320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas erxx Vaata postitust
    Tunnistan, et minu arvamus põhineb videokokkuvõtetel, mitte täismängudel, aga Chamakh tundub minu jaoks pigem Aliadiere'i tüüpi ründajana, kes antud situatsioonis mingit erilist kasutegurit ei tooks. See, et poiss Prantsusmaal 25m jooks - värav või tsenderdus - pealöök - värav näitab , - ei tähenda, et Vidic ja Terry teda ära ei lükkaks. Usun, et Eduardo lammutaks Bordoos täpselt sama hästi kui tema. Juurde oleks vaja pigem lihasmäge, nagu a la Vieri kunagi oli.
    loe mu jutt uuesti läbi.

    Kommentaar


      Aitäh soovituse eest - lugesin sama, mida eelmine kordki. Mängu nägin isegi.
      Videokokkuvõtete all pidasin Chamakhi silmas.

      Kommentaar




        Whinger on ikka t2itsa aru kaotamas...sellist jama on raske kommenteerida.

        Kommentaar


          Ilma tõlgendusteta Wengeri intervjuu
          Igaühele oma, nagu ikka.

          Kommentaar


            Huvitav kas ma olen ainuke, kes neid intervjuusid lugedes hakkab "prantsuse keelse aktsendiga" kaasa ümisema... “I believe at ze moment zey are in a very ztrong pozition..."
            "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

            Kommentaar


              Kõtt, luuserid!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kõtt, luuserid!
                Ajad Arsenali fänne nende oma foorumist minema?

                Kommentaar


                  Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                  Ajad Arsenali fänne nende oma foorumist minema?
                  humoorikas nagu tuumasõda.

                  Kommentaar


                    Active in transfer market
                    "I didn't feel we were in the need to buy anybody but we will be out on the market that is for sure now. However we will only make a decision if it suits us."

                    Tal vist on antud 40 milli kanti raha kui tahab kulutada. Mõni ründaja tuuakse kindlasti sisse. Äkki leiab mõne toorest täis kaitsva pooliku ka.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
                      humoorikas nagu tuumasõda.
                      kustutasid ära, aga siis mõtlesid, et liiga hea huumor, et mitte jagada?

                      Aga mitte sellest ei tahtnud ma ainult kirjutada. Kui nüüd oma kastist välja tulla ja asja natuke laiemalt vaadata, siis eks teil mingi koll sinna ette ära kuluks. Just selline ala Carltoni sugune vend, kes suudaks õhus ja maas mängida. Aga vaevalt arseen mingi valmis tehtud inglase klubisse tooks. Pigem kaldub pilk sinna Prantsuse poole ikka.

                      Kommentaar


                        Üks küsimus siiski enne mängu, Arsene. Kus on Walcott, kus Eduardo? Ja miks?

                        Kommentaar


                          Keegi on mingi magneti toppinud sinna üles ristnurka või? Kolm kotti järjest täpselt samasse kohta.

                          edit: ja näed, tänase mängu järel saab lõpuks ometi öelda, et

                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Päkapikkudega ei võida midagi. Teise väravani polnud ju hullu, aga sama jama nagu ikka viimastes mängudes- peale ei suudeta lüüa. Olgugi et v persie täna poleks mänginud nagunii, puudub mees kes suudaks palli vastaste kastis või selle lähistel hoida ja ka sööta.

                            Egas midagi, jääb üle loota, et 32. november oli viimane selle kuu päev...
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Dzeko, Gignac, Remy ...

                              City vastu läks nagu pidi, üle ei dramatiseeri - "boys against men" kohe päriselt. Suht ime oleks olnud loota et meie reserv täiskooseisus premi top6 meeskonda võidab.

                              Palju parem oli Arsene ja Hughesi omavaheline "võitlus" ja peale mängu Arsene keeldumine kätt surumast Intriig peab olema!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Dzeko
                                oh yes yes yes

                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Gignac, Remy
                                oh no no no

                                Kommentaar

                                Working...
                                X