320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Only Jesus loves you?
    Ma ei tea, ei näinud seda kohta aga 5+ esitus.

    Kommentaar


      Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
      Ja seda dive asja on huvitav kuulata. Kui CR7 ManU's oli ei tohtinud tema dive'mise kohta midagi öelda, kui Drogba Chelsea's dive'b ei tohi midagi öelda, kui Gerrard Pool'is dive'b ei tohi midagi öelda.
      Ei tohi midagi öelda?? See suur, et ära enam peale võta, öeldakse ju ja mitte vähe.

      Eboue särgil ilutses aga kiri "Thanks be to God", ei viitsi pilti siia kleepida, pead mind uskuma. Muidu räägi hoopis seda millal kool jälle hakkab?

      Kommentaar


        Ei ütle enam keegi, sest kõik on harjunud ,et Ronaldod ja muud sõbrad mängujooksul korra ikka sukelduvad, aga kui muidugi Eduardo seda teeb, siis on tegemist vaat ,et veel suurema sündmusega, kui Arsenali pääsemine Meistrite Liiga alagrupiturniirile.

        Üldiselt ühinen Selli sõnavõtuga.

        Kommentaar


          Kui ronaldo dived ja selliste drogbade jms on väga kerge puute(mis küll pole rusikareegel) peale siis see vend viskas end pikali nagu hakkaks laskma mingi veepargi torust kõhuli alla. kuid besides, et see oli labane midagi sellist teha kuna see poleks muutnud mängu kulgu siis küllap saab ka mingi mätch bänni nagu UEFA juba ammu lubanud on, alates sellest lätlasest kes sai 2 match bänni peale seda kui dives veel labasemalt.

          Kommentaar


            Palju kisa ei millestki!
            Minge vahest FCSi mängu vaatama ja Eston näitab, milline on räme divemine.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Te olete ikka valusad tondid. Õigustage-õigustage, jumal W*n*er ees, W*n*er-juugend järgi...

              "buuhuu, vaadake neid ronaldusid, drogbasid, gerrarde, ebouesid jms - vaat kus need daivivad", just see et PL-s on (oli) veel teisi sarnaseid diving wanker'eid, see on just õigustus konkreetse diving wanker'i tegevusele.

              Ja hüdroLOL @ "see ei mõjutanud mängu, oleks võitnud nagunii"-argument. Loomulikult-loomulikult.... Kusjuures kui aegluubis vaatate, siis enne vettehüppamist võtab diving wanker tasukust kristallkuuli ja ennustuskaardid ja voila back to the future. 1-0 juhtima minek mängu kulgu loomulikult ei mõjutanud, who gives a shit, et Celtic tõenäoliselt ei oleks nagunii edasi saanud, argument iseenesest on retaaaard.

              Üldiselt iga arse*** fänn, kes siin postitab on mulle ja kogu eesti foorumiseltskonnale võlgu vabanduse diving wankeri tegevuse eest. AND I WANT MY SCALPS (vabandust, I mean)!!!!
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                velts, tavaliselt ütlen ma seda hr jyriööle, aga tegu on erandiga: mine m****
                Supplies!

                Kommentaar


                  "Me ollan rasisteja kaikki, kui vaan silmin katsotaan"

                  Ma jäin enne inzidenti magama. Aga Eduardost daivimist küll ei usu.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      velts, tavaliselt ütlen ma seda hr jyriööle, aga tegu on erandiga: mine m****
                      Tere tulemast klubisse, vello! Sellesse väheste valitute ühendusse ei pääse sugugi lihtsate jumalavallatute tegude eest, nagu on seda Wengeri ja tema poliitika teotamine ning igal võimalikul ja võimatul juhul klubi ebaedu üle kõhistamine. Järgmisel peerude kokkutulekul antud saavutuse eest sulle üks õlu minu kulul.

                      Aga et siis õhtul trennis näeme, sell? Ja enne Gala mängu paar õlut ka, eksju
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Woohoo. Klubisse saamine on tore. Me oleme seal kahekesi?
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Selle Eduardo teemale tahaks punkti panna. Vähemalt šotlased on vihaseks aetud.

                          Kommentaar


                            Vastik ja rõve mehike see Eedu. Kui vaid Leedsi parimad pojad niimoodi kukkuda oskaks

                            Ahjaaa, mul oli asja kah. Taanlane - NULL. Praad läheneb.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              ohh, see hooaja esimese vaieldava penalti hõng!
                              see on nagu esimese kevadel niidetud muru lõhn. nagu ööbikulaul südasuvises südaöises metsas. nagu majandusprognoos, mis osutub täpseks.
                              puhas nauding.

                              ja teie, klubikotkad, tehke mingi oma teema.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Vastik ja rõve mehike see Eedu. Kui vaid Leedsi parimad pojad niimoodi kukkuda oskaks
                                Mis selle Leedsi parima poja nimi oligi - Kewell vist. See oli ka korralik daivija.
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X