320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi minust targem on välja mõelnud, millised meeskonnad millistega CLi viimaseks eelringiks kokku võidakse loosida.

    Seega asetatud pidid olema (ja ei kohtu omavahel):

    Arsenal
    Lyon
    Panathinaikos
    Sporting
    Stuttgart

    ja asetamata ehk saavad asetatute vastaseks:

    Anderlecht
    Fiorentina
    Celtic
    Atletico Madrid
    Timisoara

    Ja Rosicky pidi olema vigastatud, räägivad. Aga mitte see vigane vaid see nö terve jalg. Aga see kõik vist enam ei ületa uudiskünnist.

    Kommentaar


      Suht õnnetu juhus jah et nasri niimoodi ise sinna ette sattus

      Natuke nalja ka:



      Hi, I'm Aleksandr. This is my advertisement for Compare the Meerkat you have likely seen on your television set. It is featuring me in my home making clear m...


      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Nagu kaks tilka vett! :P

        Kommentaar


          @sleepwalking. eeldustega, et Arsenal oma koosseisu ei muuda siis raskem pähkel oleks vast Atletico, sellele järgneks fiorentina ning celtic ja ülejäänud 2, kõige huvitavam fännidele oleks vast arsenal - celtic.

          Kommentaar


            Milline imekspandav järeldus. Madrid sai muidu pre-seasonil pisut pooletoobise koosseisuga 2-1, nagu enamik selle teema lugejaid ilmselt teavad. Arshavini imeteod kompenseerisid meie ligadi-logadi kaitse.
            Aga kui need seedingud tõesti tõele vastavad, siis Lyonist või Stuttgartist pääsemine on üsna abiks.

            Kommentaar


              Päris sitt lugu

              Kommentaar


                celtic.
                nojah.

                Kommentaar


                  njah ... päris ohtlik
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    Parem kui At. Madrid minu meelest.
                    Tegelt oleks tahtnud mõnes mõttes Fiorentinaga mängida. Oleks saanud tontidele koha kätte näidata oma Melo'ga jama ajamise eest.

                    Kommentaar


                      Hea ,et Lyoni, Atleticot või Stuttgarti ei tulnud. Celtic on muidu suht kõva pähkel pureda.

                      Kommentaar


                        Leib ja Mad Jens polekski saanud vastaseks tulla.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask Vaata postitust
                          Hea ,et Lyoni, Atleticot või Stuttgarti ei tulnud.
                          Hea, et Lyon ja Stuttgart siis Arsenaliga sarnaselt asetatud klubid ei olnud.
                          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                            Leib ja Mad Jens polekski saanud vastaseks tulla.
                            Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                            Hea, et Lyon ja Stuttgart siis Arsenaliga sarnaselt asetatud klubid ei olnud.
                            Ahh jah minu paha, unustasin ära. Just vaatasin hommikul Arsenal.com'ist kes vastu saavad tulla.

                            Kommentaar


                              No Celtic pole see kõige hullem sealt minu arust, kui võinuks minna samuti paremini.
                              Aga siiski, on neilt läinud nüüd Nakamura, kes oli minu silmis üks teravamaid vendi sealt satsist, võibolla Samaras ka isegi ning McGready.

                              Samuti olevat Wenger öelnud Daily Mailile, et kui Senderos lahkub Evertoni, oldakse valmis kohe Hangelandi jahtima.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                                No Celtic pole see kõige hullem sealt minu arust, kui võinuks minna samuti paremini.
                                Aga siiski, on neilt läinud nüüd Nakamura, kes oli minu silmis üks teravamaid vendi sealt satsist, võibolla Samaras ka isegi ning McGready.

                                Samuti olevat Wenger öelnud Daily Mailile, et kui Senderos lahkub Evertoni, oldakse valmis kohe Hangelandi jahtima.
                                Kas mitte Samaras Celticu moskoviitide vastu edasi ei viinud?
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X