müümise vastu räägib see, mida ka siin on varem öeldud, et see jätab parema ääre õhukeseks. kes kaitses sagnat asendab? lihtsalt müümise pärast seda küll mõtet teha pole. samas arvan ikkagi, et ju ta läheb. nagu ka phil.

                            vieira osas on segased tunded. tagasitulek lõhuks tõenäoliselt mõned ilusad mälestused - teisalt on vastaste hirmutamisel, kunst, mida pv4 endiselt valdab, ka oma roll. samas jällegi, ebatõenäoline.

                            times kirjutab, et wenger tahab järgmiseks nädalaks võimalikud üleminekud purki panna. samas on see tõenäoliselt lihtsalt üks samm läbirääkimistel. kui üldse mingeid rääkimisi on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                              Mehe parimad aastad selgelt möödas, aga kes teab. Järsku veel üllatab. Leiab uuesti motivatsiooni kui Arsenali tuleb.
                              Kahe hooaja peale vigastuste tõttu Interis pisut üle 30 mängu mänginud, kindlasti on olulisim küsimärk motivatsioon. Kui tuleb, siis suurim kasutegur ikkagi kogemustega kaasnev kindlus ja õpetussõnad noortele.

                              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
                              Ja visaku see Silvestre minema sealt. Willy ka.
                              Viimased kuulujutud on ka, et Eboue't ei müüdagi maha kuna Viola honopallid ei pakkunud nii palju kui Wenger ta eest tahtis Kurat küll, Kolo müüb maha ja siis Eboue jätab alles
                              Gallas oli enne Toure minekut meie kompetentseim keskkaitsja, pärast kaptenikoormast ilmajäämist paranes tema mängukvaliteet selgelt. Kolo oli küll kaua klubis olnud, kuid kaitsjana oli tema suurim trump kiirus ja tugevus, füüsilised näitajad olid tal aga viimase aastaga selgelt langenud, suurem asi organiseerija polnud ta ka. Lisaks sellele viitas talvine lahkumissoov ja väidetav tüli Villiga sellele, et mees on valmist klubist parematele jahimaadele lahkuma. Prantslase eest mingit raha poleks saanud, kuid Toure pakkumine oli ära ütlemiseks liiga hea. Üsna loogiline samm Wengeri poolt.

                              Eboue minekule olen ma üha enam vastu. Kuigi ta pole eriti rahul pingil istumisega, suudab ta täiesti rahuldavalt katta ära kaks positsiooni paremäärel ja erinevalt vasakkaitsest, kus valik on korralik, pole paremale kedagi rohkem võtta. Pärast veebruarikuist punase kaardi insidenti Spudsi vastu suutis ta end lõpuks kokku võtta, edaspidi võis täheldada vähem igasugu platsil mögisemist ja hädaldamist ning vähemalt avalikult ei ajanud ta oma halbu esitusi teiste kaela ja siunanud fänne. Saadud mänguminutitel viitsis ta vähemalt joosta ja palli taga ajada. Pre-seasonil on ta ka tahtmist täis olnud, kuigi talle omaselt ei tule kõik alati välja. Pealegi kes hakkab lahkudes meie resident diveriks ning tiigrikostüümi kandjaks/meeskonna klouniks.

                              Kommentaar


                                Olgu! Aga ainult selle tiigrikostüümi eest laseme tal jääda!

                                Chamakhi vastu poleks mul otseselt midagi - ega me tema liitumisel ju nõrgemaks ei muutuks otseselt. 15mil on suht ulme küll ... aga ma arvan, et mida päev edasi transfer windowi sulgumise poole, seda enam prantslased mõistavad et mees jalutab tasuta minema ja ikkagi on sunnitud müüma selle eest mida pakutakse neile. Kas me reaalselt teda ka vajame on teine asi - aga ma arvan et Wenger tahab temaga backupida Eduardo ja RvP teadaolevad pisivigastused. Need tulevad paratamatult. Kahjuks.

                                CB on nüüd juba CDMist tähtsamaks muutunud ... me oleme reaalselt 2 vigastuse kaugusel Sylvestre-Song CB paarist ja ma arvan et CDMi kohale ei tule ühti uut meest see hooaeg. Song hakkab seda mängima. Aga üht kaitsjat oleks vaja - Hangeland oleks kahtlemata parim. Subotic oleks ka väga hea. Sakho ma arvan et jätkab aasta veel prantsusmaal ja saab stabiilselt mängupraktikat.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X