320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Laupäeva osas pole teda maha kantud.
    Supplies!

    Kommentaar


      Aga Theo on...

      Kommentaar


        kusagilt mängu näitab üle ?

        Kommentaar


          Aga palun. Siit otsi sobiv lahendus.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ei tahaks küll mängu ajal kommenteerida, aga ma lihtsalt pean. Sest vaimusilmas on juba mängujärgne pressikas ja Wengeri kommentaar: I did not zii zi inzident.

              Valus daiv, valus.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                Ei tahaks küll mängu ajal kommenteerida, aga ma lihtsalt pean. Sest vaimusilmas on juba mängujärgne pressikas ja Wengeri kommentaar: I did not zii zi inzident.

                Valus daiv, valus.
                Sa ei näinud Guardiani artiklit Wengerist sel teemal?

                Kommentaar


                  Las ma pakun, jyriöö did not zii ze article.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas erxx Vaata postitust
                    Sa ei näinud Guardiani artiklit Wengerist sel teemal?
                    See, kus ta ütleb, et I condemn this behaviour and will reprimand every diving wanker at my club? Ei, seda artiklit ma ei näinud. Aga seda teist, kus ta omade kaitseks silma kinnipigistamist tunnistas, lugesin küll.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      niivõrd selgelt vastasest üle olles võiks tõesti veidi vähem muru seest pennide otsimisega tegeleda. eeskätt kehtib muidugi Eduardo, aga ka nt Sagna kohta.

                      a mis muidu pendlaolukorda puudutab, siis eristuks massist ja konstateeriks hoopis fakti, et Mejuto Gonzalez täidab maailma kõige tülgastavama kohtuniku rolli endiselt täie eduga. graham poll on ülim professionaal selle hüsteerikuga võrreldes.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Celtic Arsenali vastu ja väljakul on vist ainult 1 inglane? Kohtuniku väga ei süüdistaks sest tema vaatenurgast pall ei muutnud suunda, aga mängija kukkus. Sellisel tasemel mängudele voiks tegelikult juba hakata kaamerakohtunikke kasutama... (kohtunikke on kahe k-ga voi ühega ?)

                        Kommentaar


                          3:1 võit siis.
                          arsenalil läheb päris hästi

                          Kommentaar


                            Mitte, et see nüüd midagi juurde annaks diskussioonile, aga ma ei kujuta ka ette, mida peaks üks sellisel tasemel peatreener selle peale ütlema.

                            Valik üks: jah, mängija viskas end murule e ühesõnaga pettis kohtunikku ja vastaseid. Häbiväärne ja ma kindlasti "karistan" teda korraliku spankinguga kõigi ees.

                            Mis see siis meeskonna garderoobis põhjustaks?

                            Valik kaks: Ei noh... oli ju puhas viga, vaesel ründajal sõideti jalad alt, hea et jalgu ei murtud. Telekordustestki ju kõigile näha.

                            Mis see siis nn ringkondades (meedia) tekitaks?
                            Seega, sealt treeneripingilt ei ole sellist intsidenti tõesti näha, isegi kui tahaks.
                            Kes see eesti kirjandusklassik oligi: enne, kui hukka mõista, võiks mõista (vabas sõnastuses, ei viitsi googeldada).
                            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                              Mitte, et see nüüd midagi juurde annaks diskussioonile, aga ma ei kujuta ka ette, mida peaks üks sellisel tasemel peatreener selle peale ütlema.

                              Valik üks: jah, mängija viskas end murule e ühesõnaga pettis kohtunikku ja vastaseid. Häbiväärne ja ma kindlasti "karistan" teda korraliku spankinguga kõigi ees.

                              Mis see siis meeskonna garderoobis põhjustaks?

                              Valik kaks: Ei noh... oli ju puhas viga, vaesel ründajal sõideti jalad alt, hea et jalgu ei murtud. Telekordustestki ju kõigile näha.

                              Mis see siis nn ringkondades (meedia) tekitaks?
                              Seega, sealt treeneripingilt ei ole sellist intsidenti tõesti näha, isegi kui tahaks.
                              Kes see eesti kirjandusklassik oligi: enne, kui hukka mõista, võiks mõista (vabas sõnastuses, ei viitsi googeldada).
                              Kui ta mängijat selle eest trahviks siis ju enam ei tehtaks nii väga ja klubi maine touseks... Aga päriselt koik tahavad, et nende mängijad ennast käpuli viskaks, et lihtsalt voita sest raha on nii suur mängus...

                              Kommentaar


                                Donati (au)värav oli ikka ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X