320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju ainult, et lõpus üks värav lasti lüüa. Kuid hea meel, et Nasri on tagasi ja ka Diaby sai värava kirja. Nasrit näeks jh rõõmuga Prantsusmaa koondises.

    Kommentaar


      Minu viga. Edasipääsu siiski veel ei kindlustatud, kuna belglased lõid kreeklasi. Viigist järgmises voorus piisab.

      Kommentaar


        Mis viigist, PURUSTAME KÕIK, mis ette jääb

        Kommentaar


          üldiselt oli meeldiv näha, et viimased 2-3 mängu väljakul uimerdanud ja vahelduseks sügavaid intervjuusid andnud venemaa kodanik jälle mängimise vastu huvi tundis, seda võrdlemisi tulemuslikult.

          2009/10 hooaeg: Pompey 4, Celtic 3, Wigan 4, WBA 2, Olympiacos 2, B'burn 6, B'ham 3, L'pool 2, Totts 3, AZ 4 ehk 10 kodumängu, 10 võitu, 33 väravat.

          Kommentaar


            Ja koos kaheksa võõrsil peetud kohtumisega teeb see 51 väravat. Kaotatud kaks, viigistatud kaks ja võidetud neli, nurisemiseks pole väga põhjust.
            Eilne oli igatahes ilus vaatepilt, kõik mängu puudutav põhiliselt juba eelnevalt välja toodud, seega ei hakka seda neljandat korda korrutama.
            Fabregasel näikse see hooaeg eriti hea minek olevat, Aršavin ka seetõttu võibolla pisut kahvatuks jäänud, ei liigu ju mäng niivõrd palju läbi tema. Mis ei takista samas igas mängus paar-kolm geniaalset driblingut või läbisöötu sooritada, eile oli neid kindlasti rohkem. Senikaua kui väravad tulevad igalt poolt mujalt pole miskit häda, küll satub ka venelane mingi vahe heasse hoogu.

            Kommentaar


              No eile tuli temalt vist kokku 3 assisti, nii et ma väga ei kurdaks

              Kommentaar


                ^Abiks kommentaar jälle.^

                Aga nõnda palju uudist, et Vaikne Ameeriklane omandas täna veel 200 osakut ja on nüüd 29,9% peal...

                Kommentaar


                  Kroenke increases stake in Arsenal Holdings to 29.9%

                  Kommentaar


                    29-30 aktsiat puudu 29,99% piirist.
                    Hill-Woodi osaluse osaline müük võiks ju näidata, et teise poole oht on reaalne ja tuleb tegutseda. Aga samas miks siis ei vormistatud suhet ametlikuks? Raha pole aga piiri peal on ka tore olla?

                    Kommentaar




                      Stanist

                      Aga jah loodetavasti ei anta Wengerile kunagi raha muidu ehitab jälle mingi meeskonna mis ei kaota kordagi 50+ mängu järjest

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                        Aga jah loodetavasti ei anta Wengerile kunagi raha muidu ehitab jälle mingi meeskonna mis ei kaota kordagi 50+ mängu järjest
                        49-mänguline kaotusteta seeria saavutati suurte rahade abil? Wengeril ei käi asjad niimoodi.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                          49-mänguline kaotusteta seeria saavutati suurte rahade abil? Wengeril ei käi asjad niimoodi.
                          Ma ei oelnud seda ju lihtsalt kui talle antakse natuke siis ma arvan, et ta ostaks veel noori ja voibla mone kogenuma ja kindlalt teeks veel haigema meeskonna...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                            Ma ei oelnud seda ju lihtsalt kui talle antakse natuke siis ma arvan, et ta ostaks veel noori ja voibla mone kogenuma ja kindlalt teeks veel haigema meeskonna...
                            tegelikult wengeril on raha praegugi, aga ta enamasti lihtsalt ei taha seda kulutada kuna pole vaja
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                              Ma ei oelnud seda ju lihtsalt kui talle antakse natuke siis ma arvan, et ta ostaks veel noori ja voibla mone kogenuma ja kindlalt teeks veel haigema meeskonna...
                              Summer Transfers 2009
                              In:
                              Thomas Vermaelen (£10m, Ajax)

                              Out:
                              Kolo Toure (£14m, Manchester City)
                              Emmanuel Adebayor (£25m, Manchester City)
                              Amaury Bischoff (released)
                              Rui Fonte (released)

                              plussi jäädi £30 miljoniga. Huvitav miks ta seda raha küll ära ei raisanud? City loogika järgi oleks sellise summa eest ju kindlasti mõne pingimehe klubisse tuua.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                                Summer Transfers 2009
                                In:
                                Thomas Vermaelen (£10m, Ajax)

                                Out:
                                Kolo Toure (£14m, Manchester City)
                                Emmanuel Adebayor (£25m, Manchester City)
                                Amaury Bischoff (released)
                                Rui Fonte (released)

                                plussi jäädi £30 miljoniga. Huvitav miks ta seda raha küll ära ei raisanud? City loogika järgi oleks sellise summa eest ju kindlasti mõne pingimehe klubisse tuua.
                                Jah sest meil on ju jube palju 30 milliseid pingimehi. Sellest ei saa aru, et äkki terve meeskond on enam vähem ehitatud ühe aastaga ja loomulikult kui nii kiirelt osta siis ei saa alati odavalt leida? Me oleks voinud ju oodata 10 aastat ja otsida odavalt eks ...Lisaks veel see, et koik teavad, et meil on raha ja juba sellepärast ei anta kergelt kätte kedagi. Enam muidugi sellist kulutamist ei tule ja ainult täiendatakse, kui moni mängija tuleb saadavale voi kui, keegi nagu Pato, Fabregas, Torres etc, kes voiks olla klubi näoks pikaks pikaks ajaks oleks voimalik ära napsata isegi kui see oleks hiigel summa eest. (ma motlen, et keegi sellise staatusega, mitte et üks nendest kolmest)

                                Ma ei moelnud seda, mida ma varem ütlesin solvanguna umbes nagu "Wenger vajab raha, et ehitada super meeskond" vaid, et jube moelda millise meeskonna ehitaks ta kui talle anda mingi 200 milli ja lasta koik ära kulutada(mitte, et see Stan hakkaks siin jubedalt raha sisse investeerima muidugi)... Ma tean, et Wenger on voitnud Premieri mitu korda ja samal ajal vist jäänud plussi oma transferitega kui ma ei eksi ja terve see aeg mänginud koige atraktiivsemat jalgpalli Inglismaal.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X