320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Wengeril oleks aeg ennast liigutama hakkata turul, meil ei ole lihtsalt "target man", tänases mängus oleks mitmes kohas olnud eelpool mainitu koht, aga väiksed Arsh ja Silva ei ulatu lihtsalt.

    Kommentaar


      Kaotuse puhul oleks see hooaeg raudselt allamäge hakkanud minema, seega väga hea, et punkti saime. Kes siis nüüd DM positsioonile, Diaby äkki?

      Kommentaar


        Sellist sitta on raske kommenteerida.
        Jube mäng. Lume sees ikka mängida mehed ei oska. Diaby tegi mängu jooksul 2 head. Ühe 'last minute interference'i peale Cahilli läbiminekut ja eeltöö Rosicky väravale. Muidu oli tagasi oma vanas "headuses". Ramsey'l mäng üldse ei sujunud. Denilson oli päris hea, aga nagu ikka meil tavaks sai ta ka vigastada. Paluks Wengeril Almunia väravast välja vahetada. Kaua sa kannatad ühe mehe kehvasi sooritusi.
        Nii pissed praegu, et ei tahagi rohkem midagi öelda.

        PS See vanamees kes sinna platsile vilega ära eksis oli ka päris pime. Ei tea kas lumi oli silmas või midagi? Vigu tema jaoks peaaegu ei eksisteerinudki. Väga palju keeras ta mõlemale võistkonnale.

        Kommentaar


          mis siis Denilsoniga juhtus, ma viskasin vihahoos striimi kinni.

          Tahaksin öelda, et Wenger võiks nüüd kurat mõelda sellele, et toppida sinna väravasse poolakas, mida aeg edasi, seda hullemaks Almunia läheb.

          Kommentaar


            Denilson viskas lihtsalt pikali kui pall tema käes oli (või noh jala ees). Võttis nagu kõhust või puusast natuke kõrgemalt külje pealt kinni. Ega aru ei saandki mis juhtus temaga. Everton sai selle palli endale ja Vaughan sai 1-1 Almunia vastu. Isegi tuli tõrje (wow! when did that last happen?). Peale seda aga kohtunik peatas mängu.

            Kommentaar


              Hei, kuhu minu comment jäi !? Tegelt onnii, et päris jube mäng oli jah. Arsenali väravad olid kobinad. Rohkem naq poleqi midaqi õelda

              Kommentaar


                Aršavin on null seal tipus ju, ta ei tee mitte midagi, ei paista silma, ma ei näinud teda kordagi tipus midagi head tegemas, ta lihtsalt oli varjus. Tõesti, Wenger osta keegi normaalne tippu, et saaksite Arš kasutada LW-na.

                Kommentaar


                  homeworld mis klubi sa fännad
                  Algselt postitas rainis007
                  Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                  Kommentaar


                    kommenteeriks ka siis...panin tähele et Moyesile meelidis mütsi näole ette panna ja ära võtta...
                    Proud to wear Claret & Blue!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                      homeworld mis klubi sa fännad
                      Nõmme Kalju FTW!1111

                      MU ikka, aga siiski, ma kommenteerisin nii nagu mina arvasin ja ma tahaks ikka, et kõigil läheks hästi ja et jalgpall oleks alati põnevam kui varem

                      Kommentaar


                        Oskab keegi aidata?
                        Nimelt plaan sõita Arsenal - ManU mängu vaatama minna 31. jaanuaril, aga tekkis küsimus seoses piletitega ega keegi ei tea, kuidas saaks ametlikult piletid ära osta? Ega keegi pole member, et võiks 2 piletit järsku läbi tema võtta? Või peab musta turu peale välja minema?

                        Kommentaar


                          wenger võiks ikka klubi rahakottirauad avada ja sealt natuke plekki kulutada sest tõesti nii lühikese pingiga ei võid nad jrgmised 3 hooaega ka midagi

                          Kommentaar


                            Algselt postitas matys Vaata postitust
                            wenger võiks ikka klubi rahakottirauad avada ja sealt natuke plekki kulutada sest tõesti nii lühikese pingiga ei võid nad jrgmised 3 hooaega ka midagi
                            Pink on tegelikult pikk. Asi on pidevates vigastustes miks jääb mulje, et mängijaid pole. Praegusel hetkel 10 vigastatud meest. Vahepeal oli number 15 mehe peal. Aga ühest CB'st, ühest DM'st ja ühest ST ära ei ütleks (aga peaksid siis ikka tugevad, jõulised, tehnilised jõmmid olema).

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                              Oskab keegi aidata?
                              Nimelt plaan sõita Arsenal - ManU mängu vaatama minna 31. jaanuaril, aga tekkis küsimus seoses piletitega ega keegi ei tea, kuidas saaks ametlikult piletid ära osta? Ega keegi pole member, et võiks 2 piletit järsku läbi tema võtta? Või peab musta turu peale välja minema?
                              See mäng on Sold Out.



                              Tundub, et ainus võimalus on musta turu peale välja minna.

                              Kommentaar


                                Didn't end well negotiation for the contract extension, between Everton and the agent Louis Saha.

                                His contract will expire next summer and he doesn't want to extend for three years his deal, because he would like to leave in the summer. Arsenal are ready to sign the player.


                                transfermarketweb.com

                                Kommentaar

                                Working...
                                X