320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peamiselt ajalehtede kisa peale tehtud äärmiselt selgrootu ja debiilne otsus, sada protsenti nõus.


    aga no vähemalt sama naeruväärne on see osa (ehk siis pmtslt Wengeri sõnavõtu korrutamine):

    Algselt postitas Andy Gray
    For all we know Eduardo might have been touched by the keeper - and in the laws of the game you don't have to be hammered, there only has to be the intent to tackle for a foul to be awarded - or he may just have been trying to protect his leg he injured last year.
    In the modern game it is so difficult to decide if it is a dive - footballers travel at such a pace it only takes the slightest nudge to put them off balance. It is a really strange one for me.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      lugupeetud count

      siin sulle tutvumiseks foorumi reeglid.

      üldiselt on nii, et ma kustutan kõik su tehtud provotseerivad või muidu jäledad postitused siit teemast ja jõudumööda ka ülejäänud inglismaa jalgpalli alajaotusest lihtsalt ära. ja ära muretse, selleks on vaja teha vaid paar klikki. seega säästad ehk edaspidi end kirjutamise ja mind klikkimise vaevast?

      Kommentaar


        ega minu postituse kustutamine pArsenali paremaks ei tee Ja mis mõttega mult küsitakse mingeid selgitusi, kui need niikuinii ära kustutatakse :S ? väga veidrad vennad pugege hiireauku ja ärge daivige, mängige jalgpalli, seda meeste varianti!
        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          ega minu postituse kustutamine pArsenali paremaks ei tee Ja mis mõttega mult küsitakse mingeid selgitusi, kui need niikuinii ära kustutatakse :S ? väga veidrad vennad pugege hiireauku ja ärge daivige, mängige jalgpalli, seda meeste varianti!
          õige "mees" ütlema, tõmba oksa end debiil.

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            lugupeetud count

            siin sulle tutvumiseks foorumi reeglid.
            Tsiteerides viidatud teemast Martinit, kes on siin foorumis olulisem, kui kõik te tsensoritest fashistid:



            Go cunt, las need diverid värisevad! Tsensuur meid ei peata!

            P.S. Andy Gray - haha. Please, SW ärgem laskugem ikka nii madalale...
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              selles suhtes on foorum arvamuse avaldamiseks ikkagi tehtud.
              arvamus võib olla nii debiilne kui tahes, aga pole midagi teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                lugupeetud count

                siin sulle tutvumiseks foorumi reeglid.

                üldiselt on nii, et ma kustutan kõik su tehtud provotseerivad või muidu jäledad postitused siit teemast ja jõudumööda ka ülejäänud inglismaa jalgpalli alajaotusest lihtsalt ära. ja ära muretse, selleks on vaja teha vaid paar klikki. seega säästad ehk edaspidi end kirjutamise ja mind klikkimise vaevast?
                siis ehk sekkud ka As Roma teemasse, kus käib suvaline lahmimine hommikust õhtuni, aga ooo ei, seal ju räägitakse aind õiget juttu , eriti kasutaja "Uuu". Asi peaks ikka balanssis olema, kui mulle võib öelda mida sülg suhu toob, siis võin mina ka sellele vastata, või pead sa tõesti siin mingid nõukogudeaegset foorumit? Ma püüan võimalikult vähe roppusi oma postitusse sisestada, aga fakt jääb faktiks, et pArsenal ja Manu on ülehaibitud glory hunterite lemmik sohilaste kari ja kõik, seda ei saa sa kuidagi ära kustutada , isegi miljoni klikiga mitte
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  SW-d ei ole sul roma teema eest mõtet süüdistada, see ei ole tema modereerimise ala.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    siis ehk sekkud ka As Roma teemasse, kus käib suvaline lahmimine hommikust õhtuni, aga ooo ei, seal ju räägitakse aind õiget juttu , eriti kasutaja "Uuu". Asi peaks ikka balanssis olema, kui mulle võib öelda mida sülg suhu toob, siis võin mina ka sellele vastata, või pead sa tõesti siin mingid nõukogudeaegset foorumit? Ma püüan võimalikult vähe roppusi oma postitusse sisestada, aga fakt jääb faktiks, et pArsenal ja Manu on ülehaibitud glory hunterite lemmik sohilaste kari ja kõik, seda ei saa sa kuidagi ära kustutada , isegi miljoni klikiga mitte
                    Vaata, kasutaja cunt, sinu peamine probleem on see, et sa oled foorumi profiilis avaldatud andmete järgi 24, aga postituste järgi seda ei luba kuidagi.

                    JA et sulle mitte piinlikust valmistada, kustutavad altruistidest inglise vuti moderaatorid sinu sind ennast diskrediteerivaid postitused ainult su enda huvides. Kahjuks itaalia vuti foorumis on teised moded, nii et ole ettevaatlik, ja vaata, et sa seal midagi lolli jälle ei kriba. Edu!
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Vaata, kasutaja cunt, sinu peamine probleem on see, et sa oled foorumi profiilis avaldatud andmete järgi 24, aga postituste järgi seda ei luba kuidagi.

                      JA et sulle mitte piinlikust valmistada, kustutavad altruistidest inglise vuti moderaatorid sinu sind ennast diskrediteerivaid postitused ainult su enda huvides. Kahjuks itaalia vuti foorumis on teised moded, nii et ole ettevaatlik, ja vaata, et sa seal midagi lolli jälle ei kriba. Edu!
                      Enda andmete kärgi olen ka jah 24 ja äkki siis õpetd kuidas ma peaksin väljendama oma vastikust rahas suplevate ülehaibitud klbuide vastu? Või klubide vastu nagu pArsenal, kus põhimõtteliselt on kõik neegrid nigeeriast kellel on prantsuse pass ja "üks" inglane(nagu Inter kus Itaallased puuduvad)! Sellist jama on "natuke" raske seedida. Eriti veel seda nüanssi silmas pidades, et vähesed (loe: tõelised) Manu v pArsenali fännid suudavad oma meeskonna suhtes olla kriitilised. ala` et kui Manu sai Burnleylt pähe, siis oli see täiesti normaalne, sest platsil olid niikuinii kõik B meeskonna mehed ja üleüldse Manu mängibki niimoodi jne Sellist jama on "nati" raske lugeda. Või nüüd see Eduardo 101% daivimine, lihtsalt vaadatakse mööda otsitakse debiilseid vabandusi, selle asemel et tunnistada, JAH ta daivis ja loodame et ta enam nii ei tee ja karistus on igati vääriline. Ennem kui enesekriitiliseks siin ei muututa, siis ei kavatse ka mina mingitest roosadest lilledest rääkida, keegi peab teid ju ometigi maapeale tooma...
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Eduardo, Arshavin, Cesc, Bentner(kuidagi nii oli), Almunia, Vermaalen(vist) pole küll Nigeeriast. Äkki neid rohkem, ma ei tea.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Mis on sinu jaoks kriitika? Kisada "pask mäng" ühel ja "rõve daiver" teisel juhul? Loobid ise eeldusi õhku ja siis omistad need väited teistele. "Ärge hakake vabandama, et mehd vigased jne" - ainsa selleteemalise lause leidsin su enda postist. Mitte keegi teine pole seda Burnley kaotuse põhjenduseks toonud. Öeldakse, et masendav ja jama ja taktika ei toiminud. See, et United mängib hooaja algul niimoodi - aga ongi viimased paar aastat üle kivide ja kändude alustatud. Lõpptulemus on ikka liigavõit siiani olnud. Arsenali puhul - kalastamine, piinlik, häbiväärne, heaks ei kiida. Selliseid sõnu näen poolehoidjate postides. Ja kui samamoodi oleks antud kaks mängu bänni näiteks Tottile või ütleme sinu teisest lemmikmeeskonnast Spursist kasvõi Keane'ile, kas sa räägiksid siis täpselt samasugust juttu? Mulle jääb mulje, et sa vaatad mängu ja mingit olukorda, siis toimib umbes selline stsenaarium - ahaa, Rooney tegi koleda täkli, noh, niikuinii need manku fännid nüüd hakkavad teda kohe välja vabandama. Ja siis lähed foorumisse ja kirjutad, et see rõvedik oleks tulnud minema saata ja ärge üldse hakakegi siin mölisema, et ei ole nii. Kuigi keegi pole Rooney õigustuseks sõnagi öelnud. Ja siis on üllatus, et miks sulle halvasti öeldakse ja miks sina ei või kohe vastu räusata ja miks teistel ei ole enesekriitikat. Mõtle, kas äkki on natuke nii, ja siis mõtle, mida saaks teha, et nii ei oleks.

                          Ja noh, kuni sa kirjutad stiilis "fakt jääb faktiks, et..." ja siis tuleb sinna otsa sinu solvangutest kubisev isiklik arvamus, siis lihtsalt ära imesta, et sind ka mitte keegi tõsiselt ei võta. Sul on otse loomulikult õigus omada seisukohta, et Inglise klubid on sulle vastikud, aga kui sa käid seda lihtsalt iga mängu eel ja järel seletamas, siis mis selle point on? Arvad tõesti, et keegi muudab sinu jauramise peale oma arvamust? Kui sa kirjutad enne mängu, et noh, ManU saab täna niikuinii kotti - keda ja kuidas sa sellega täpsemalt "maa peale" tood? Ma küsisin ise sult korra, et mida tehti mängus sinu arvates taktikaliselt valesti. Vastuseks tuli ainult sedasama sisutühja jõminat, et rohkem oleks lööma pidanud ja üldse oli kõik sitt. Ime siis, et su vanuses kaheldakse, kui väidetavalt täiskasvanud inimene pole absoluutselt suuteline ennast argumenteeritult väljendama.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas count Vaata postitust
                            Või klubide vastu nagu pArsenal, kus põhimõtteliselt on kõik neegrid nigeeriast kellel on prantsuse pass ja "üks" inglane(nagu Inter kus Itaallased puuduvad)! Sellist jama on "natuke" raske seedida. Ennem kui enesekriitiliseks siin ei muututa, siis ei kavatse ka mina mingitest roosadest lilledest rääkida, keegi peab teid ju ometigi maapeale tooma...
                            Vot kus tuli tõe etalon välja meil. Äkki nimetad Arsenali 29 mängijast esindusmeeskonnast üheainsagi Nigeeriast pärit mängija (neegri) ???!!! Enne kui lahmid, mõtle natuke.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas count Vaata postitust
                              Enda andmete kärgi olen ka jah 24 ja äkki siis õpetd kuidas ma peaksin väljendama oma vastikust rahas suplevate ülehaibitud klbuide vastu? Või klubide vastu nagu pArsenal, kus põhimõtteliselt on kõik neegrid nigeeriast kellel on prantsuse pass ja "üks" inglane(nagu Inter kus Itaallased puuduvad)! Sellist jama on "natuke" raske seedida. Eriti veel seda nüanssi silmas pidades, et vähesed (loe: tõelised) Manu v pArsenali fännid suudavad oma meeskonna suhtes olla kriitilised. ala` et kui Manu sai Burnleylt pähe, siis oli see täiesti normaalne, sest platsil olid niikuinii kõik B meeskonna mehed ja üleüldse Manu mängibki niimoodi jne Sellist jama on "nati" raske lugeda. Või nüüd see Eduardo 101% daivimine, lihtsalt vaadatakse mööda otsitakse debiilseid vabandusi, selle asemel et tunnistada, JAH ta daivis ja loodame et ta enam nii ei tee ja karistus on igati vääriline. Ennem kui enesekriitiliseks siin ei muututa, siis ei kavatse ka mina mingitest roosadest lilledest rääkida, keegi peab teid ju ometigi maapeale tooma...
                              seda räägib siis roma fänn, kelle tiimis on "kogemata" üks itaalia passiga nigeerlane.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                [QUOTE=fitti;1075584]cuntQUOTE]

                                Ega betoonsegu kiiremini ära kuiva solvamise peale(sel puhul väike nime käänamine). jätke tema rahule ja ta jääb mingi aja jooksul vait, kui sa sõimad siin igat venda lahjalt öeldes sisutu ja lolli jutuga, ega siis sa neid kuidagi maa peale ei too, näitad end juhmimana välja kui seda oled ning tulemus on sama, sinu üle irvitatakse. Samuti jäi mind segama sinu väide justkui itaalaseid poleks interis, aga no see pole teema kus selle üle väidelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X