320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Tänane kohtunik oli ikka suhteliselt halb. Vana arvab, et mida rohkem kaarte ta lehvitab seda kõvem vend ta on.
    täitsa korralik partii oli minuarust

    Kommentaar


      Ega ma ka ei kurdaks, kui vile selgelt minu lemmiku poolel oleks ja annaks vaid minu lemmikule penalteid.

      Kommentaar


        Nagu eelpool öeldi, hoopis teistsugused 11 meest. Denilson, Song ja Diaby said keskel korralikult hakkama. Omavärav oli õnnetu, kuid Diaby suurune kolge peaks siiski olema võimeline kastis taolised olukorrad klaariks lööma. Aga muidu tundub, et suvine lisatreening on talle kasuks tulnud, võitles 1-1 olukordades tublisti.
        Gallas on heas hoos ja Verminaator oleks justkui inglise vuti jaoks loodud. Kaitseliin pole nõnda soliidselt juba päris mitu aastat tegutsenud, möödund aastaga ei passi võrreldagi.
        Aršavini olukord oli kindel pennal, aga vähemalt karistas kohe ära. Pärast seda, kui ta välja vahetati, muutus ründemäng kahvatuks, just loovuse poolest. Ühest Cescist, Rosickyst või Nasrist oli ehk puudust tunda.

        Unitedi avavärav jällegi...oli samuti pennal, aga mitte sellest ei taha ma rääkida. Kõik päevad pole vennad. Rooney tegi täpselt sama mida Eduardo päevi tagasi, vajuma hakkas ta ju juba enne kerget puudet. Käitunuks Almunia sarnaselt Borucile ja hoidnud käed tagasi... Ei vaidlegi, et kontakt oli olemas, aga kahjuks tõmabavad selles suures mängus ründajatel jalad liiga tihti nõrgaks.
        Eduardo keiss häiribki rohkem seetõttu, kuidas kõrgemad instantsid on otsustanud järsku korraldada avaliku ristilöömise. Kusjuures jään endiselt kindlaks oma arvamusele, et penalti oli kahe mängu kontekstis täiesti marginaalne, Celtic sai vist kokku mingi 1-2 lööki väravale. Ja sellisest olukorrast farss missugune, eriti vahvad olid järgmise päeva lehepealkirjad. Tahaks näha kuidas inglise press Suure G, Rooney või Youngi pildi alla suurelt "Cheat" kirjutaks. Topeltstandardid imevad. Kui ühele väänatakse kollase kaardi väärilise daivi eest kahe mänguline keeld, tahaks sama liini hoidmist näha ka edaspidi. Äkki kaoks see rõve komme mängust, unistada ju võib.

        Tagasi tänase juurde. Eelmine hooaeg võideti kodus Grove'l samuti kergelt vastu mängu käiku Unitedit 2-1 ja hooaja kontekstis ei muutnud see kottigi. Üldine mängupilt annab alust sellest hooajast midagigi loota. Härra ikka jagab asja.

        Kommentaar


          Kahju et see kord siis nii läks.
          Sai keegi aru mis sellel Arshavinil seal lõpus juhtus? Lihtsalt ei jõudnud enam ja tekkisid krambid?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Arshavin ei ole veel täitsa vormis jah. Jaksu pole nii palju, et terve mäng tööd rabada.

            Kahju, et eilne mäng nii läks. Väärisime 3 punkti, aga mis sa teed, kui nii ei lähe. Ka mina ütleks et kohtunik oli üsnagi ManU poolne, aga kui me ise poleks neid lollakaid vigu teinud siis oleks meil 3 punkti kindlad olnud. Kas ManU ise mitte ei löönud ainult 1 shot on goal? Eks me kodus pärast näitame neile koha kätte. Järgmine mäng Man City vastu ja sealt tuleb küll võit ära võtta.

            Kommentaar


              Algselt postitas Plague89 Vaata postitust
              Kas ManU ise mitte ei löönud ainult 1 shot on goal?

              shots on goal
              : 3-3
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Isegi mina sain Hiiu Pubi geniaalselt hea prae nautimise kõrvalt aru, et Rooney daivis..





                Toetagem 6+5 ja alla 18. aastaste transferide keelustamist. Väärtustagem jalgpalli, mitte raha.

                Parim laul

                Kommentaar


                  Arsenal oleks pidanud võitma .. noh pasem võitis .. juhtub järgmised mängud võtame oma

                  Kommentaar


                    Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                    Arsenal oleks pidanud võitma .. noh pasem võitis .. juhtub järgmised mängud võtame oma
                    Küsiks, et kelle poolt sa siis oled, kui Real ja AC Milan CL-i alagrupiturniiril madistama hakkavad või siis kumbki neist Arsenaliga mõnes teises ringis peaks kohtuma?

                    Kommentaar


                      Kuradi kahju, et nii läks.. Eks pöörame Emiratesil tulemuse ringi.
                      Headmeelt tegi see, et saadi suurepäraselt hakkama ka ilma Fabregaseta.

                      Kommentaar


                        Mu sada krooni läks nüüd, oleks võinud ikka wank and co. -le ära teha.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                          Kuradi kahju, et nii läks.. Eks pöörame Emiratesil tulemuse ringi.
                          Headmeelt tegi see, et saadi suurepäraselt hakkama ka ilma Fabregaseta.
                          ...ja Walcottita ja Nasrita ja Rosickyita ja Velata ja + veel Arshavini kesine vorm.

                          Esimese pettumusest üle saades mängisid mehed ju ülimalt hästi. Pärast 1:0 ei tundunud ManU väravat tulevat mitte kuskilt ja RvP oli lähedal hoopis 2:0 tegemisele. Ebaõnn lihtsalt röövis tulemuse.

                          Diaby küll lõi omavärava ,kuid tundus eile ikka väga hea olevat ja oli päris lähedal ka värava löömisele. Kenasti triblas 3-4 kaitsest mööda.


                          Kahju ,et Wilshere'le võimalust ei antud. Preseasonil oli noormeest nii heas vormis, et oleks küll võinud eile mängida.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas allarn Vaata postitust
                            Küsiks, et kelle poolt sa siis oled, kui Real ja AC Milan CL-i alagrupiturniiril madistama hakkavad või siis kumbki neist Arsenaliga mõnes teises ringis peaks kohtuma?
                            ilmselgelt glory hunter, läheb pubisse mängu vaatama siis ühes nurgas elab realile kaasa ja siis tatsab teisse paari nurka, vahetab fänni atribuutika ära ja elab teisele klubile kaasa.
                            Mäng oli kehvake manu poolt tõesti kuid see enam ei loe kuna kokku võttes loeb vaid kes punktid võtab ;/.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas allarn Vaata postitust
                              Küsiks, et kelle poolt sa siis oled, kui Real ja AC Milan CL-i alagrupiturniiril madistama hakkavad või siis kumbki neist Arsenaliga mõnes teises ringis peaks kohtuma?
                              Reali poolt olen La Ligas . Milani poolt olen Itaalias , Arsenali poolt olen EPL-is .
                              Muideks Champions Leagues olen kindlalt selle poolt , et see aasta Real võidaks enda kodustaadionil.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas F.Torres.Kakà... Vaata postitust
                                Reali poolt olen La Ligas . Milani poolt olen Itaalias , Arsenali poolt olen EPL-is .
                                Muideks Champions Leagues olen kindlalt selle poolt , et see aasta Real võidaks enda kodustaadionil.
                                Selge see, minu küsimus oligi just CL kohta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X