320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega see mäng nii meeliülendav ei olnud tõesti. Hoidsime palli nagu suht igas mängus, aga olukordi tõepoolest ei olnud meil nii väga palju. Boltonil oli neid rohkem, hea mängu tegid nad. Bolton oleks võinud vabalt võita kui nad oma olukordasi vähe paremini ära kasutaks. Täna õnneks läks nii kuidas läks.
    Traore oli jah... väga väga rabe. Palju pallikaotusi tuli talt. Eastmond kohati jättis mulje, et oli hea, aga siis jälle ikka ei saanud hakkama. Mõni 'loan deal' kuluks talle ära. Saaks mängupraktikat, mis võiks temaga nö imesid teha.

    All in all: hea et 3 punkti tuli

    PS Almunia võiks väravast juba ära korjata...

    Kommentaar


      Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
      Väike OT,aga JESS, ZAMBIA LÄKS KAMERUUNI VASTU JUHTIMA!
      hah, enam suuremat OT olla ei saa ju

      Algselt postitas olegtoivo Vaata postitust
      Tra sa pärast igat mängu hädaldad, paadunud fänn. Ja mis need "rare" võimalused on?
      Mängust, Fabregas on täkk, Eastmond oli päris korralik, Traore oli päris ebakindel ja Phil Dowd on vist kõige muhedam kohtunik ever.
      Minu arust ka see Phil Dowd on parim, enamvähem kõik paneb täppi.

      Eastmond raudselt kahe-kolme aasta pärast sama hea kui Song, Wenger knows!
      Loodetavasti Merida suudab ikka kuidagi ümber mõelda, ta ei saaks seal Atleticos ka põhisse ju.

      Kommentaar


        Ei päris hästi on läinud peale seda, kui Chelsealt põske saime

        Kolmapäeval võimalus liiga liidriks tõusta :P

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Tegi põlvele viga treeningutel.
          Hamstring on siiski reielihas mitte põlv, aga trennis tegi tõepoolest haiget endale.
          Keskväljal on valikud igatahes üsna kasinad. Vähemalt saab Merida soovitud mänguaega ja ehk võtab lõppeks klubilt lepingupakkumise vastu.

          Kommentaar


            ärme nüüd üksteise peale nii kurjad ka ole koguaeg

            Eastmondi esimene start põhis premieris oli igati korralik tõesti, mida veel tahta noorelt kes senior debüüdigi tegi alles carlingus mõned kuud tagasi kui ma ei eksi? Jah - palli saades otsustusvõime pole veel nii kiire kui võiks, positsioneerimine polnud veel nii hea kui oleme harjunud Songal nägema, kuid sellegipoolest ei oleks meil sellele positsioonile küll täna premat meest panna olnud. Alternatiivid oleks olnud Coquelin ja Emmanuel-Thomas. Diaby kes pärast sinna alla läks kui Eastmond välja vahetati oli minuarust palju kahvatum. Lisaks oli Eastmondi sööt Diabyle see mis tekitas esimesele väravale eelnenud olukorra ning nurgalöögist tehtud pealelöök oleks ka heal päeval võinud rikosetist väravasse põrgata.

            Teise värava puhul oli mul esimese hooga kerge kahtlus nagu Eduardo oleks olnud hästi napilt sulus, aga kuna sellele peale ühte kordust mingit täehelpanu ka ei pööratud ju siis ei olnud. Hea et Klasnic või Taylor meile ära ei suutnud lüüa, muidu oleks võinud jälle juhtuda et kaotame tähtsaid punkte sellisest mängust kus ilu ega glamuuri pole loota - tuleb aint mudas ja vihmas ära tuua see "kole" 1-0.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
              Teise värava puhul oli mul esimese hooga kerge kahtlus nagu Eduardo oleks olnud hästi napilt sulus, aga kuna sellele peale ühte kordust mingit täehelpanu ka ei pööratud ju siis ei olnud
              No härra Coyle sinuga ei nõustu.Oli teine päris kindel ,et terve jard jagu oli eduardo suluseisus.Kordust ma ei leidnud, küll aga endale tundus ,et tegu oli pigem sellise olukorraga kus kaitsja keha oli ühelepoole ja jalad oma värava poole, ründaval mängijal vastupidi.Noh , võitsite, mis seal ikka enam jahuda.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                ahsoo, nojah - ma pole mingitsorti meediat jõudnud veel jälgida sel teemal peale mängu niiet ei tea mida härra coyle asjast arvas aga sellest ühest kordusest mida mängu ajal näitas oli selline "tussukarva" suluseis mu silma järgi kus eduardo keha oli hästi sipakene nagu eespool kaitsjast ja päris tihti antakse selliseid asju ründaja kahjuks ära, õnneks mitte eile

                enne mängu ma kartsin kõige rohkem seda, et treenerivahetusega tihti järgneb meeskonnal selline uue motvatsiooni puhang. kõik tahavad tõestada treenerile oma väärtust jne. lisaks veel mäng võõrsil ka. igatahes au ja kiitus meie meestele et kolm vajalikku punkti ära tõime
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ennemuiste arvati, et parem keskpärase mänguga kolm punkti kui suurepärase mänguga null. Mitte, et eilne keskpärane oleks olnud. Professionaalne töö ja lõbus mäng. Kui veel ründajad ka väravaid hakkaksid lööma ...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                    enne mängu ma kartsin kõige rohkem seda, et treenerivahetusega tihti järgneb meeskonnal selline uue motvatsiooni puhang. kõik tahavad tõestada treenerile oma väärtust jne.
                    Minu arvates on see teema tihtilugu liiga suureks puhutud. Viimase paari aasta jooksul on Arsenal mitmel korral kohtunud meeskonnaga, kel treener just vahetunud ning minu mäletamist mööda on igal korral võit võetud.

                    Kuigi mälu on mul hea aga klühike, meenub esimese pauguga ainult Newcastle ja Keegan 2008. a jaanuaris. Juhtus olema kaks mängu järjest nende vastu, esmalt FA karikas, seejärel Premieris. Tulemuseks 3:0 võit kummaski mängus.
                    Supplies!

                    Kommentaar


                      Ega ma väitnudki et see statistiliselt mingi tõestatud protsent on kus meeskond uue treeneri käe all kohe võitma peaks kukkuma. Lihtsalt teinekord juhtub nii kus uue treeneri uued tuuled panevad eelmise treeneri all motivatsioonipuuduses või teatud taktikalistes kammitsais olnud mehed uuele elule. Igatahes ohtlikum variant kui Bolton Megsoni käe all oma kuiva mängu mängimas ja relegatsiooni võitlust pidamas. Karta tasub alati
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                        Minu arvates on see teema tihtilugu liiga suureks puhutud. Viimase paari aasta jooksul on Arsenal mitmel korral kohtunud meeskonnaga, kel treener just vahetunud ning minu mäletamist mööda on igal korral võit võetud.

                        Kuigi mälu on mul hea aga klühike, meenub esimese pauguga ainult Newcastle ja Keegan 2008. a jaanuaris. Juhtus olema kaks mängu järjest nende vastu, esmalt FA karikas, seejärel Premieris. Tulemuseks 3:0 võit kummaski mängus.
                        Tottingtoni vastu 4:4 eelmine hooaeg?

                        Kommentaar


                          Ma ju ütlesin, et lühike mälu. Keegi võiks positiivsemaid näiteid ka tuua :P
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Foorumi suurima Arsenali kapifännina julgen väita, et Eduardo oli suluseisus. Lisaks on äärmiselt kahju, et mõned minutid enne teist väravat ei saanud Matt Taylor aru, et tal on aega ja ruumi rahulikult üks ühele minna ning selle asemel otsustas mingi äbariku löögi sooritada. Üheväravalises eduseisus püsis vähemalt lootus, et viik võidakse ära kobistada. See oli julgustav.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Ramsey ja Nasri väljas vigastustega, 3 nädalat.


                              Masendavaks teeb veel asjaolu, et tulemas on mängud Villaga, Pooliga, Chelsega ja ManU'ga järjest?! Vast tähtsaimad mängud tiitli eest ning paljud vennad on vigastusega väljas. Kui Wenger mingit üllatust ei tee, võib päris raskeks see asi minna. Loodame parimat siiski, Bendtner peaks ka tagasi olema 10d pärast, ehk annab meile teise käigu.

                              Kommentaar


                                27. Villa võõrsil
                                31. ManU kodus
                                7. Chelsea võõrsil
                                10. Liverpool kodus
                                13. FA cup 5 ring (kui Stoke'i võidame pühapäeval)
                                17. Porto võõrsil

                                järgmise kuu mängudegraafik on eriliselt "magus". peale seda on hooaja lõpuni hullud-blackburnid jms. niiet kui me kuu aja pärast sarnases seisus oleme kui täna siis võib hakata mõtlema asjadele reaalselt
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X