320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei ole rahul ühegi asjaga mida Arshavin tegi, 2 korda oleks pidanud keskele cescile söötma, Naini värav on ka ikka ulme Almunia pa.k. Kui meie meeskond jõuab vastase 16 kasti ümber mis siis toimuma hakkab? mingi ilane aeglane söödumäng. aga Wenger knows best, teine poolaeg teine mäng ma loodan.

    Kommentaar


      Miks Wenger aru ei saa, et Arshavinil on vaja Dzeko sugust ründajat omale kõrvale. Ta ei võta ju ühtegi palli seal maha, eelmine mäng oli näha, et liigutused olid kohe paremad, kui Bendtner sisse toodi. Uskumatult jonnakas see prantslane..

      Kommentaar


        Kui Arshavin mängiks hetkel 'Pooli vastu oleks juba hattrick käes. Vastik vaadata kohe kuidas oma olukordi ära ei suudeta lahendada.
        Teine poolaeg kui löödaks ära oma olukorrad siis oleks mäng absoluutselt meie.
        Elame näeme.

        Kommentaar


          Taaskord ikka äärmiselt lolllid väravad. Esimene kindel Almunia ämber. Teisel oli vist Denilson see, kes Rooney jooksu maha magas. Tänu jumalale, et Song on Aafrikast tagasi, teeb taaskord korraliku mängu. Õnneks on veel 45 minutit ees...

          Kommentaar


            Almunia ei oska jalgadega üldse palli mängida, mängulugemine ka 0. POOLAKAS mängu!

            Kommentaar


              Almuniast totaalselt kopp ees. Aitab juba temast. Kasvõi Martin Kaalma sinna asemele. Denilsoni peaks tagasi jooksma õpetama. Arshavin oli masendav. Üldse kõik masendav. Vastupidine seis oleks mängupildile rohkem vastanud. Ja siis see kollase särgiga onu oli ka valet värvi särgi enne mängu selga pannud, kohe oleks võinud musta värvi panna selle, püksid ja põlvikud juba olid.

              Kommentaar


                Peavõitlus ... puhas 0. Bendtner tuli sisse ja võitis umbes esimese peapalli mängu jooksul meile. Kuradi kahju on ikka nii kaotada kui näed milles on selge allajäämine aga asi ei parane ega saagi paranema kuskilt
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Ma arvan, et liiga vähe tsenderdusi oli Sagnalt Arshavini peale

                  No kolmandast allapoole vast ei kuku see hooaeg

                  Kommentaar


                    Song oli hea. Sita poole pealt saaks välja tuua Denilsoni, kaks väravat kindlasti tema nime peale, kohutav. Võimalusi raisati ämbriga, Arshavinil oli 2-3 päris head võimalust, Song eksis kahel korral suht lähedalt ja Fabregas tulistas kaks korda üle lati, seda küll väljaspool kasti, võis ka rohkem olla, stream polnud kuigi hea ja cuttis.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mchl Vaata postitust
                      Ma arvan, et liiga vähe tsenderdusi oli Sagnalt Arshavini peale

                      No kolmandast allapoole vast ei kuku see hooaeg
                      Ma ei imestaks, kui Liverpool saab enda mängu järsku käima, Torres püsib terve, ja 'pool lõpetab kolmanda Arsenali ees. Arsenal võib ju siin väiksemaid purustada, aga mis kasu sellest kui Chelseal ja ManU-l lastakse kolm tükki endale lüüa.

                      Kommentaar


                        Pikk jutt...


                        Alustame väravavahist siis - Almunia suutis tõestada jällegi, et tema vorm pole enam kaugeltki see, mis oli eelmine hooaeg, mingil määral ka selle hooaja algus. Mitmed väristamised on ka kindlasti kaitsjatesse süstinud ebakindlust ning kui Wenger ajab oma "Jalgpalli ABC 1950" teooriat edasi, et usume ja küll siis võidame, oleks aeg silmad avada, poolakas peab astuma puuride vahele, kui me üldse tahame rääkida veel 3-4. koha saavutamisest. Preemiaks täna omavärav.
                        Kaitseliin - äärekaitsjad (Clichy, Sagna) ei ole ikkagi aru saanud, et nendel tsenderdustel pole mitte mingisugust efekti, kui me mängime ühe ründajaga ees ja selleks on sibul, kes on 170cm pikk ka. Nende kohta rohkem kurta pole, sest Nani skilli ei saa etteheita, üks on hea ja teine on kehvem, kord on juba nii. Keskkaitse, tublid, läheme aga ette, aga tagasi me ei jõua, proovige hakkama saada, umbes nii. Kaks väravat kirjutan täna nende nimele, mõlemad kontrast, kui mehed ei jõudnud tagasi. Leevendav asjaolu, et Vermaelen lõi kolli ja ma nägin temas liiderlikku instinkti.
                        Poolkaitse - Denilson, täiesti zero. Ei mingit sära. Mees oleks nagu varahommikul teada alles saanud, et mängime MU'ga täna, täiesti konditsioonist väljas imo. Cesc, tubli, rabas, töötas ning lõi. Kuid kõik polnud nii irooniline, kus oli väljakunägemine? Parajalt raske on korra kõrvale pilgata, kus seisab tšehh. Mudu OK, nagu varem mainitud. Nasri, mannetu, mannetu ja veelkord mannetu. Anname andeks, et oli vigastatud hiljuti, aga äärel polnud selgetki lootust, et keegi murrab, teeb ja lööb. Rosicky kohta ma ütlen täpselt sama nagu Nasri, wingerina peab murdma ja seda ta ei teinud täna. Song, poolkaitseliini parim, julgelt mängis, lõi, aga sisse ei saanud. Ehk kaotas veidi posessi palju, aga Wenger: "Song looks tired after ANC"
                        Ründaja(d) - Arshavin oli täna absoluutselt alla igasugust arvestust, küll kaotas palli ja kui võimalus oli, ta ei söötnud, see on fakt. Ma saan aru, et ta oli seal suurte meeste vahel üksi, aga alati on toetus tagant olemas.

                        Vahetusmehi ei tahaks kommenteerida, nende ajaks oli juba mäng tehtud.
                        Kindlasti MU'le respekt, miks?! Kindel mänguplaan, keskelt arutati mäng lahti, äärelt avanesid Park ja Nani, kindel joonis oli olemas ning mõlemad murdsid sisse, väheke skilli ja Rooney oli olemas. Kui ma nüüd kaotame Chelseale, Livele siis võib öelda nägemist Cescile (suvel) ning mille poole siis püüeldaks? Kaotada tiitlikonkurentsis just esikoha pretendentidele, nja see peaks mõjutama confidence päris kindlalt lõpupoole. Tänan, aga masendav on lihtsalt hetkeline vaatus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas AaviK Vaata postitust
                          poolakas peab astuma puuride vahele
                          Stoke mängu põhjal peab tunnistama, et paraku pole vahet, kas väravas on Almunia või Fabianski.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                            Stoke mängu põhjal peab tunnistama, et paraku pole vahet, kas väravas on Almunia või Fabianski.
                            Vahe on sees küll, kui üks mees on pmst terve hooaja vältel olnud puuride vahel, aga suudab iga mäng "suuri" prohmakaid sisse lasta, siis on lootust, et poolakas suudab vähe vähem neid teha.

                            Kommentaar


                              No viimase aja ainus game winning performance väravavahi poolt on üldse Mannone Fulhami vastu nii et

                              Aga kaks järgnevat mängu tuleb kuidagi mööda saada ja siis tuleb ka kergemaid mänge nii et ma ei usu, et me ka kolmanda koha nüüd kaotame

                              Kommentaar


                                Ära nüüd kohe kõike ka nii tumedatesse toonidesse pane. Cesc ei lähe kuhugi kui me top4s lõpetame. Muu jutuga enam vähem nõus küll.

                                Ja kogu meie hambutu esitus on põhjustatud sellest, et ManU tuli selge visiooniga meie vastu. Koguaeg hoiti keskelt tihe et suunata pall äärele. Mis sealt järgneb? Tsenderdus venelasele kes on 30cm lühem kui ManU kaitsjad :P Simplez. Nasri ja eriti Rosicky ei ole klassikalises mõistes sellised wingerid ka kes väga osavalt sisse lõikaks. Nad mõlemad tegelt sobiks rohkem keskele väravaid üles ehitama või läbi murdma. Arshavin, Walcott ja ka Eduardo on wingerid - aga jah ... üks on vigastatud, üks on taastumas ja üks on sunnitud mängima keskel kuna meil ei ole kedagi muud sinna panna. Ja see ongi kogu probleem. RvPd pole ja Bendtner ei oleks kannatanud täna. Ma arvan et Wenger hea meelega ostaks mõne tipuründaja aga see ei ole nagu kuskil footiemanageris et "ahaa, see on lahe sell - buy". Ta on ju korduvalt öelnud et ta ostaks kui oleks mängija kes on saadaval ja vastab nõuetele. Neid kahte asja pole seni ilmselt ühegi mehe puhul kokku langenud ja siin me oleme.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X