320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Arsenal\'

    a kus see kirjas on et Guti on Barcas???

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Arsenal\'

      Originally posted by cannavaro05
      a kus see kirjas on et Guti on Barcas???
      Kaarel seletas seda juba teemas Suvised üleminekud. Alguses oli Gutilepandud klubiks Barcelona, Robinho parandas ja SleepWalking vastavalt sellele ka muutis (jälgi postituste - ja nende muutmiste - aegu). Natuke loogikat ja jõuabki kohale.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Arsenal\'

        et siis dennise leping lõppes ja ei mingit märki selle pikendamisest.. inetu lugu tõepoolest. guardian pakub sportingut või mõnd tyrgi (?) klubi uueks koduks.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Arsenal\'

          kahju, aga samas oligi seda oodata. Minu lemmik kelle pärast ma Arsenali poolehoidjaks üldse sain. Ei tea kas lepingu pikendamata jätmise põhjus võiks olla palganumber mida Dennis soovib? Kui jah, siis kas tõesti suudab selle tingimuse täita mingi Türgi klubi? Ohh, eks näeb...
          Supplies!

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Arsenal\'

            dennise kontraht sai läbi jah aga pole vaja muretseda, on üsna tõenäoline, et ta varsti uue allkirjastab. ta olla isegi nõus 50% palgalangusega. pealegi on bergkamp korduvalt öelnud, et ta lõpetab karjääri arsenalis - ehk siis on 2 võimalust, kas tuleval hooajal gunner või üldse ei keegi. et siis ei ole kuigi inetu lugu.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Arsenal\'

              Rõõmustage mu Arsenali fännidest sõbrad

              Vieira \'signs new deal\'

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Arsenal\'

                Olex meil sõja aal selline arsenal old olex me venelased kyll mättasse löönud

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Arsenal\'

                  tore , nüüd veel väravavaht , kaitsja ja kluivert ja oleme omadega mäel

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Arsenal\'

                    Originally posted by malagar


                    tore , nüüd veel väravavaht , kaitsja ja kluivert ja oleme omadega mäel
                    kluivert ma küll kindel pole, et me sellesugust vajame. ründajate osalt - äkki polegi kedagi vaja. loodetavasti suudab kanu taastada oma paariaasta taguse vormi - sest ega oskused pole kuhugi kadunud, vaid enesekindlus. ning kui wiltordi ei müüda ... aga kaitsjat ja väravavahti on kindlasti vaja.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Arsenal\'

                      kanu käigu kuradile ja täiega , tema ja jeffers on kasutud rahasöödikud ainult

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Arsenal\'

                        Originally posted by malagar
                        kanu käigu kuradile ja täiega , tema ja jeffers on kasutud rahasöödikud ainult
                        ei ole nõus. jeffersi panus oli päris oluline mulluse hooaja teisel poolel - kui nägid mänge, siis lõi pidevalt teravusi ning ohtlikke olukordi jne. kanu ... i just love the guy

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Arsenal\'

                          eelkõige täpsustus, viera ei ole veel kuhugi allal kirjutanud. käivad veel läbirääkimised, mis pat\'i sõnade järgi kulgevad edukalt.

                          ning muidugi on kõik kuulnud juba \"uue superklubi\" soovist osta henry. alguses oli asi mu jaoks naljakas. tuleb siberist mees, kes nõus aastas 150 milli meeste ostudele kulutama. aga kui asi juba meie gunnereid puudutab, võtab tõsiseks küll. krt, ostabki järsku ära. raha on ju meil vaja ja mine sa tea, mida need vanad pässid seal highbury\'l otsustavad. see müük lõhuks aga kogu arsenali mosaiigi. spekuleeritakse juba peatsetest teistest lahkujatest

                          kas sellist chelseat me tahtsimegi ......?

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Arsenal\'

                            Originally posted by dakrazy
                            aga kui asi juba meie gunnereid puudutab, võtab tõsiseks küll. krt, ostabki järsku ära.
                            mnjah, nii nagu mina seda asja näen, on meil 3 meest, keda mingi hinna eest ei tohi müüa ja kellele arsenali mäng baseerub. ja siis on veel paar-kolm, keda jääks taga nutma. mu meelest ei tohiks kindlasti müüa campbelli, vieirat ja henry\'d. ka mitte roman chelseale. ka mitte £50M või ükskõik mille eest. kõik ülejäänud on vähem või rohkem asendatavad.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Arsenal\'

                              Et siis uuesti kuulujutud... Henry ei peaks mitte millegi eest mitte kuhugi minema, mitte tena. mitte homme.
                              samas oleks varsti selgumas Kewelli tee. kui siin ratsionaalselt kalkuleeritult kirjutada, siis: mida prset ta Liverpoolist otsib? et lehedal Leedsile?

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Arsenal\'

                                Originally posted by vare
                                samas oleks varsti selgumas Kewelli tee. kui siin ratsionaalselt kalkuleeritult kirjutada, siis: mida prset ta Liverpoolist otsib? et lehedal Leedsile?
                                Aga mida peaks ta Londonist otsima? Kohta vahetusmängijate pingil? Isiklikult poleks mul ka sellise variandi vastu midagi.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X