320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Arsenal

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uskumatu. Olles näinud live's Eduardo laksu lootsin, et uuesti seda nägema ei pea. Paraku nüüd siis uuesti...Loodetavasti tuleb ka tema sellest jubedast vigastusest ilusasti välja !

    Kommentaar


      Meeste näoilmed pärast olukorda ütlesid kohe ära, et Eduardo taoline vigastus tuli. Verma oli kohe eriti shokis. Kahju. Aga õnneks ei olnud see siis põlv (nagu algselt spekuleeriti), muidu oleks mängijakarjäär arvatavasti läbi ka olnud. Shawcrossi süüks seda ajada ka ei tahaks. Ilmselgelt ei olnud see tahtlik ja pärast oli mees ise ka ikka metsikult endast väljas (väidetavalt lausa pisarais).
      Hea et lõpuks võideti siiski. Vahe 3 punni ja kõik on väga võimalik.

      Kommentaar


        ennustamine on tänamatu töö, aga sellise jamaga 3-4 kuud vähemalt poiss puhkab. rõve värk

        Kommentaar


          [rant mode on]
          Kõigepealt Diaby, siis Eduardo, nüüd Ramsey. Juhus? Ma isegi ilma oma punavalgete prillideta ei näe, et oleks. Arsenali tehnilist mängu on alati jõuga rikutud. Tihti ka õnnestunult. Treenerid valmistavad meeskonnad selliselt ette. Füüsiline lõhkumine on vahend. Kõrvakaunistustega Fuller ju lubas enne mängu Arsenalile kehalist survet. Imeline. Nüüd on siis tulemus käes.

          See, et näiteks Fabregas on püsinud suhteliselt ühes tükis sel hooajal, on puhas ime. Sõidetakse sisse, lõhutakse ja kohtunikel on tihtipeale vile tatti täis. Walton täna oli ju täiesti naeruväärne. Mitte ainult penaltiotsustega. Mitte ainult Songa kollasega. Lihtsalt ei vilistanud vigu. Värske inglise koondislase tekitatud vigastus oligi (nii räigelt kui see ka ei kõla) asjade loomulik käik. Ehk ei lõppenud sellega karjäär. 50:50 minu taguminepool.
          [rant mode off]

          Kommentaar


            Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
            [rant mode on]
            Kõigepealt Diaby, siis Eduardo, nüüd Ramsey. Juhus? Ma isegi ilma oma punavalgete prillideta ei näe, et oleks. Arsenali tehnilist mängu on alati jõuga rikutud. Tihti ka õnnestunult. Treenerid valmistavad meeskonnad selliselt ette. Füüsiline lõhkumine on vahend. Kõrvakaunistustega Fuller ju lubas enne mängu Arsenalile kehalist survet. Imeline. Nüüd on siis tulemus käes.

            See, et näiteks Fabregas on püsinud suhteliselt ühes tükis sel hooajal, on puhas ime. Sõidetakse sisse, lõhutakse ja kohtunikel on tihtipeale vile tatti täis. Walton täna oli ju täiesti naeruväärne. Mitte ainult penaltiotsustega. Mitte ainult Songa kollasega. Lihtsalt ei vilistanud vigu. Värske inglise koondislase tekitatud vigastus oligi (nii räigelt kui see ka ei kõla) asjade loomulik käik. Ehk ei lõppenud sellega karjäär. 50:50 minu taguminepool.
            [rant mode off]
            Kõik on ilus, aga prillid jäid ikkagi ette. Iga keskmisest tehnilisem mängija saab neid jõuvõtteid tunda ning mingit tahtlikku Arsenali vägistamist sellest leida on tõega imekspandav. Ja nii palju, kui ma seda olukorda 101gg-st näha sain, võttis jyriöö asja suurepäraselt juba kokku.

            Aga loomulikult on juhtunu väga kurb ning mul on kahju, et te Arsenali fännid sellist jama korduvalt tunnistama olete pidanud.
            20 LEGEND

            Kommentaar


              no see viga ei olnud nii hull ja mõlemad läksid palli peale võistlema..
              võrreldes eduardoga siis see ei olnud jalgees sisse lendamine.
              loodame, et taastub kiirelt ja arsenalile jätku liiga võitmise puhul

              Kommentaar


                Algselt postitas vtp Vaata postitust
                Kõik on ilus, aga prillid jäid ikkagi ette. Iga keskmisest tehnilisem mängija saab neid jõuvõtteid tunda ning mingit tahtlikku Arsenali vägistamist sellest leida on tõega imekspandav. Ja nii palju, kui ma seda olukorda 101gg-st näha sain, võttis jyriöö asja suurepäraselt juba kokku.

                Aga loomulikult on juhtunu väga kurb ning mul on kahju, et te Arsenali fännid sellist jama korduvalt tunnistama olete pidanud.
                Olukorda sa võisid näha, aga mängu nagu näha mitte. See oli konkurentsitult kõige absurdsem vilepartii, mida see hooaeg näinud ja ma antud juhul ei pea üldse Ramsey õnnetust silmas. Stoke'i mehed tõuklesid ikka nii mehiselt, et tundus nagu jälgiks action-filmi. Penaltiotsus oli 3st trahvikas toimunud veast isegi kõige süütum. Ramsey tõugati trahvikastis pikali kahe mehe poolt korraga ning see, millise võttega Bendtner lisaminutitel pikali pandi ajas lausa kõva häälega naerma.

                Ja Sleep: Ramsey Inglise koondisse siiski ei sattu nii või naa.

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxx Vaata postitust
                  Ja Sleep: Ramsey Inglise koondisse siiski ei sattu nii või naa.
                  tõenäoliselt minu halb sõnastus siis. pidasin intsidendi teist osapoolt silmas.

                  Kommentaar


                    Ramsey, krt küll, miks nii palju ebaõnne Arsenalil on :S

                    Kommentaar


                      Viga võis olla ka minu ja klaasipõhja vahel olnus.

                      Positiivset oli täna õnneks ka. Bendtner lõi päris korraliku värava ja kogub enesekindlust ja mängupraktikat. Eboue oli teist mängu järjest päris hea. Ja Cesc tegi väljakul maksimaalse, mida liikuvate giljotiinide vahel teha andis. Mängu lõpus eksponeeriti meeskonnavaimu.

                      Kommentaar


                        Paistab, et Shawcrossi premeeriti teo eest? :P

                        Shawcross called up by England

                        Stoke defender Ryan Shawcross has been called up to the England squad for the friendly with Egypt on Wednesday, just hours after his leg-breaking challenge on Aaron Ramsey.

                        Kommentaar


                          Aga selles ma aru ei saa miks punane anti. Mõlemad läksid pallile ning see, et ühe venna kodarad kehvemad olid ei tähenda, et peaks punase välja sikutama taskust.

                          Kommentaar


                            njah, seda nüüd küll, aga oleks ju natuke imelik olnud kui 1 tüüp saab lahtise jalaluumurru ja sellele järgneb kõigest kollane kaart? tundub, et shawcross poleks ise ka tahtnud edasi mängida siis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas freestyle01 Vaata postitust
                              njah, seda nüüd küll, aga oleks ju natuke imelik olnud kui 1 tüüp saab lahtise jalaluumurru ja sellele järgneb kõigest kollane kaart?
                              Aga kui taevast oleks langenud sabatäht ja kellegi varbaluu murdnud, kas siis oleks kah keegi punase saanud?

                              Kommentaar


                                Jah, mängija sabatäht oleks elimineeritud platsilt..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X