320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Oleks selle Hulk'i õige nimi Bruce Banner siis ma usuks sind. Aga ta nimi ei ole Bruce nii, et ei tule mingit tapmist.
    count sa võid toredasti oma Itaalia teemadesse tagasi minna. Vahepeal oli juba hea rahulik siin.

    Kommentaar


      count loodab ikka mõne individuaalauhinna vähemalt see aasta võita, klubitasandilt lähikümnendil nagunii midagi loota pole.

      Aga nii Euroopas, kui ka koduliigas on Arsenal vist Unitediga segamini aetud. Kui premmis üks mängudekolmik välja jätta, siis hooaja viimane kolmandik on endiselt väga mahe.
      Fabregast kardetavasti mõned mängud ei näe, kuigi hetkeprognoos on optimistlik. Need misiganeskõõluse vigastused on tavaliselt mingi paarinädalane mats. Õnneks jällegi fikstuurid pole kõige jubedamad, kui lillad välja jätta, kes kõiki "suuri" sel aastal korralikult kollitanud.

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        Mis sa arvad et see loos teid kuidagigig säätab ve? Arsenal on üks suurimaid "jalgpalli" häbiplekke! Porto lammutab teid laiali nagu väikseid lapsukesi. Ei aita teid teie sohilapsed, ega muidu lambakari. PORTO ! PORTO! PORTO!
        Kui me kodus Portot kolmega võidame, siis palun teeme nii, et sa siia teemasse enam KUNAGI ei tule, olgu?

        Kommentaar


          Algselt postitas count Vaata postitust
          Mis sa arvad et see loos teid kuidagigig säätab ve? Arsenal on üks suurimaid "jalgpalli" häbiplekke! Porto lammutab teid laiali nagu väikseid lapsukesi. Ei aita teid teie sohilapsed, ega muidu lambakari. PORTO ! PORTO! PORTO!
          Ja Premieri tiitli eet voitlevad see aasta Tottenham ja City?

          Kommentaar


            Algselt postitas homeworld Vaata postitust
            Hulk tapab ära teid
            Hulk kusjuures polegi hetkel Porto esiründaja. hoopis teravam ründepaar on välja käia- Falcao-Varela
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Algselt postitas count Vaata postitust
              Mis sa arvad et see loos teid kuidagigig säätab ve? Arsenal on üks suurimaid "jalgpalli" häbiplekke! Porto lammutab teid laiali nagu väikseid lapsukesi. Ei aita teid teie sohilapsed, ega muidu lambakari. PORTO ! PORTO! PORTO!
              Count sa kunagi läbus otsisid Maski tõelist isikut. Ma usun, et me kõik tahaks teada su isikut. Ma lihtsalt tahaks näha kui loll võib üks inimesenägu olla. Kui tahad võime teha läbusse teema ja arutada sohilaste teemal pikemalt, praeguseks olen ma Arsenali teemas piisavalt läbustanud.

              Kommentaar


                Algselt postitas count Vaata postitust
                Arsenal on üks suurimaid "jalgpalli" häbiplekke!
                Ma kunagi palusin, et sa selgitaksid ennast. Siis sa ei reageerinud minu palvele. Ehk siis seekord?

                Aga üldiselt ma jõudsin sind juba ignoorist välja tõsta. Paraku tundub, et sa oled samasugune tropp nagu ennegi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                  Ja Premieri tiitli eet voitlevad see aasta Tottenham ja City?
                  Tiitli eest ikka võitlevad Chelsea , City ja Spurs...aega veel kahel viimasel on...või ei ole enam? :O
                  Ja mis siin viimane küsija minu identideeiga peale hakkab? Ega see ju pArseanali paremini mägnima ei pane. Ega see sealt neegreid vähemaks ei võta. Ja ega see ka viimati Olympicol saadud 0:1 kaotust tagasi ei tee

                  Edit: Shermann, ma omastarust seletasin pikalt ja laialt oma ebasümpaatiat selel saasta vastu (loe : Arsenal), ma ausalt ei viitsi jälle pikak kirjandit kirjutada, aga kui viitsid otsida kuskil sept. kuu postides, siis peaks ka migni vastuse leidma, kui ei , siis ma paremini vastata ei oska...
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Tiitli eest ikka võitlevad Chelsea , City ja Spurs...aega veel kahel viimasel on...või ei ole enam? :O
                    Ja mis siin viimane küsija minu identideeiga peale hakkab? Ega see ju pArseanali paremini mägnima ei pane. Ega see sealt neegreid vähemaks ei võta. Ja ega see ka viimati Olympicol saadud 0:1 kaotust tagasi ei tee

                    Edit: Shermann, ma omastarust seletasin pikalt ja laialt oma ebasümpaatiat selel saasta vastu (loe : Arsenal), ma ausalt ei viitsi jälle pikak kirjandit kirjutada, aga kui viitsid otsida kuskil sept. kuu postides, siis peaks ka migni vastuse leidma, kui ei , siis ma paremini vastata ei oska...
                    misasi on "pArseanal"? kas arsenalis on neegreid protsentuaalselt rohkem kui teistes meeskondades? kas neegrid ei või jalgpalli mängida? kas "olympiacol" reserviga ja grupi võitnuna saadud kaotus on mingi asi mille üle arsenali vastased ennast öösel magama onaneerivad?

                    ning ma ausalt ei mäleta et sa oleks adekvaatselt ära selgitanud miks on arsenal hullem oma meetoditelt kui teised euroopa tippmeeskonnad siis näiteks. või sinule miskipärast sümpaatne spurs? valgustad ehk meid miks ntx spurs kellel on meekonnas 1? oma kasvandik (Ledley "i have no knees" King) on parem kui Arsenal.

                    ootan huviga
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ega see ju pArseanali paremini mägnima ei pane.
                      Mis suhtes Arsenal mängib halvasti? Oled sa sel hooajal üldse mõnd Arsenali mängu vaadanud? Praegu mängitakse üldjuhul suhteliselt ilusat jalgpalli, kus põhirõhk pannakse söödumängule.

                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ja ega see ka viimati Olympicol saadud 0:1 kaotust tagasi ei tee
                      Arsenal
                      Lukasz Fabianski (24 aastat vana)
                      Kerrea Gilbert (22 aastat vana)
                      Kyle Bartley (18 aastat vana)
                      Mikael Silvestre (c) (32 aastat vana)
                      Thomas Cruise (18 aastat vana)
                      Aaron Ramsey (18 aastat vana)
                      Alex Song (22 aastat vana)
                      Fran Merida (19 aastat vana)
                      Jack Wilshere (17 aastat vana)
                      Theo Walcott (20 aastat vana)
                      Carlos Vela (20 aastat vana)

                      Meeskonna keskmine vanus oli alla 21! Mida Romal vastu panna on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                        Mis suhtes Arsenal mängib halvasti? Oled sa sel hooajal üldse mõnd Arsenali mängu vaadanud? Mida Romal vastu panna on?
                        Viimane mäng mida algusest lõpuni jälgisin oli Chelsea mäng, mille imesite vilinal ära, silmad tegi kohe märjaks
                        Ja kui nüüd ajalugu uuesti meenutada, siis esimese mängu te selles kaheksandik finaalis võitsite kodus 1:0 , penaltist saadud värav jne. JA sa tahad öelda et te tulite Olympicole oma 1:0 eduseisus, mis niigi pooleldi kohtuniku abiga saadud, 21 aastaste vendadega võitma? OK , kui see kudiagigi loogiline tundus, siis ok.(olete seda ju teindu ka Carling Cupil Chelsea vastu). Aga vastu panna oli tol päeval pool vigast meeksonda, 120 minutit jooskid platsil põlvevigastustega Totti ja Pizzaro, mõlemal jalad kinni plaaditud, aga ikkagi tulid väljakule, sest võita oli vaja...aga kui pArsenal Meistrite Liiga kohtumisi sellise tuimusega võtab, siis ok, ei oska kohe sellist idiootsust kommenteeridagi...
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                          Thomas Cruise (18 aastat vana)
                          Korraks mõtlesin, et see Katie Holmes'i mees.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Ja siin väike meeldetuletus Shermanile, kes Arsenali eest siiski väljakul käisid tol päeval : http://uk.eurosport.yahoo.com/footba...al-269745.html
                            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                              misasi on "pArseanal"?
                              kas arsenalis on neegreid protsentuaalselt rohkem kui teistes meeskondades? kas neegrid ei või jalgpalli mängida?
                              kas "olympiacol" reserviga ja grupi võitnuna saadud kaotus on mingi asi mille üle arsenali vastased ennast öösel magama onaneerivad?

                              ning ma ausalt ei mäleta et sa oleks adekvaatselt ära selgitanud miks on arsenal hullem oma meetoditelt kui teised euroopa tippmeeskonnad siis näiteks. või sinule miskipärast sümpaatne spurs? valgustad ehk meid miks ntx spurs kellel on meekonnas 1? oma kasvandik (Ledley "i have no knees" King) on parem kui Arsenal.

                              ootan huviga
                              Tähendab, veelkord: Ma olen neile ja ka teistele küsimustele juba ammu vastanud, kui vastused pole meeldinud, ei saa rohkem aidata, ei viitsi kirjandit kirjutada,. Ehk härra Mask mäletab neid vastuseid, kelelgile ma neid ju ometigi trükkisin.
                              JA endateada pole ma kuskil tituleerinud ennats ei Chelsea , City ega Spursi fänniks. Pigem loodan et kogu see raha mis on Chelseal ja Cirtyl hävitab igasuguse maine , mis veel inglsimaa klubidel alles on ja Spurs oli sinna edetabelisse topitud, kui minu aravtes tõesti üks parimaid INGLISMAA meeskondasid (Arsenal ja co. on inglise kodakondsusest iga väga kaugele pannud, nad on sama inglsimaa kui Inter on Itaalia).
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                ok selge, ühesõnaga sa oled põhimõtteliselt selle vastu et jalgpall globaliseerub. sina soovid et enamus riikide meistrivõistlustel mängiks suuremas enamuses selle riigi kodanikud

                                aga kuna globaliseerumine toimub niikuinii ja me ei saa sinna mitte midagi parata siis kas poleks mitte lihtsam vabaneda mõttetust vihast oma sees ja asjaga leppida? mis numbrist algab see % "võõrleegionäre" kui sa tembeldaksid roma "sohilasteks"?
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X