320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei tahaks ei seda balotellit ega ka bojani näha, mõlemad on ilmselgelt ülehinnatud mängijad. kuid üha selgemini on wenger ka ise mõista andud, et tuuakse jaanuaris õks ründaja, näis siis kes.

    Kommentaar


      Algselt postitas acca Vaata postitust
      Rumal küsimus.
      Tegelt vä?

      Kas te ise ka teate kui kaua staadioni ehitamise haavu lakute või mida vi**u?



      PS: Carlton Cole!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
        ei tahaks ei seda balotellit ega ka bojani näha, mõlemad on ilmselgelt ülehinnatud mängijad. kuid üha selgemini on wenger ka ise mõista andud, et tuuakse jaanuaris õks ründaja, näis siis kes.

        balotelli kohapealt olen ma nõus aga no bojan nüüd küll ülehinnatud pole. pigem ikka vastupidi.
        ründaja kohapealt ma arvan et henry tuleb tagasi.

        Kommentaar


          ee wenger kuskil intekas mainis just, et otsitakse maailma tasemel ründajat, kes saaks ka meistrite liigas neid aidata.

          Kommentaar


            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
            ee wenger kuskil intekas mainis just, et otsitakse maailma tasemel ründajat, kes saaks ka meistrite liigas neid aidata.
            Sellel juhul langevad Dzeko, Bojan, Balotelli ja Chamakh välja.
            Bojan ei aitaks hetkel küll eriti, kuna ta on veel paar senti lühem ka Eduardost ja Velast. Balotelli ego on aga nii suur, et ei mahuks meeskonda ära. Võib tekkida käärimist meeskonnas.

            Wenger juba mainis, et Arshavin sai tipuründajana hakkama ja ta kavatseb teda veel seal kasuta. Kui ta on edukas ka järgmistes mängudes, siis Wenger kindlasti leiab, et polegi kedagi jaanuaris vaja muretseda.

            Kommentaar


              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
              Tegelt vä?

              Kas te ise ka teate kui kaua staadioni ehitamise haavu lakute või mida vi**u?



              PS: Carlton Cole!
              Lakume mõned ajad veel. See on suur asi et me sellise staadioni ära ehitasime ... vaata mis seisus ühes teises linnas ollakse.

              Pealegi, meil on raha - lihtsalt meie manager ei kuluta seda mõtlematult kuna meie teenime oma raha ise mitte ei saa seda sugar-daddylt
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Wenger juba mainis, et Arshavin sai tipuründajana hakkama ja ta kavatseb teda veel seal kasuta. Kui ta on edukas ka järgmistes mängudes, siis Wenger kindlasti leiab, et polegi kedagi jaanuaris vaja muretseda.
                see tundub kõige reaalsem varjant jah

                Kommentaar


                  Carlton Cole oleks kõige parem ost, kuigi ta on praegu vigastatud umbes jaanuarini (samal ajal saab Bendtner terveks), sest ta saab Cl-is ka mängida ja tal Premier League kogemusi kenasti. Just sellist mängijat nagu Cole on praegu vaja. Balotelli saab ainult Fabregase vastu ja kui Fabregas läind , siis on p*****.

                  Kommentaar


                    Käisin just arsenali kodukal ja nää ljunberg on tagasi tiimi toodud , keegi teab mis vormis vend on ja kuidas tal läinud on , saab veel hakkama ? intervjuus räägiti et on stoke vastu rivis aga teda polnud kuskil
                    FC Arsenal

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Ljungberg tuli vaid oma vana klubi vaatama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas #98 Vaata postitust
                          Käisin just arsenali kodukal ja nää ljunberg on tagasi tiimi toodud, intervjuus räägiti et on stoke vastu rivis aga teda polnud kuskil



                          Küsimus veel ka siis selline: kui ma tahan Arsenal - M.City mängu minna vaatama aprillis, kas mul oleks targem astuda red memberiks ja netist pilet soetada või kohapealt osta? Jõuan Londonisse mängueelse päeva õhtul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                            Küsimus veel ka siis selline: kui ma tahan Arsenal - M.City mängu minna vaatama aprillis, kas mul oleks targem astuda red memberiks ja netist pilet soetada või kohapealt osta? Jõuan Londonisse mängueelse päeva õhtul.
                            Kui sa seda teed lähed, siis



                            Red member sellisele mängule päris kindlasti piletit ei saa. Kohapealt veel vähem. Sul peab olema kas a) tutvusi või b) raha, et hangeldajalt osta.

                            Oli endalgi nimetatud mäng mõtetes, aga loobusin kuna sellega kaasnevad kolm takistavat tegurit.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                              Red member sellisele mängule päris kindlasti piletit ei saa. Kohapealt veel vähem. Sul peab olema kas a) tutvusi või b) raha, et hangeldajalt osta.

                              Oli endalgi nimetatud mäng mõtetes, aga loobusin kuna sellega kaasnevad kolm takistavat tegurit.
                              Kas sa oled muidu käinud mängul? 100 naelaga peaks hakkama saama kui hangeldajalt osta? Ma ühe iirlasega rääkisin, ta ütles, et staadioni ees on palju inimesi kes oma pileteid müüvad, samuti saab osta ka lehest ja kuulutuste kaudu.

                              Kommentaar


                                Vot ei tea, pole toutide käest kunagi ostnud. Samuti pole muid sinu poolt mainituid teid kasutanud, ei kujutagi ette, mis lehes kuulutada. Samas pigem on jäänud mulje, et suurte mängude eel on rohkem piletite küsijaid kui pakkujaid.

                                Kokkuvõttes ei oska hinnata, kas 100 naela on piisav.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X