320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ai-ai milline värav Denilsonilt.

    Kommentaar


      ... ja willy on pärast kokkupõrget veel tükk maad koledam kui varem. loodetavasti piirdub kõik ainult koleduse suurenemisega. sellest saame delikaatselt vähemate lähiplaanidega üle.

      Kommentaar


        Gallas siiski teisel poolajal ei mängi. Silvestre tuli sisse.
        Kas ta hüppas Arshaviniga kokku või mõne belgia klubi poisiga? Ma olukorda ei näinud, kuna üritan kahte mängu korraga jälgida.

        Kommentaar


          Kõik pöidlad pihku, et taastub nädalavahetuseks põrutusest. Vastasel juhul on Senderosel oht kohtuda oma vana sõbra Drogba taskuga. Song ka ühe kollase kaugusel mängukeelust, Sunderlandi vastu õnneks midagi üles ei korjanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Kas ta hüppas Arshaviniga kokku või mõne belgia klubi poisiga?
            vene peaga jah. aga sellega ei juhtunud peale mõningase verejooksu miskit.

            Kommentaar


              Walcott oli masendav. Üritas kõiki ise ette võtta, kaotas palli. Seda juhtus vähemalt 7 korda selle aja jooksul, kui ta mängus oli. Denilson on kõvasti oma lööki treeninud, see on ainult hea. Kuid oleme ausad, väravavaht oleks pidanud selle ära võtma. Silvestre oli üllatavalt hea.

              Kommentaar


                Eboue oli minu silmis koos Songiga ühed parimad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Joks Vaata postitust
                  Walcott oli masendav. Üritas kõiki ise ette võtta, kaotas palli. Seda juhtus vähemalt 7 korda selle aja jooksul, kui ta mängus oli.
                  Las poiss harjutab, kui eduseis piisav. Tal see hooaeg ainult tunni jagu experience'i. Kuna isetuid meeskonnamägijaid on meil nagunii terve tiim täis, siis ongi midagi teistsugust juurde vaja. Kui tal kõik ilusti välja tuleks ei vinguks keegi.

                  Kommentaar


                    CLi alagrupiturniiri kaks viimast mängu ongi ju loodud selleks, et anda noortele rahvusvaheliste mängude kogemust ... täna said põhi-onud tirri lasta, kreekasse võib saata u-17 meeskonna. A no kui Gibbs ja Gallas enamvähem terveks jäid, on nädalavahetuseks ja venelaste võitmiseks taust loodud.

                    Kommentaar


                      Gibbs jalalaba mõraga kolm kuud audis. Kui mälu ei peta, siis olukorras sai pihta ning pärast näis valu tegevat vasak jalg, U21 mängus tingis vahetuse kannatada saanud parem jalg. Gallase ja Aršavini olukord ei tundu õnneks hull olevat.
                      Last edited by olegtoivo; 25.11.09, 00:36. Põhjus: väikesed täiendused

                      Kommentaar


                        täiesti perses, lihtsalt nii kergelt mängu lõpus 3 kuud -.-

                        Kommentaar


                          Jama lugu jah. Sunderlandi vastu ei tundunud Traore mulle kaitses eriti kindlana. Rünnakutel oli suhteliselt ok.

                          Kommentaar


                            Arsenali reservide treener võtab õppust Wengerilt :
                            On Fran Merida's dismissal...
                            To be honest I didn't see it and I can't see how the linesman has made one a red card and one a yellow card and it's spoiled the game.

                            Praegu siis pole ühtegi vasak kaitset , Traore läks opile. Kuidas Gallase seis on? Kui ta ka vigastatud siis vist Song keskkaitse.

                            Kommentaar


                              Mis opile Traore läks? See uudis mida mina lugesin rääkis sellest ,et Traore kavatseb hooajalõpus minna noaalla ,et eemaldada mõned kehamaalingud. Minu viga, kui olen midagi kahesilmavahele jätnud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                                Mis opile Traore läks? See uudis mida mina lugesin rääkis sellest ,et Traore kavatseb hooajalõpus minna noaalla ,et eemaldada mõned kehamaalingud. Minu viga, kui olen midagi kahesilmavahele jätnud.
                                minu viga, mul jäi kahe silma vahele , et hooaja lõpus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X