320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kui aus olla, siis see on parim värav, mida ma üldse näinud olen

    Kommentaar


      See puude on puhas geenius

      Paar päeva siis transferhullusekuuni ja ootan juba põnevusega keda siis Arsene meile ette ja taha toob. Ise olen mitmel korral Wigani mänge jälgides mõelnud et tegelikult oleks Hugo Rodallega ka täitsa okei variant. Selliseks kohatäitjaks nö. Robini tagasitulekuni. Suht jõuline mängija ja mõnikord teeb sitast saia ehk lööb olematust olukorrast individuaalselt ära. Wigani suguses satsis 7 väravat praeguseks pole ju väga halb näitaja - parema service'i juures suudaks ehk rohkemgi. Lisaks ka premi kogemus olemas et poleks nagu Gignac või Remy kes peaks hakkama liigaga kohanema. Ainuke miinus et vb. me otsime natuke pikemat kui tema ja Arsene ei toimeta just kohalikul turul ka tihti. Ning eks Wigan oskaks küsida ka tema eest ... sama raha eest tuleks ilmselt juba Gignac või Chamakh.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        arsenal.comist lugesin et Arsene võib ka poolkaitsja sisse tuua.

        Kommentaar


          Bendtner veel 3 nädalat väljas.
          Rodallega on Wiganis suht hästi hakkama saanud, ma loodaksin teda Arsenalis näha, aga eriti ei usu et Wenger teda nii kõrgelt hindab.

          Kommentaar


            Arsenal team in full: Almunia, Diaby, Sagna, Vermaelen, Nasri, Eduardo, Gallas, Ramsey, Song, Arshavin, Traore

            SUBS: Merida, Fabianski, Wilshere, Silvestre, Vela, Rosicky, Eastmond

            Kommentaar


              Mul pohui pea asi,et Song värava lõi (Y)

              Kommentaar


                Diabyst hakkab asja saama, lõpuks :]

                Kommentaar


                  Algselt postitas MatiLume Vaata postitust
                  Mul pohui pea asi,et Song värava lõi (Y)
                  Mul on ka üliheameel, et Song kolli kirja sai, ta on selle ära teeninud ning just enne ANC'le minekut motivatsiooniks. Well done Gunners.

                  Kommentaar


                    Song on ühe aastaga ikka kõva arengu läbi teinud. Tuleb taas tõdeda, et Wenger knows.

                    Kommentaar


                      Diaby on tubli olnud aga ennem ma tema kohta "asja saama" ikkagi ei julge öelda kui ta samal tasemel sama pikalt paneks nagu Song terve esimese poole pannud on. Kui lõpuni latti langetamata ära paneb siis võib temagi profile'i peale "Wenger Knows" templi lüüa.

                      Täna kahjuks ei saanud mängu aktiivselt jälgida aga silmanurgast vaadatu oli väga kena ja väravad olid ilusad. Eriti hea meel lööjate üle - kõigil meestel oli seda boosti vaja.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vello99
                        pederastid
                        Kukemuna...

                        Kommentaar


                          Arsenal have reportedly completed the £3.5 million signing of Brazilian striker Wellington Silva.

                          The 16-year-old, who plays for Fluminense, will not join up with his Arsenal team-mates until his 18th birthday in January 2011 due to FIFA regulations.

                          Kommentaar


                            Kas tänasest avanes Transfer Window ?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Arteta Vaata postitust
                              Kas tänasest avanes Transfer Window ?
                              jup, täna ta avanes

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                                Arsenal have reportedly completed the £3.5 million signing of Brazilian striker Wellington Silva.

                                The 16-year-old, who plays for Fluminense, will not join up with his Arsenal team-mates until his 18th birthday in January 2011 due to FIFA regulations.
                                16. aastase eest 3,5 milkut... loodan tõesti, et see summa ennast õigustab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X