320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    peaks ka Evertoni vastu platsile saama.

    Kommentaar


      Transfer gossipit ka natuke (Natuke nalja on ka siin ikka sees):
      Väidetavalt signitakse Sol, leping kehtiks selle hooaja lõpuni. Aga ainult siis kui Senderos maha müüakse.
      Real Madrid siis tahab Cesc'i osta (nagu ka Barca). Loodavad teda saada ca 50 millioni euro eest. Või siis teine võimalus, et vahetatakse lihtsalt Higuaini vastu. (naljamehed nad ikka, Cesc 2 korda rohkem väärt sellest summast ja vähemalt 3 korda rohkem väärt Higuainist)
      Siis veel muidugi ostetakse Carlton Cole 9 milliga ja/või Chamakh 7 milliga.
      Veel nalja Cesci teema jätkuks. Mauro Zarate agent väidab, et me oleme Lazioga ühendust võtnud ja oleme valmis maksma 40 miljonit Zarate eest.
      Aga muidu väidetavalt (väidetavalt tõesti) pidi Arsene'l olema ostmisteks isegi rohkem raha kui CR7 ülemineku summa oli...

      Kommentaar


        selle Lacina Traore ostame mingi paari milku eest ja vsjo :P
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Ahjaa, ta läks täitsa meelest.
          Tegelt kui Senderos lahkumas on siis arvatavasti mingi kaitsja tuleb ka. Rohkem midagi eriti loota/soovida vast ei saa.

          Kommentaar


            nalja ikka saab arsenali ja transferitega pidevalt.aga ma pigem usun, et ei tooda see jaanuar küll kedagi.

            Kommentaar


              Mind hakkas huvitama selline küsimus, et kes on Arsenali med. komisjoni esimees kes ostud enne lepingut üle vaatab? Kas doktor Mengel? Viimasel ajal on ostetud liiga palju mängijaid kes veedavad rohkem aega haiglas ja taastusravil kui palliväljakul.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Real Madrid siis tahab Cesc'i osta (nagu ka Barca). Loodavad teda saada ca 50 millioni euro eest. Või siis teine võimalus, et vahetatakse lihtsalt Higuaini vastu.
                Eurospordist lugesin et Higuain + raha.

                Kommentaar


                  Gazidis - We won't spend big

                  Kommentaar


                    Loodetavasti suudetakse Senderos maha müüa, siis suure tõenäosusega tuleb Campbell http://www.mirrorfootball.co.uk/news...cle280657.html

                    Kommentaar


                      Vägev. Millal Bergkampi, Platti ja Lee Dixoni taasdebüüti oodata on?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Uue ründaja ostmine peaks tugevalt sõltuma Bendtneri vigastusest. Kui ta nüüd kohe nii 10 päeva jooksul on naasmas, siis tundub Traore ostmine reaalne (siis tal aega kohaneda jne). Aga kui Bendtneri naasmisele tuleb jälle mingi setback ja ta pikemalt väljas, siis oleks vaja nn "valmis/kogenum" ründaja osta, kellelt kohe tegusi oleks oodata.

                        Kommentaar


                          http://live.bbtv.cn/zhibo/bbtv/214.shtml väga hea striim hiinakeelsete kommentaaridega Arsenal vs Everton. Seis on enne poolaja lõppi 1:1

                          Kommentaar


                            Nii magedat kaasaelamist ei ole tykk aega kuulnud...nimi raamatukogu on ikka t2ielikult 6igustatud.

                            Aga arse puhul j22b silma, et individuaalseid oskusi poistel on, aga meeskonna t88 on ikka v2ga nyri.

                            Kommentaar


                              Ja seda räägib Chelsea fänn? Mine parem minema ..

                              Kommentaar


                                Ma olen rohkem ikka Arsenali f2nn.
                                Bridge on enamasti UCL m2ngudel kah kena pettumus, aga no terve esimene poolaeg oli kuulda m2ngijate karjumisi jne...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X