320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    mingi kihlvedu et arsenal novembri lõpuks tiitlijahist väljas? :P
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      mnjah, ei taha küll erilise pessimistina kõlada aga ... tiitel on nüüd läinud vist küll.
      See on umbes nagu öelda, et kurat Jessica Alba abiellus, mul ei ole nüüd temaga shanssi. Mõtetu on endale seada ebareaalseid eesmärke. See et Arse hooaeg saab olema relegatsioonilahing (ok, nimetagem seda siis võitluseks CL koha pärast, kõlab palju parem), oli ikka suhteliselt selge algusest peale. Põhimõttelisele olete nagu Hull või Wigan või Portsmouth, ainunlt kõrgemal tasemel.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Kuskil lugede komme jäi silma midagi taolist, et krt, Wenger võiks juba arusaada, et mõistlik oleks plaanides ja strateegiates mitte arvestada RVP-ga kui põhimehega vaid sellise hea lisana kui ta saadaval on.

        Ise hakkasin mõtlema,et kumb kuulsatest "klaasikaksikutest" karjääri jooksul rohkem on olnud terve -kas Robben või Persie ?
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Van Persie klaasmehe jutt on ikka küllalt tobe käibetõde. Igasugu tüütud pisivigastused jäid ülemöödunud hooaega ja nende põhjustest on korduvalt räägitud. Eelmine aasta möödus ilma eriliste viperusteta mistõttu ka mänguline pool paranes ja tunnustuseks aasta mängija tiitel. Seekordne algus tõotas veel paremat aga paraku juhtus nõndamoodi. Sellise kukkumise ja täklingu peale oleks enam-vähem iga ründaja pikemaks ajaks auti jäänud, klaasist või mitte.

          Kommentaar


            kui arsenal on wigan kõrgemal tasemel, siis mida ütleb see tottingtoni kohta ...

            Kommentaar


              Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
              kui arsenal on wigan kõrgemal tasemel, siis mida ütleb see tottingtoni kohta ...
              Esiteks, Liian Tõnisson on ilusam kui Valve Kirsipuu (või oli see vastupidi, analoogia on sama).

              Teiseks, vaata turniiritabelit banaan...
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                Teiseks, vaata turniiritabelit banaan...
                millist? selle hooaja lõpptabelit? eelmise hooaja oma? aasta varasemat? lappasin esimese hooga kohe viimased 10 aastat läbi. lähen veel kaugemale tagasi?

                Kommentaar


                  Ma mõtlesin loomulikult käesoleva hooaja lõputabelit. Ole hea saada mulle ka link, ajame Spordiennustuse pankrotti.

                  Tabeli seisuga Monday, 30 November 2009 11:10 UK leiad siit:

                  Find out which football teams are leading the pack or at the foot of the table in the Premier League on BBC Sport
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                    Tabeli seisuga Monday, 30 November 2009 11:10 UK leiad siit:

                    http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...le/default.stm
                    game in hand, sir, game in hand!

                    Kommentaar


                      Isegi minul hakkas eile natuke kurb mingi moment. Aga ainult hetkeks, sest siis tuli silme ette austet foorumikasutaja vandersell koos kaasfännidega kohapeal staadionil valimatult ropendamas. Loodetavasti ei lahkunud ta koos enamusega peale Drogba teist väravat. Kallis pilet kehtib ju ikkagi seansi lõpuni. Aga jah, paraku meenutas Arsenali rünnak peaga vastu seina jooksmist. Chelsea hoidis keskelt kindlalt kinni, rünnak sunniti äärde ning sealt tulnud tsenderdused klaariti kergelt. Eduardo on oma parimate päevade hale vari ning kui aus olla, siis sellise taktika jaoks pole ta tipuründajana kindlasti parim lahendus.
                      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                      Kommentaar


                        Arvasin siiamaani, et ainult itaallased oskavad nii kaitsta, nagu Chelsea eile, sest see on nende DNA-s. Aga tuleb välja, et itaallasest juhendajast piisab. Vaadates Chelsea suurepärast kaitsemängu, tuli mulle meelde Kivisilla möga kompaktse tuumiku tsooni kokkutõmbumisest vms. Antud juhul iseloomustas see olukorda üsna ideaalselt. 5+ sobib igati selle sajamehelisekaitseliini hindeks.

                        Sagnal polnud just parim päev, tüüp oli viimaste mängude resultatiivsetest söötudest pimestatud ja andis järjekindlalt kõrgeid tsederdusi. Ning mõlemad väravad mängust tulid samuti tema äärelt. Willy muidugi ei suutnud kummagi värava puhul Drobgat ise mitte vähesel määral "markeerida".

                        Üleüldse ei meeldinud mulle Denilsoni naasemine. Mitte, et ta masendav oleks olnud, aga Fabregas mängib ALATI tema kõrval alla oma võimete.

                        Ja kibe iroonia ründeliini kohta on see, et meil oleks sinna tippu vaja just Drogbat või Anelkat.

                        Kommentaar


                          Nagu keegi ennist mainis, oli keskelt Chelsea liinid ikka päris kinni topitud, mäng pidi suunduma äärtele. Äärtelt tulevad ju enamasti tsenderdused, aga no mis sa hakkad peale, kui kastis 170cm vennad pea 190cm vastu?! Vello, meil on mäng varuks esiteks, teie saite ikka haledalt vastu kotte, enne mõtle, kui hakkad laimama. Kuigi, fänlus ongi selliseks juba kujunenud aegade algusest...


                          // Gignaci, või Chamakhi ei tooda jaanuaris, võib asi natuke nutuseks kiskuda, kui keegi veel peaks ründajatest vigastada saama.

                          Kommentaar


                            End of November 2008: Played 15, Won 8, Drawn 2, Lost 5, conceded 19 goals

                            End of November 2009: Played 13, Won 8, Drawn 1, Lost 4, conceded 18 goals

                            Kommentaar


                              Tunnistan, et minu arvamus põhineb videokokkuvõtetel, mitte täismängudel, aga Chamakh tundub minu jaoks pigem Aliadiere'i tüüpi ründajana, kes antud situatsioonis mingit erilist kasutegurit ei tooks. See, et poiss Prantsusmaal 25m jooks - värav või tsenderdus - pealöök - värav näitab , - ei tähenda, et Vidic ja Terry teda ära ei lükkaks. Usun, et Eduardo lammutaks Bordoos täpselt sama hästi kui tema. Juurde oleks vaja pigem lihasmäge, nagu a la Vieri kunagi oli.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas erxx Vaata postitust
                                Tunnistan, et minu arvamus põhineb videokokkuvõtetel, mitte täismängudel, aga Chamakh tundub minu jaoks pigem Aliadiere'i tüüpi ründajana, kes antud situatsioonis mingit erilist kasutegurit ei tooks. See, et poiss Prantsusmaal 25m jooks - värav või tsenderdus - pealöök - värav näitab , - ei tähenda, et Vidic ja Terry teda ära ei lükkaks. Usun, et Eduardo lammutaks Bordoos täpselt sama hästi kui tema. Juurde oleks vaja pigem lihasmäge, nagu a la Vieri kunagi oli.
                                lihasmägi poisid pole enam moes maailmas, ja ega wengeril pole nendega kunagi häid suhteid väga olnud, võimsust ja agressiivsust oleks ikkagi vaja rohkem keskväljale ja kaitseliinigi, arsenali keskkaitse paar on ma pakun et liiga üks lühemaid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X